Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 22 ]  »

31 led 2009 12:32

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ahoj všem pořadatelům!

Připomínám, že v nejbližších dnech se budou rozesílat žádosti o povolení ke konání turnajů na Střeleckém ostrově, Petříně a Letné. Pokud máte termín (kdykoliv v tomto roce), na který(é) byste chtěli vyřídit povolení, ozvěte se mi prosím pokud možno HNED na info (zavin@c) kulicky.com .

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

04 led 2010 17:13

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

V nejbližší době budeme opět rozesílat žádosti o povolení turnajů v centru Prahy - Petřín, Letná a nově i jedno místo poblíž Rudolfina, které našel Leoš. Poprosil bych tedy všechny zájemce o pořádání, aby mi napsali termíny a místa, na která by chtěli povolení vyřídit. Můžeme tak podat žádost za všechny pořadatele společně, čímž si ušetříte práci.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 led 2010 21:55

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Ahoj Petře,
já bych s Lukášem zkusil uspořádat Open turnaj třeba 24.4., 29.5. a 11.9.
P.S. S tím termínem MS je to pro mne špatné, v sobotu 24.7. se budeme teprve vracet z Itálie, takže bych stíhal až 25.7. v neděli. Já vím, že už s tím nepůjde nic dělat, ale kdyby přece jen...
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 led 2010 00:20

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

leos.kofron píše:
Ahoj Petře,
já bych s Lukášem zkusil uspořádat Open turnaj třeba 24.4., 29.5. a 11.9.
P.S. S tím termínem MS je to pro mne špatné, v sobotu 24.7. se budeme teprve vracet z Itálie, takže bych stíhal až 25.7. v neděli. Já vím, že už s tím nepůjde nic dělat, ale kdyby přece jen...
Leoš


Díky za ty termíny, zjistim, kde se o to vaše místo žádá a pošlu žádost o povolení na tato data. Určitě to bude zajímavé nové místo a řekl bych, že jste trefili divácky dost atraktivní lokalitu, což je skvělé.

Co se MS týče, tak jak jsem říkal po telefonu, termíny už byly schváleny, a tak jsem s klidným srdcem všem potenciálním zahraničním účastníkům tento termín potvrdil + nemám tušení, kolik z nás si třeba naplánovalo dovolenou na základě toho termínu, který se objevil ve fóru - proto doporučuju tyhle věci řešit ve fázi, kdy ty termíny sem dávám k vyjádření hráčské veřejnosti. Každopádně pokud bys to nějak dokázal se včas vrátit, máš šanci se stát prvním člověkem v historii, který obhájí titul mistra světa :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

03 úno 2010 12:44

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

OK, poprosím tedy někoho z vás, ať se případně vyjádří v tom smyslu, že dává návrh výkonnému výboru k přesunutí termínu na konkrétní den a já ho předám k hlasování.

V tomto směru by ovšem byla vhodná zpětná vazba ostatních, nikdo nevíme, co kdo na kdy plánuje. Mějme přitom na paměti, že termín jiný než sobotní zvyšuje riziko, že na MS nebudou zahraniční účastníci. Po Němce je pohodová záležitost, když v pátek přijedou a v neděli včas odjíždí. U ostatních států, odkud mám nějaké kontakty, to může hrát taky svou roli (i když řekněme si na rovinu, že dostat je sem by byl obrovský úspěch - nicméně dát jim možnost, aby akci zvládli za víkend, tu pravděpodobnost jednoznačně zvyšuje).

Martin Dostál píše:
ahoj Petře,
chápeme, že už si všem potenciálním účastníkům ze zahraničí tento termín přislíbil, ale do začátku turnaje zbývá ještě půl roku a přeci jen jestli někdo bude vážit cestu až sem k nám, tak určitě ne jen na jeden den. Trochu se tu přimlouváme za Leoše, který určitě termín své dovolené nemohl znát víc jak třičtvrtě roku dopředu - my většinou termín dovolené řešíme tak týden předem a taky si myslíme, že by Leoš jakožto pravidelný návštěvník kuličkových turnajů, výborný hráč a především loňský mistr světa měl mít šanci zabojovat o obhajobu. Doufáme, že se tímhle nestrhne lavina dohadů o tom komu se kdy co hodí nebo nehodí, protože tohle je výjimečná situace.
Martin a Pavla

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

03 úno 2010 21:06

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 22 zář 2009 18:49
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

Ahoj, souhlasím s Pavlou a Martinem - nehledě na to, kolik bylo vloni zahraničních účastníků? Snad se to dělá pro všechny nejen pro něb a termín je opravdu HODNĚ dopředu, takže si to všichni mohou naplánovat, i ze zahraničí. Takže proč ne v neděli nebo jindy....Petra


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

04 úno 2010 00:31

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Neděle je nevhodná. Jak psal Petr, je lepší když to je v sobotu a nemusí se hned po turnaji do práce a cizinci se v klidu stíhají vracet. S termínem se asi nikdy všem nezavděčí. Snad bych akorát mohl poradit zkrátit dovolenou o jeden den pokud to je možné. Já dovolené radši vůbec neplánuji a mam klid. :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

04 úno 2010 08:07

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Tak můj názor je opravdu smíšený a ten se sem asi nehodí,ale názor to je i když je to 2 v 1,tak ho napíšu. MS bych chtěla v sobotu,páč důvody byly tady už napsány. (Není to den před prací,výhodnější pro cizince.) Ale zase na druhou stranu chci hrát "finále" s Leošem :!: Takže MS v neděli :?: :!: No,nemám já pech :?:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

05 úno 2010 08:59

 
Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

To teda máš pech, protože finále budu hrát s Leošem JÁ :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

05 úno 2010 16:54

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ahoj, dovolím si přidat pár informací k osvětlení situace okolo MS:

Dnes ráno jsem dostal dobrou zprávu z městské části Prahy 1, že rekonstrukce Střeláku začne nejdřív v září, takže do té doby můžeme zažádat o termíny.

Zároveň jsem zjistil, že místo konání turnajů, které plánuje Ondra Dobisík, spadá pod magistrát stejně jako některá další, na která zasílám žádosti o povolení. Ondru se všemi možnými komunikačními kanály zatím nepovedlo zastihnout, takže neznám přesné místo konání a termíny. Z toho důvodu jsem ještě odložil odeslání těchto žádostí a počkám do pondělí, jestli mé zprávy najde.

Jinými slovy, pro termín MS byla žádost na Petřín, ale v tuto chvíli se otevírá možnost požádat o Střelecký ostrov. Takže pokud chceme přemýšlet o jiném termínu MS, je třeba přejít od diskuse k činům a podat konkrétní návrh jako např. posun o 1 týden, který předložím výkonnému výboru ke schválení spolu s místem konání.

Btw. budu rád, pokud se zde vyjádříte i na téma, zdali byste pro MS preferovali Střelecký ostrov nebo Petřín.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

05 úno 2010 19:31

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Ahoj. Já bych pro MS preferoval spíš Střelečák. Je tam víc klidu. Sice nebude tolik diváků, ale aspoň se budeme moct více soustředit.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

05 úno 2010 22:02

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 22 zář 2009 18:49
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

Střelák určitě ne, není tam kde čurat :oops:


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

05 úno 2010 22:34

 MS
Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

Jako nejlepší turnaj loňského roku vyšly Koštice, MS by tam jistě bylo zajímavé


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

06 úno 2010 02:01

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Bylo to tam pěkné, ale neni to terén na MS.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 úno 2010 15:32

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Pokud se Petře dobře pamatuji, tak přímo v mostu asi někdy bejvávalo WC, ale to je již nefunkční. Ale na druhé straně by měla být restaurace, kde by se možná dalo odskočit na WC.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 22 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron