Přihlásit se | Registrovat

Stránka 1 z 3  [ Příspěvků: 39 ]  »

08 dub 2014 00:31

Děkuji pořadatelům sobotního masteru v Srbech za sportovní a kulturní zážitek. Obzvlášť bych chtěl vyzdvihnout perfektní organizační schopnosti Lucky, která ač "nekuličkářka" věděla od A do Z co a hlavně JAK má dělat.

Dále bych chtěl poděkovat Františkovi, Martinovi A. a Martinovi S. za luxusní "šachové" partie a příjemné hry :)

Nahoru Nahoru

#

08 dub 2014 16:45

Věk: 40

Martine, musím s Tebou souhlasit. Lucka to zvládla bravurně. Opravdu klobouk dolu. Zázemí bylo jako vždy perfektní. Vše klapalo a myslím, že jsme si turnaj užili. Ti co vypadli hned ze skupin, si to užili méně. Ale i tak snad budou spokojeni. Zde je krásný ukazatel, že turnaj může pořádat i NÉ aktivně hrající hráč. Proto se nebojte uspořádat třeba open. Vždy se najde někdo, kdo vám s ním případně pomůže.
I Tobě Martine D. díky za skvělou hru, která byla napínavá až do konce.
Ještě jednou díky pořadatelům a nejen tohoto turnaje. ............. Že se někdy turnaj nepovede úplně podle představ až tak moc nevadí. Pořád je lepší třeba méně kvalitní, než žádný.
Mějte se super a přeji vám hodně úspěchů a zábavy v nové sezóně 2014. :)

Nahoru Nahoru

#

09 dub 2014 09:16

Tak se taky přidám. Turnaj odsejpal jako po másle, žádné veliké prostoje, žádné časové vyhrocení, prostě pohoda. Skvělý úvod sezóny. Díky.

Nahoru Nahoru

#

09 dub 2014 14:57

Jo Lucka supr. Však je zkušená víme, už loni to bylo fajn.

Dlouho jsem se těšil na hru s Oldou V. a Jardou Z. a poštěstilo se a měl jsem moc radost, velmi dobří a příjemní borci. Díky za hry.
A s Martinem D. mi bylo potěšením i prohrát, díky, ale do příště své tahy zlepším :wink: :mrgreen:

Nemyslete si, že chápete. ;-)

Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 

#

10 dub 2014 16:48

Lucka to fakt zvládla na jedničku s hvězdičkou a nenechala se nikým zmást a vyvést z konceptu. Je to pořadatelka, jakých mnoho není.
Turnaj byl perfektní a i já i když vypadnuvší poměrně brzo jsem si ho jaksepatří užil (aspoň po tu dobu, kdy jsem byl schopen vnímat :D )
Myslím, že už by si hráči měli začít vést soukromé statistiky pro vyhlášení nejlepšího turnaje roku. Tento masters byl první a hned super. Pokud bude takových víc (a já věřím, že ano), tak to na konci roku bude těžká volba.

Nahoru Nahoru

#

24 dub 2014 01:34

Poděkování pořadatelům sobotního masteru za sportovní zážitek a za to, že jste nechali postoupit do pavouka 48 hráčů. Obzvlášť při tak velkém počtu hráčů a tak malém počtu kol švýcara si myslím že to bylo výborný řešení.

Nahoru Nahoru

#

05 kvě 2014 12:01

Zdeni, Jaroušku

důlky špatný, ty hrany z minule nikdo neopravil a bylo to tak 3x horší..herní systém divnej..cit pro počet postupujících ze skupin v navaznosti na počet hráčů v nich jsem nějak nezaznamenal..málo zápasů ve skupině a člověk neměl moc šancí se rozehrát..hrozný horko a málo stínu u slunečníků..občerstvení zavřený..na to že bylo hodně málo lidí se turnaj hrál skoro do půlnoci za tmy, kde jste nechali světla?..jediný co mě potěšilo bylo to, že se vždy stejně jako na předešlých turnajích dodržovala pravidla fair play.

A teď vážně..nebudu to prodlužovat, turnaj byl prostě PARÁDNÍ :) Díky Vám oběma za super turnaj a strávenej den a těším se na příště :)

Nahoru Nahoru

#

05 kvě 2014 12:43

Tak si to čtu a říkám si mám se opakovat a psát zase to samé co ostatní. Ano mám, bylo to super, jen ta zima :evil:
P.s. jo a ještě byly nějak špatně spočítány výsledky, ty moje, nebo že bych fakt hrál tak blbě :?

Nahoru Nahoru

#

05 kvě 2014 16:49

Ano, mohu souhlasit turnaj byl povedený, až tedy na různé konflikty mezi hráči :)

Nahoru Nahoru

#

08 kvě 2014 19:14

Věk: 105

Chtěl bych poděkovat klubu Spanker, za dobrý nápad s kolíčky na turnaji Praha-Vypich (8.5). Sice jsem ho 2x zapomněl na startovní čáře po dohrání hry, ale i tak to bylo super . :D

J.Š

Nahoru Nahoru

#

14 kvě 2014 10:47

Velká poklona za včerejší turnaj, úroveň i organizace super, klobouk dolu nad herním systémem. Mě osobně se moc líbí :)

Nahoru Nahoru

#

14 kvě 2014 12:52

Souhlasím s úrovní i organizací, navíc ještě perfektně zajištěné počasí. :!:
Herní systém by docela ušel, nebýt ovšem jednoho pána, který to zase po.... :evil:
Kdo včera byl, ví o koho jde. :P

Nahoru Nahoru

#

14 kvě 2014 15:51

Věk: 40

Skvělý turnaj Martine a Pavlo :-) .. hlavně jsem rád za každý turnaj, který se koná ve všední den (to se člověk krásně zrelaxuje po práci) a není to klasický víkendový devítihodinový maratón :-D . Díky moc a těším se příště opět na viděnou. Dan.

Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 

#

15 kvě 2014 11:18

Děkuji, jsem rád že se Vám líbilo a že jste dorazili i přes nepřízeň počasí, příště zkusím vymyslet zase něco jiného :)

Nahoru Nahoru

#

27 srp 2014 15:07

Zdeni, Jaroušku
opět výborný sobotní "masters", super příjemná atmosféra a doufám, že to nebylo naposledy :wink: , je radost k Vám jezdit na turnaje.

Nahoru Nahoru

Stránka 1 z 3  [ Příspěvků: 39 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]