Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

02 srp 2011 17:50

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Přátelé, blíží se dvojturnaj v Sedlci, který bude specifický tím, že někteří hráči budou na místě přenocovat u nás na chalupě. Potřeboval bych tedy závazně sdělit do 13.8.2011, kdo určitě bude chtít zůstat přes noc a jaké má požadavky na ubytování. K dispozici je cca 15 lůžek v místnostech, dále nově rekonstruovaná půda, kam se vejde minimálně 25 nocležníků a rozlehlá zahrada, kde je možno rozbít (svůj) stan. Samozřejmě, tahle poslední možnost záleží hodně na počasí, zatím je ale předpověď na inkriminovanou dobu příznivá. Ještě tak pro dva až tři zájemce by mohla být veliká trampolína (jako vodní postel!), tedy k přespání. Zaskákat si mohou i ostatní. Každopadné, spacáky či nějakou deku si vemte všichni. Během turnaje je objednán na hřišti stánek s občerstvením, večer něco zajišťujeme my u nás - tak i proto potřebuji znát počet účastníků.
Ještě k dopravě: předpokládám, že většina pojede autem, ale co se týká vlakového spojení: z Prahy Hl.n. jde vlak v sobotu 20.8. v 8:43 a v 10:03 je v Heřmaničkách. Odtud je to pěšky cca 45 min., ale bude-li zájem, k tomuto vlaku mohu zajistit odvoz autem. To bych ale též potřeboval vědět, kdo by toho chtěl využít.
Jinak turnaj se koná v Sedlci hned za náměstím, dám tam nějakou šipku a měla by se odtamtud ozývat i hudba, to najdete. To je zatím asi vše - ozývejte se mi na mail: leos.kofron@seznam.cz
Těším se setkání
Leoš K.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

03 srp 2011 23:06

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Leoši, bude to super akce. Já se přihlašuji. Buď přijedu na motorce a nebo úplně nějak jinak. Ale hlavně přijedu a nebudu mít sebou moc věcí. Takže budu rád za ubytování někde pod střechou či plachtou. Už se moc těším.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 srp 2011 15:11

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Ještě znovu připomínám dvouturnaj v Sedlci-Prčici ve dnech 20.-21.8. s možností přespání u nás na chalupě. Kdo z vás má zájem a ještě se mi neozval, připomínám termín do 13.8. (viz výše).
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 srp 2011 16:52

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Ahoj všem,
ještě jednou se vtírám s upřesněním instrukcí na víkend 20.-21.8 v Sedlci-Prčici. Zítra končí termín pro oznámení požadaků na přenocování u nás na chalupě, tak kdo toto ještě neučinil, má nevyšší čas. Samopzřejmě, že má-li někdo vážný důvod, proč to může potvrdit až později či prostě zapomene, tak se zas tak moc neděje a přijet může též. Co se týká sobotního večera, bude zajštěn soudek s pivem, hotové maso, chleba a buřty na opékání. To abyste si zbytečně nevezli velké zásoby jídla. A snídaně taky bude...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 srp 2011 22:58

Offline
Registrován: 04 říj 2009 19:59
Příspěvky: 10
Bydliště: Prostějov

mohl bych požádat o vyhrazení jednoho místečka na zahradě pro mě a můj stan? Lukáš z Prostějova


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na: