Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 7 ] 

21 črc 2013 09:59

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Pěkný den všem kuličkářům,
chci upozornit, že jsem aktualizoval propozice k turnajům, konaným dne 17. a 18. 8. 2013 v obci Sedlec-Prčice. V zásadě zůstává podobné schéma, jako v těch předchozích, ale i tak doporučuji si vše znovu pečlivě prostudovat, ať už jde o herní systém, termíny přihlášení k samotnému turnaji i k pobytu u nás na chalupě. Dále bych moc rád požádal pár dobrovolníků, kteří by mi tentokrát pomohli před turnajem (nanosit lavice, stůl a další potřebné věci z chalupy na hřiště a po jeho skončení zas zpět), tak i s organizací samotného turnaje v jeho průběhu, neboť, jak asi víte, Lukáš pobývá toho času v Jižní Americe a v jednom člověku se taková akce opravdu zvládnout nedá. Též chci na všechny zúčastněné apelovat, ať jsou tentokrát poněkud shovívavější k případným zádrhelům, jichž se samozřejmě budu snažit co nejvíce vyvarovat. K dispozici bude znovu stánek s občerstvením a sociální zařízení na místní hasičské zbrojnici.
Opět nabízím pro omezený počet zájemců, kteří by chtěli v Sedlci strávit celý víkend, možnost příjezdu již v pátek v odpoledních hodinách, i když to tentokrát není až tak nezištné, jelikož bych samozřejmě potřeboval pomoci i s přípravou hřiště. :) Na druhou stranu, všem, kteří mi pomohou před i během turnaje, zohledním tuto pomoc při placení startovného...
To je asi vše, takže přihlášky a požadavky na ubytování již můžete tímto okamžikem začít posílat na můj mail leos.kofron@seznam.cz, případně i telefonicky na mobil: 724 529 783.
Snad nám i tentokrát bude přát počasí a těšíme se s vámi všemi na shledanou v Sedlci.
Leoš & Jana


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 srp 2013 14:31

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Seznam přihlášených účastníků:
S noclehem 16.-18.8.
Marta Völfelová
Veronika Völfelová
Ben Mišovič
Martin Mišovič
Katka Mišovičová
Martin Adamec
Václav Pačes
Josef Kamaryt
Ivana Dlouhá
Anna Kokošková
Oldřich Ritter
Zdeněk Čermák
Jakub Fuss
Jakub Šlamiár
Lukáš Vlček +3 (+1 přijede až v sobotu)
Petr Šejba
Vojtěch Šťastný

S noclehem 17.-18.8.
Ondra Lebowski
Vladimír Hobža
Bára Hobžová
Pavel Kučaba
Vladimír Schnábl
Petr Honců
Lenka Nedvědová
Marta Nedvědová
Stanislav Nedvěd
Jiří Bohm
Alena Bohmová
Šárka Bohmová
Martin Dostál
Michal Petr
Blanka Hatašová
Soňa-Ant.Vobořilová
Miloslav Šlajs
Tereza Šlajsová
Renata Kučerová
Ondřej Hermoch
Ladislav Vysloužil
Ondřej Vysloužil
Libor Vysloužil
Lenka Vysloužilová
Luboš Karásek
František Karásek
Antonín Karásek
Dagmar Karásková

Jen turnaj 17.8.
Miroslav Tlustý
Jan Loriš (dosud nepotvrdil nocleh 17.-18.8)

Jestli jste se na seznamu nenašli a chcete se zúčastnit, případně jste objevili nějaké nesrovnalosti v požadavcích na nocleh, tak se mi, prosím, neprodleně ozvěte. Co se týká jídla, kromě Karáskových a Vysloužilových, kteří mi upřesnili objednávku, u všech ostatních počítám se sobotní večeří (polévka, maso) a nedělní snídaní (káva, čaj, chléb, džem, med, pomazánka). Piva budou k zakoupení na místě -lahvový Kozel a Gambrinus. Pro děti počítám s minerálkami či limonádou.
Kdo z vás má možnost si třeba přivést vlastní židličku či nějaké sedátko, tak by to bylo fajn, protože tolik míst k sezení (cca 50) opravdu nemám na chalupě k dispozici.
Poslední věc: chci požádat ty z vás, kteří se chtějí zúčastnit pouze sobotního turnaje bez požadavku na přespání a stravu, ať se mi též pokud možno předem přihlásí, ať si je mohu zadat již dopředu do počítače a neztrácíme čas před sobotním turnajem. Zatím tak učinil pouze Míra Tlustý.
Zdravím a těším se na shledanou
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 srp 2013 12:39

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Článek z 5plus2 Příbramsko


Přílohy:
sedlec.jpg
sedlec.jpg [ 231.22 KiB | Zobrazeno 3752 krát ]
Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 srp 2013 21:48

Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

https://www.youtube.com/watch?v=klkRZRi ... ata_player


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 srp 2013 21:54

Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

https://www.youtube.com/watch?v=IFZxNX_0OJc


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 srp 2013 06:55

Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

https://www.youtube.com/watch?v=SgKWWdu ... ata_player


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

30 srp 2013 07:17

Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

http://dudelebowski.rajce.idnes.cz/Sedl ... 18.8.2013/


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron