Přihlásit se | Registrovat

Stránka 4 z 4  [ Příspěvků: 48 ]  »

10 zář 2019 21:43

Oznámení VV ČKS

1. Změna pořadatele MČR dvojic

původní pořadatel: Marek Šiňanský
nový pořadatel: SK ZASTÁVECKÁ KOULE
důvod změny: Marek Šiňanský se vzdal pořádání z osobních důvodů
schváleno VV

2. Změna pořadatele TM 2019

původní pořadatel: Marek Šiňanský
nový pořadatel: Marta Völfelová + Jiří Bernat (Praha - Modřany)
důvod změny: Marek Šiňanský se vzdal pořádání z osobních důvodů
schváleno VV

3. Herní systém TM 2019

- počet hráčů fyzicky - 12 nejlepších z průběžného NŽ
- počet hráčů fiktivně - doplnění do celkového počtu hráčů rovnající se 1/10 plovoucího NŽ
- náhradníci JSOU povoleni (případné nahrazení nepřítomného hráče dalším v pořadí z průběžného NŽ)
- hráči, kteří se budou turnaje účastnit fiktivně budou ve výsledkovce uvedeni shodně na 13.-?.místě a obdrží 3 body
- herní systém každý s každým na 3 vítězné hry
schváleno VV na základě hráčského průzkumu

modelový příklad k dnešnímu dni viz https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1687497580

V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů mě neváhejte kontaktovat, nejlépe zde ve fóru, případné zodpovězené otázky mohou pomoci dalším hráčům.

Omlouvám se, že tyto informace nechodí k hráčské komunitě pokud možno co nejdříve.

Za VV ČKS
Martin

Nahoru Nahoru

#

12 zář 2019 10:18

Chtěl bych upozornit všechny pořadatele na to, že dnes je poslední den, kdy je možné vkládat turnaje open do termínovky. Později vložené turnaje nebudou VV v administraci schváleny.

Martin

Nahoru Nahoru

#

21 říj 2019 13:13

Věk: 40

Milé kuličkářky, milí kuličkáři,

jistě jste se již doslechli, že jsem bohužel byl nucen rezignovat (zejména ze zdravotních důvodů) na funkci prezidenta Českého kuličkového svazu. Prohlášení o odstoupení jsem zaslal 17.9. a dle zákona zaniká má funkce / můj mandát dnem 17.11.2019.

Rád bych všem, kteří mě podporovali a povzbuzovali, poděkoval. Dělat něco pro vás a vůbec pro kuličky / kuličkový sport mě nesmírně naplňovalo a upřímně bavilo. Měl jsem ještě spustu plánů a projektů, které jsem chtěl realizovat, ale bohužel poslední měsíce jsem již nemohl pracovat pro ČKS (ani pro můj klub) tak jak bych si představoval.

Jistě se mezi vámi najdou další šikovní kuličkáři, kteří mají stejné nadšení a elán, jako já v roce 2015 když jsem kandidoval na prezidenta ;-) Určitě všem (novému prezidentovi i členům VV) rád pomůžu s organizací, legislativou apod. coby externí konzultant.

Nyní probíhá předávání agendy, organizační práce – co dál, a plánuje se termín Valné hromady, která by měla zvolit nového prezidenta a patrně i dalšího člena / členy VV. Orientačně předpokládám, že by se VH měla uskutečnit v Praze v první polovině ledna 2020.

V rámci ČKS nebudu zastávat žádnou velkou funkci (prezident, tajemník, člen VV apod.), ale v případě zájmů a zachování myšlenky odborných komisí, bych zůstal běžným členem některé z komisí. Také zůstávám v přípravném výboru, který má na starost organizaci chystaného mistrovství světa, které se uskuteční v roce 2021 v Brně.

Ještě jednou děkuji a těším se na setkání s vámi na některém z turnajů, patrně již na Extrémech 2020, které by měly proběhnout tradičně první sobotu v lednu.

Daniel Beseda

Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 

Stránka 4 z 4  [ Příspěvků: 48 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]