Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

24 kvě 2013 18:19

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Hřiště Na Pražačce na kterém se bude konat 2.6. MČR ve cvrnkané je k dispozici všem pořadatelům, i když za nějaký menší poplatek. Protože hřiště na Vypichu po rekonstrukci zmizelo, hledal jsem nějaké jiné, na kterém by se dalo dobře cvrnkat. U gymnázia Na Pražačce jsem našel víceúčelové hřiště s umělou trávou, po které kuličky velice dobře lítají a má na ploše 6 děr na kůly, neboli na důlky :). Na větší turnaje to je asi málo, ale na Openy by to stačilo. Nabídli mi jeden zkušební den zdarma abychom si ho vyzkoušeli, takže je logické, že ho využiju na naši oblíbenou cvrnkanou :). Pokud se osvědčí, třeba tam nějaký Open taky udělám. Ale ani placené pronájmy by nebyly moc drahé, je to věcí dohody, ale říkal něco o 200 Kč za turnaj.
Hřiště má velice dobrou dostupnost, je kousek od tramvajové zastávky Vozovna Žižkov, a v podstatě kousek i od Ohrady se spoustou zastávek. K dispozici je WC, a v případě konání fotbalových zápasů (v sobotu do 15 hod, v neděli do večera) je otevřeno občerstvení. Důlky bohužel nejsou úplně stejně velké, 4 důlky mají průměr 9,5 cm, 2 důlky 9 cm. Ve všední dny večer po-čt ho využívají hlavně volejbalisté, volné bývá pátek-neděle. Hřiště je uzamykatelné, takže pokud budeme chtít klid před nezvanými lidmi, můžeme se tam zamknout :)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 kvě 2013 23:23

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Díky za info. :D

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron