Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

24 srp 2015 10:23

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Chtěl bych moc poděkovat pořadatelům, kteří se zasloužili o zdárný průběh víkendu. Byla to super akce, k jejímuž zdárnému průběhu přispěl i výborný kytarista, prostě jsem si víkend fakt užil. Ještě jednou všem, kteří se o to zasloužili děkuji.
P.s. mělo to jen jedinou chybu ( moje výsledky ), z které jsem se poučil a příště přijedu až v sobotu večer a v neděli ráno odjedu.
Leoši, že to ještě bude příště? :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

24 srp 2015 11:58

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Také bych na tomto místě rád veřejně poděkoval všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci této skvělé společensko-kulturně-sportovní akci a všem kuličkářkám a kuličkářům za příjemně strávený víkend! ;-) Těším se na viděnou opět příští rok. Věřím, že Leoše přesvědčíme ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

24 srp 2015 19:58

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Co si budeme říkat, tyhle víkendové akce jsou prostě nejlepší. Člověk si odveze spoustu zážitků, které jsou k nezaplacení a hlavně se odreaguje. Sice na druhou stranu pro pořadatele to jsou nervy jak prase, ale myslím, že každým rokem, se to zvládá lépe a lépe. Bylo by super, kdyby to letos nebyl z daleka poslední ročník. Proto si již dnes slibme, že pokud se Leoš rozhodne pro další a další pokračování, tak že ho nenecháme v tom samotného a pomůžeme mu v organizaci a průběhu. Já, pokud budu moct, tak určitě zase rád pomohu.
Díky nejen Leošovi, ale i spoustě ostatním.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

26 srp 2015 09:23

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Chtěl bych poděkovat za veskrze příznivé ohlasy (ať už ještě přímo v Sedlci nebo zde) na minulý kuličkový víkend v Sedlci. Mé veliké poděkování patří také a především všem těm, kteří se na jeho zdárném průběhu tak či onak podíleli. Vím, že jak s přípravou hřiště, tak v kuchyni pomáhlo mnohem více lidí (určitě bych na někoho zapomněl), tak zde jmenovitě uvedu alespoň nejužší tým: kromě rodinných příslušníků Lukáše a Jany to dále byli Martinové Dostál, Fazekaš a Adamec a Soňa Antonie Vobořilová. A rád bych zmínil i Petra Honců, který si vzal na starost báječný doprovodný program v sobotu večer.
Opravdu jsem rád, že se 5. ročník vydařil (včetně počasí) a co bude dál, to je v tuto chvíli ve hvězdách. Těch nejistých okolností a faktorů je hrozně moc, ale samozřejmě nemohu nevnímat, že nezanedbatelná část kuličkářské obce na mne vyvíjí soustředěný tlak...:)
Všechny účastníky zdraví
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron