Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 24 ]  »

09 dub 2015 19:12

Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

Aby nemuseli být žádné přesuny, mohu udělat, ve spolupráci celého oddílu Pišišvorů, turnaj Masters v původním termínu a to na Invalidovně. Nemuseli by se přehazovat turnaje, které byly nahlášeny měsíce předem a lidé si třeba i kvůli tomu dělali volno. Zároveň by turnaj probíhal také trochu jinak, než je poslední dobou zvykem. Kdo zažil turnaje mnou pořádané, ví na jaké úrovni byly a také, že pro propagaci by jsme jako oddíl Pišišvorů, udělali co možná nejvíce. Take není problém zvládnout plynule turnaj až pro 96 lidí, s tím, že ti nejlepší odehrají až 14 zápasů a i ti poslední minimálně 7-8, což zvykem nebývá. Navíc jako novinka by bylo - zaplať kolik chceš - od koruny po neomezeně - každý dle své finanční situace a svého naturelu. K tomu ceny pro všechny, včetně posledních, tak aby si každý z turnaje odnesl co nejvíce zážitků.Jak ale říká Petr, rozhoduje VV.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

10 dub 2015 09:29

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Katka M. píše:
A pokud by už tu šlo o peníze je potřeba položit si otázku, kdo měl zájem pořádat ostatní turnaje a kdo nechtěl pořádat turnaj mistrů.

14 letá holka pořadatelka a nikdo jiný ochotný se zúčastnit dalších turnajů? Z toho je zase smutno mě. Jsou pořadatelé a "pořadatelé", na to jsme si zvykli. Někteří budou vychvalováni do nebes a některým budou lidé turnaje hanit a stále kritizovat, až je to samotné přestane bavit a pořádat prostě už nebudou. V Praze klesl zájem o dost procent a hřišťat je přitom dost. Čím to asi je?
Turnaj Mistrů jsem nevzala z důvodu, že mi bylo řečeno, že je jednoduchý a tak chci samozřejmě nechat prostor i ostatním a to hlavně "začínajícím" pořadatelům. Ahoj v Zákolanech.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

10 dub 2015 13:38

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky za všechny konstruktivní příspěvky!

Abychom si upřesnili, jaké tedy opravdu máme možnosti, pár konkrétních otázek:

1. Marti, Kačko - společné pořádání by vám vyhovovalo nebo byste preferovaly turnaj uspořádat samostatně?

2. Marti - po tom, co jsem napsal o povolení na Petřín, termín 13. 6. je ok? (Kačka již výše zmiňuje, že ano)

3. Zatím se to má tak, že na Turnaj mistrů se nabídl jen Pavel, na MČR dvojic jen Ondra a na Masters je nabídek více. Kačko, Marti, Pavle, pořádání jiného z těchto 3 neobsazených turnajů byste také zvážili, kdyby Masters 13. 6. uspořádat Ondra & Pišišvorové?

Kdo si pamatuje Ondrovi turnaje, tak jistě potvrdí, že co se týče propagace, bylo to vždy provedeno naprosto skvěle. Párkrát tu Ondra něco nakousl ve fóru, min. 1 x jsem mi psal něco v tom smyslu, že bych byl rád, kdyby něco takového udělal. Takže možnost, že by Ondra pořádal tento Masters vidím jako jednu z velmi dobrých možností, a to zejména proto, že jeho propagátorské nasazení by u zbylých 2 neobsazených turnajů se nemohlo uplatnit.

Takže zde je pracovní varianta č. 2:

1. Ondra Masters 13. 6.

2. Marta a/nebo Kačka MČR dvojic

3. Pavel Turnaj mistrů

Znovu bych rád vyzdvihl, že se snažím přijít s nějakými hlasovatelnými návrhy pro výkonný výbor. Jedná se o možnosti, z kterých v případě, že s nimi pořadatelé budou souhlasit, lze vybírat. Nehodnotím, která je lepší či horší, jednoduše potřebujeme vědět, z jakých variant je vůbec možno vybírat.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 dub 2015 22:42

Offline
Registrován: 11 úno 2011 13:55
Příspěvky: 24
Věk: 35
Bydliště: Cheb

Ahoj kuličkáři. Ještě bych se chtěl vrátit ke konání turnaje v termínu 20.6. v Praze a v Chebu. My si sem ten termín dávali taky v únoru s tím, že jsme neviděli žádný turnaj v termínové listině. Možná jsem se mohl kouknout na diskuzi, jenže jsem netušil, že se tu předem "rezervují" termíny a pak až se dávají do termínové listiny (turnaje typu OPEN). Tak jsem o něco chytřejší. Ale naprosto jisté je to, že chebský turnaj byl vložen do systému první, dá se to zjistit z adresy turnaje:). Když mi v březnu psala Marta, že jsme se tam připsali na stejný termín, tak jsem byl docela naštvaný. Ne za to, že bychom se někam nakýblovali (to by byla má chyba), ale na to, že to se mnou neřešila organizátorka turnaje. V první chvíli jsem o změně termínu nechtěl ani slyšet. I kvůli přislíbenému sponzorskému daru v podobě nafukovacího skákacího překvapení (nevím jestli to pujde dát i na neděli). Nicméně by mi zas bylo líto, že by se turnaj konal pro pár chebských vyvolených a zbytek by jel do stověžaté Prahy. Takže se to pokusím přesunout na neděli 21.6., snad na městě uspějeme i s jiným datem turnaje (je mi jasné, že na magistrátu v Praze se nemůžou termíny vymýšlet, jak se někomu zlíbí, ale na malém městě to přeci jde, že..). Vzhledem k těmto vzniklým komplikacím očekávám aspoň nějakou lahvinku jako dárek:) Nejlépe 13. karlovarský pramen v množství větším než malém, který spolu vypijeme na chebském turnaji, letos již jubilejním 5. ročníku:)
S pozdravem Jiří Macek, předseda KCK Cheb.


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

13 dub 2015 23:11

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Aniž bych se chtěl zastávat jedné či druhé strany, musím se zde ozvat. Turnaje už pořádáme čtvrtým rokem, ale nikdy jsem neslyšel nic o tom, že bych snad s někým musel termíny turnajů konzultovat nebo že by je někdo konzultoval s námi. I náš klub zadává většinou všechny turnaje na celý rok dopředu, tedy většinou začátkem dubna. V té době v termínovce žádné jiné nejsou (výjma Masterů). Přesto ale dopředu vím, že ostatní budou další a další turnaje průběžně přidávat - ostatně tak jak to dovolují pravidla pro zadávání Open turnajů. Tedy i nám se běžně stává, že ve stejný termín kdy pořádáme turnaj, pořádá turnaj i někdo jiný. Samozřejmě chápu, že je rozdíl mezi turnajem v Prostějově a Praze a mezi Chebem a Prahou. Ale nic to nemění na tom, že kdo co vložil první není vůbec důležité a ať se klidně konají i tři turnaje v jednom termínu, záleží pak na každém hráči pro jakou lokalitu se rozhodne. Tak asi tak.
Lukáš Vlček, předseda Hanácká Trefa


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 dub 2015 08:00

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

K této kauze jen stručné shrnutí, jak a proč problém vznikl. Zabezpečoval jsem povolení ke konání turnajů na Petříně pro celou tuto sezónu a vyzval zájemce-pořadatele o nahlášení termínů do data 20. 2. 2015. Poté jsem hned (22. 2. 2015) zarezervované termíny zde oznámil. Katka si termín 20. 6. 2015 nahlásila pro konání Open turnaje, ale jelikož původní pořadatel Masters turnaje, který se měl konat 13. 6. 2015, svoje pořadatelství dodatečně stáhl, nabídla se jako náhradnice a nejbližší možný termín, který je na Petříně schválen a tedy k dospozici, právě je datum 20. 6. 2015.
Došlo tedy k souběhu několika okolností, které zapřičinily, že se nakonec chebský Open turnaj měl překrývat s Masters turnajem v Praze. Jestli se nakonec podařilo dospět k rozumnému kompromisu, která je akceptovatelný pro všechny zúčastněné, tak sláva.
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 dub 2015 09:17

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

Ahoj Kuličkáři, takže vlastně o nic nejde. Oba termíny 13.6. i 20.6. se může na Petříně hrát.
:shock: :shock: :shock:
Jenom, že by 13.6. ................. mohl být Masters, .......................když už byl VV schválen.
:idea: :idea: :idea:
A 20.6. už ať je po naší krásné vlasti turnajů kolik chce, aby si každý mohl vybrat kam se za přáteli vypraví.
:wink: :wink: :wink:

konečně jsem to pochopil

čulis- kutulis 8)

ps. Děkuji vlastně tímto i Martinovi Dostálovi, že mohla tato kauza nastat, a svým vývojem , .......... doufám, pomůže ke zkvalitnění :wink:

ps. A přijďte si v hojném počtu, čtenáři i přispěvatelé, zacvrnkat do ZÁKOLAN :lol: :oops: :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 dub 2015 20:51

Offline
Registrován: 14 dub 2015 20:37
Příspěvky: 1

Kdybych si měla vybrat mezi turnajem u nás v Praze a nebo turnajem v Chebu, tak já osobně mám jasno :-) . A Praha to není. V Chebu je skvělá organizace, krásné místo a skvělí lidé. Takže ať bude turnaj v sobotu a nebo v neděli, tak pokud nebudu v práci, tak jedu do Chebu :-) .


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 dub 2015 21:01

Offline
Registrován: 11 úno 2011 13:55
Příspěvky: 24
Věk: 35
Bydliště: Cheb

Báro ty nám lichotíš :D Ještě jsi zapomněla dodat skvělý obtížný terén;) Tak tě v neděli 21.6. budem čekat.


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 24 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron