Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

16 pro 2007 15:12

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Včera jsme se na výkonném výboru shodli, že by mohlo být zajímavé udělat hráčskou anketu o turnaj roku 2007. Pro pořadatele to může být skvělá zpětná vazba - udělají si tak obrázek, jakým směrem se vydat, aby se turnaje maximálně líbily.

Je to víceméně takový experiment, ve hře není žádná odměna pro vítěze ani nic jiného, prostě by to jen mohlo být zajímavé.

Hlasovat můžete přímo zde - odpovězte na tento příspěvek a napište turnaj, který se vám letos nejvíc líbil. Když připíšete ve stručnosti i proč, bude to perfektní :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

16 pro 2007 17:45

 

No, já bych hlasoval pro Mistrovství světa, ale jelikož to nebyl otevřenej turnaj, tak asi nic, no :) .
Jinak teda hlasuju pro 20.10. na Střeláku. Vzhledem k tomu, že to byl poslední otevřenej turnaj, bylo tam hodně lidí a atmosféra byla výborná. A to i přesto, že jsem zkončil až patnáctý :) .


Nahoru Nahoru
 
 

#

16 pro 2007 18:54

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Tak jako Ondra i já mam stejný názor, že závěrečný turnaj na Střelečáku byl velice vydařený. Musim ale dodat, že každý turnaj se mi líbyl a měly cosi do sebe. Snad nejobtížnější terén byl v Rakovníku na náměstí. :? Tento povrch se všem zapsal do paměti jako dost nevyspytatelný a náročný. Myslim, že i turnaj u nás v Plzni nebyl k zahození. Škoda jen, že byla menší účast. :cry: Takže sumasumárum bod pro všechny, ale jako nejlepší STŘELEČÁK. Ahoj Martin :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 pro 2007 22:31

 

Jednoznačně poslední turnaj na Střeláku. Atmosféra výborná, účast výborná, konkurence výborná, organizace výborná :) Jako druhý v pořadí bych ze stejných důvodů hodnotil turnaj na Petříně


Nahoru Nahoru
 
 

#

19 pro 2007 17:58

 

ondra.dobisik píše:
No, já bych hlasoval pro Mistrovství světa, ale jelikož to nebyl otevřenej turnaj, tak asi nic, no :) .
Jinak teda hlasuju pro 20.10. na Střeláku. Vzhledem k tomu, že to byl poslední otevřenej turnaj, bylo tam hodně lidí a atmosféra byla výborná. A to i přesto, že jsem skončil až patnáctý :) .


Nahoru Nahoru
 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron