Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

13 pro 2013 13:21

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Právě dokončuju přípravu věcí na stěhování a mám tu několik věcí, které by se mohly hodit pro vaše turnaje, jež rád věnuji. Jsou v různém stavu, pro lepší představu jsem je natočil na video:

http://youtu.be/xMoL-cZJnfs

1. Plachty - jsou to plachty asi 2 x 3 m, možná nějaké větší. Hodí se pro schování věcí i lidí před deštěm, byly dostkrát úspěšně použity.

2. 20 l kanystr na vodu - dá se použít na pití pro hráče v horku nebo jako zásoba vody na umytí rukou v deštivém počasí... ...zamluveno

3. Židle, svého času nejlevnější Ikea model :) jsou 2, obě trochu prasklé opěradlo, sedět se na nich dá v pohodě, opírat doporučuji jen nižším váhovým kategoriím a i to opatrně. Vcelku lehké a dobře se transportují.

4. Nástěnka, 1x použitá na MS, kde chytla slušnou dávku deště a bude spíše na vyhození, ale pro případ, že by se přeci jen někomu hodila, tak ji sem přidávám.

5. Cedule od Petry, lze tam napsat cokoliv (jsou k tomu i 2 popisovače), s trochou vtipu může zaujmout kolemjdoucí, pokud pořádáte turnaje na místech, kde chodí lidé (s nápisem, který vidíte na videu, to "dotáhla" až na Roumena :) ). ...zamluveno

6. 2 velké plachty, rozměr si přesně nepamatuju, ale téměř jistě to je 10 x 8 m nebo větší. Byly použity 1 x v roce 2010 před MČR na zakrytí hřiště před deštěm, svým rozměrem pokryly celé hřiště v Újezdu nad Lesy. Říkal jsem si, že pokud by nějaký klub zvládl u svého hřiště udělat nějakou vhodnou konstrukci, na kterou by se ty plachty daly dát, tak by to mohlo při nepřízni počasí krásně sloužit... Rozměry složené plachty jsou vzhledem k její celkové velikosti dost slušné - vychází to cca na výšku trochu větší než má radiátor.

7. Silný provaz - s trochou šikovnosti by se z toho mohla dát udělat nějaká jakoby síť, na kterou by se snadno natáhly ty plachty. Jdou zavěsit i klasicky díky okům na okraji, ale je třeba dost vysoko, protože se dost prověšují a větší vítr by asi neustály. Nějaká síť by mohla být použitelné řešení...

8. Dráty, na které se dají dát čísla důlků (používal jsem to tak, že jsem je natiskl na klasické A4 a dal do fólie a za dírky ve fólii dával na tyto úchyty). Oproti číslům umístěným na zemi jsou lépe vidět z dálky.

Pokud byste něco z toho chtěli, dejte vědět (pokud možno hned, mělo by to do pár dnů zmizet buď ve vašich rukou či v popelnici) a domluvíme předání (věci jsou na Praze 6, takže lidem z okolí mohu snadno předat, u vás vzdálenějších bychom mohli s někým domluvit, že by vám to vzal, až k vám pojede nebo nechal u sebe, až vy pojedete někam, kde bude i on).

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 pro 2013 12:42

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

Ahoj Petře,bohužel jsem nebyl z prac.důvodů dlouho na stránkách,přesto se chci zeptat,jestli už zbytek nabízených věcí skončil v té pomyslné popelnici.Pokud ne,tak bych o zbývající věci měl zájem a můžu si i přijet. Díky za info. BEN


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

25 pro 2013 12:50

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ahoj Bene, už jen malé zbytky - židle, nástěnka a dráty na čísla důlků.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 pro 2013 23:11

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

A mohu si vzit i ten zbytek?Já ho nějak při mém správcování určitě využiju./taky jsem mohl reagovat dřív/.Stačí,když mi řekneš kde se mám kdy zastavit a budu tam./dej mi nějaké čas.návrhy/ Díky Ben


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

26 pro 2013 00:36

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Určitě, do konce roku musím byt kompletně vyklidit, takže dost brzo tam budu mít cestu. Ještě nemám přesné plány, ale jak budu něco vědět, pošlu mail.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron