Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 3  [ Příspěvků: 33 ]  »

22 čer 2015 11:01

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Musím se také přidat. Katka patří rozhodně již nyní mezi velice zkušené pořadatele/organizátory. Chtěl bych ještě ocenit jednu věc a tou je skvělá mediální propagace turnajů, což mě mile překvapilo ;-) Pozvání na turnaj Masters (13.6.) jsem objevil např. i na serveru Novinky.cz :-) Jen více takových pořadatelů/pořadatelek s takovým elánem.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

22 čer 2015 13:23

Offline
Registrován: 05 kvě 2014 16:34
Příspěvky: 109

Děkuji Pavle i Danovi, o to více mě to Pavlo těší, že to říkáš ty, jelikož, jak už jsi sama zmínila, jsi turnaj nevyhrála :). Turnaje se snažím dělat (spolu s lidmi, kteří mi pomáhají) pro všechny těmi nejzajímavějšími a nejlepšími ve všech ohledech, ať už je to povrch, odměny či propagace. Turnaj Masters i Open jsem vložila jako facebookovou událost a na portál KudyzNudy.cz., ale o Novinkách slyším prvně, tudíž předpokládám, že článku si všiml jeden z redaktorů a ať už pro zajímavost či, že mu to přišlo vhod napsal o této akci pár vět. A to samozřejmě potěší :).


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 čer 2015 15:10

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Musím se přidat, bylo to naprosto úžasné, jen jsem si myslel, že domů se dostanu přeci jen dříve než ve 22,30.(ještě nikdy jsem nehrál kuličky 11 hodin v kuse, sedřenej sem jak ostravskej horník, ať mi nikdo nevykládá, že kuličky jsou oddychovej sport :D )
Kdyby si Míro nevěděl, kdo bude pořádat příští MČR klubů, tak Ti napovím : lepšího pořadatele nenajdeme.
Ještě jednou díky.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 čer 2015 18:54

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Velmi náročný víkendový program byl opravdu skvěle zvládnutý. Celý kuličkový maraton probíhal bez zádrhelů, časově nenabral žádný skluz, hráči neměli neúnosně dlouhé prostoje. Takže taky klobouk dolů před pořadateli.
Jen poznámka ke klubové soutěži. Časově je to nejnáročnější turnaj, proto je asi nezbytné, aby se i nadále pořádal v tomto termínu, kdy se nejpozději stmívá. Doufám, že se toho i příští rok ujme Míra & spol.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 čer 2015 19:28

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Perfektní organizace, báječná příprava, bezva průběh, skvělá nálada, prostě super turnaj. Díky Míro a spol.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 črc 2015 00:33

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 10 črc 2013 21:00
Příspěvky: 64

I já se připojuji k poděkování pořadatelům. Dva turnaje po sobě je pěkný zápřah. Unavení byli i ti, co nepořádali...
Ale týmy mají prostě neopakovatelnou atmosféru. Díky, Petr H.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

03 črc 2015 01:13

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 10 črc 2013 21:00
Příspěvky: 64

Milé kuličkářky, milí kuličkáři! Chci tady vyseknout dvě poklony...
MČR týmů je pro mě jedním z vrcholů roku! Je neskutečné, skvělé, úžasné jak se ti barevní člobrdíci (chyběla "srbecká" zelená a chebská bleděmnodrá) odpojí od svých každodenních problémů i od problémů světa a náruživě se věnují těm prťavým malým nesmyslům.
10 hodin úsilí a koncentrace (pro organizátory + x hodin navíc).
A sláva! Vše ve svornosti, bez rozepří, sportovně, v duchu fair play. Díky všem zúčastněným!
1. poklona je Mírovi, který skvěle organizoval a navíc ještě dokázal být skutečnou oporou svého týmu!
2. poklona je Martě V. Myslím, že už všichni tak nějak automaticky bereme, že máme od ní k dispozici fotodokumentaci skoro ze všech turnajů. Ano je to fajn, ale mohu prohlásit, že focení skutečně bere koncentraci.
Takže, díky Martě, že je ochotná to dělat!
Petr H.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

03 črc 2015 11:18

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Já děkuji Rakovníku, že mi dovolil koulet celý víkend a to rovnou v atraktivní lokalitě "na náměstí". Díky posílám i směr pořadatel a jeho pomocníkům, co dlabali důlky. Osobně si myslím, že do podlahy na náměstí to bude dost velká dřina.
jokeroskater píše:
2. poklona je Martě V. Myslím, že už všichni tak nějak automaticky bereme, že máme od ní k dispozici fotodokumentaci skoro ze všech turnajů. Ano je to fajn, ale mohu prohlásit, že focení skutečně bere koncentraci.
Takže, díky Martě, že je ochotná to dělat!
Petr H.

Díky Petrovi za připomenutí mé osoby. Fotím ráda a o té koncentraci? něco na tom asi bude. Příští rok se budu snažit víc. Trošku smolný cvrnk to našemu klubu zavařil. Ale věřím tomu, že se na mě nikdo nezlobí. Hlavně, že jsme zůstali na bedně, že ju? :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

03 črc 2015 21:42

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Marti, třeba já se na Tebe vůbec nezlobím...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

04 črc 2015 07:52

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

leos.kofron píše:
Marti, třeba já se na Tebe vůbec nezlobím...

:P ty takový spisovatel a nepochopil si,že to byla řeč pouze k mému klubu? :lol: :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

04 črc 2015 09:29

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Aha, já vycházel z Tvé věty: Ale věřím tomu, že se na mě NIKDO nezlobí.
Ale i tak... Přece bys nechtěla, abych se na Tebe zlobil, ne? :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 srp 2015 22:17

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 kvě 2012 13:52
Příspěvky: 86

Děkuji a chválím za vylepšení a zjemnění tvrdého, ostrého, kamenitého povrchu Petřína na MS pískem! Moje kuličky utrpěly mnohem méně potlučení na dopadech a mnohem lépe poslouchaly a držely směr. I když občas někteří brblali, že se jim kuličky chytají do písečných dun/pastí (tomu se dá v budoucnu předejít rovnoměrným nanesením homogenní vrstvy písku přes síto) je to velké zlepšení Petřínského povrchu a všech kuličkových povrchů obecně.

_________________
Kulotvor z hor František
Kulotvorstvo

Nemyslete si, že chápete. ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

17 srp 2015 11:51

Offline
Registrován: 05 kvě 2014 16:34
Příspěvky: 109

Děkuji moc Martine, cením si toho, že jsem pro tebe pořadatelem roku a doufám, že tě i příští rok nezklamu/nezklameme. :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 srp 2015 07:54

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Katko, také se připojuji s poděkováním za pořádání turnajů i za to, jak bezproblémově zvládáš jejich organizaci. Jak vidno, nikomu dalšímu se do toho letos zrovna dvakrát moc nechce, takže kuličkářský prapor pražských turnajů Open třímáš statečně ve svých rukou právě Ty...
Pro mne jsi tedy nikoliv pořadatelem, ale pořadatelkou roku, parťačko... :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 srp 2015 11:20

Offline
Registrován: 05 kvě 2014 16:34
Příspěvky: 109

Děkuji Leoši, těší mě, že se lidem na těchto turnajích líbilo a doufám (jak jsem již psala), že v příštím roce budu úspěšně v pořádání pokračovat a že i na ně si přijdete rádi zahrát.
Jinak se Leoši, parťáku, už se těším po více než roční odmlce na trojboj a věřím, že i letos nějaký ten pohár vyhrajeme. :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 3  [ Příspěvků: 33 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: SemrushBot a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron