Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

18 pro 2013 19:00

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Mám dobrou zprávu ohledně Střeleckého ostrova, kde v rámci jeho rekonstrukce bylo vybudováno několik důlků. Mohlo by se to hodit pro menší turnaje, např. Open, kdy vzhledem k menšímu počtu důlků se bude hrát trochu déle, popř. na různé náborové akce.

Zde jsou nějaké informace, jak jsem je dostal od Dana:
Je tam zázemí (WC). -- ... Důlky jsem neviděl. Tak jsem psal Architektovi jak to dopadlo (zda na ně nezapomněli) a důlky tam jsou - jen zatím zahrabané. Prý tam hráli kuličky při otevření.

Celkem je tam 7 důlků (golfových jamek / o průměru 10,8 cm):

4 x pod obloukem
2 x na hlavní ploše (u výtahu)
1 x přímo ve špičce (s výhledem na Karlův most)

Architekt Jiránek mi ještě pošle plánek (nákres) kde jsou důlky přesně umístěny. Bude sloužit i kuličkářům - pořadatelům kdyby tam měli zájem něco pořádat a bylo to třeba opět zahrabat.

Jinak veškeré domlouvání o pořádání akcí ap. - pak přes Magistrát pro Prahu 1.


Zároveň se chci poptat, zdali někdo plánujete dělat turnaje mimo naše hřiště, kde je třeba povolení (Petřín, Letná, nyní i Střelák a další veřejná místa v Praze). Pokud byste chtěli na některém z těchto míst organizovat turnaj, je třeba vyřídit povolení a protože nás takových může být více, bývalo v minulých letech dobrým zvykem to vyřídit za všechny pořadatele najednou. Budu tedy rád, najde-li se dobrovolník, který by se toho ujal - ideálně někdo z Prahy, někdy může být třeba osobní návštěva na úřadu. Nejaktuálnější informace může poskytnout Martin Adamec (na koho se obrátit pro kterou lokalitu) - kontakt naleznete zde: http://www.kulicky.com/vedeni-cks.php .

A ještě plán důlků na Střeláku:
Příloha:
Strelecky_ostrov-kulicky.jpg
Strelecky_ostrov-kulicky.jpg [ 64.53 KiB | Zobrazeno 3723 krát ]

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

04 led 2014 10:54

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Pěkný den všem kuličkářům,
nakonec jsem vzal vyjednání povolení ke konání pražských turnajů na svá bedra, takže budete-li chtít v roce 2014 uspořádat kuličkové turnaje na Petříně, Střeleckém ostrově případně Letné, nahlaste mi termíny a já koncem ledna a během února na příslušných místech zjistím, zda je to možné a případně za jakých podmínek.
Zdraví
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

08 led 2014 10:14

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Ještě dovětek: bude-li někdo žádat o pořadatelství na Petříně a zároveň by chtěl požádat i o povolení vjezdu autem do této lokality, ať uvede i SPZ vozidla.
Jinak vaše požadavky očekávám v průběhu ledna, jeho koncem či začátkem února bych chtěl začít jednání s příslušnými úřady.
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 led 2014 09:56

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Přátelé, blíží se konec ledna, ta chci ještě připomenout, že kdo má zájem pořádat turnaje ve výše uvedených lokalitách, ať mi mi to nahlásí i s termíny. V první polovině února budu jednat s příslušnými úřady o povolení. Zatím se mi ozval pouze Martin Dostál.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 úno 2014 16:39

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Rozhodně Leoši počítej s tím Pačesovým turnajem.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron