Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 4 z 4  [ Příspěvků: 46 ]  »

09 kvě 2014 23:41

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Ono se to dělalo vždycky. Já bych si vzpomněl i na případy mnoho mnoho let zpátky, takže to není nějaká náhle vzniklá nová situace. Jediný rozdíl je jakým způsobem to hráči dělají, jestli nenápadně, anebo jestli se tím dokonce chlubí. Řekl bych, že jsou prostě víc otrlejší, dřív se to snažili tajit, když to řekli, tak to sem tam jenom někomu pošeptali, v poslední době čím dál víc o tom mluví nahlas. Po této diskusi se to zase začne dělat tajně, takže to bude vypadat, že tento problém zmizel a zase budou všichni spokojení :) .
Jenom taková malá poznámka, pokud by někdo chtěl zauvažovat jak já jsem čistej :D, tak v mém případě by to teoreticky hrozilo v jediném případě, kdy bych to mohl udělat, jenomže je to zvláštní, ale já se ještě dodneška ani jedinkrát s Honzou ve skupině nesetkal :), z čehož plyne, že ani on to nemohl nikdy udělat, a protože náš tým je prakticky dvoučlenný (ostatní členové se objevují tak málo a na takové úrovni, kde by to ani nemělo smysl), takže z toho plyne, že náš tým je prokazatelně úplně čistej :) Teď mne napadlo, že bych na tom mohl založit náborovou akci :D . Má někdo zájem přestoupit do nejpoctivějšího týmu? :)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 4 z 4  [ Příspěvků: 46 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron