Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

16 čer 2011 18:06

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Mám tu jednu skvělou zprávu pro organizátory z Prahy. Městská část Praha 8 vybudovala nové hřiště a dostali jsme nabídku k jeho využívání. Cituji z emailu:

Citace:
V rámci celkové revitalizace Kaizlových sadů a parku před Invalidovnou v Karlíně jsme vybudovali také velké veřejné hřiště vhodné pro petanque i kuličky. Rádi bychom Vám i dalším organizátorům proto tento nový krásný prostor nabídli pro pořádání turnajů. Samozřejmostí by byla bezplatná propagace akcí konaných na tomto prostoru.

Celkový rozměr je cca 38 x 8 m s tím stávající stromy zajišťují v letních měsících příjemný stín a brání také kapkám deště. Hřiště je výborně dopravně dostupné - metro Invalidovna cca 3 minuty pěšky, tramvaje cca 3 minuty pěšky, autem Sokolovská ulice.


Viděl jsem zatím fotografie, prostor vypadá pěkně, povrch rovně... Lokalita mi přijde skvělá pro případné turnaje v pracovních dnech večer - 3 min. od metra a tramvají je skvělé. Ale třeba i víkendové termíny by nebyly naškodu - např. příští víkend máme v Praze jen nežebříčkový turnaj, který je určen hlavně pro nováčky, takže akci v neděli po Masters by jistě hráči z Prahy a středních Čech uvítali.


Přílohy:
DSC00148.JPG
DSC00148.JPG [ 371.89 KiB | Zobrazeno 4483 krát ]
DSC00147.JPG
DSC00147.JPG [ 381.05 KiB | Zobrazeno 4483 krát ]

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu
Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron