Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 12 ] 

08 kvě 2023 20:05

Offline
Registrován: 07 bře 2019 12:41
Příspěvky: 32

Ahoj všichni, najít nové hřiště je super počin. Ovšem nad zbytkem mi zůstává rozum stát. Dostali jste to add absurdum do dokonalosti. Turnaj Mistrů byl nežebříčkový, ano i letos byl. V souběhu s tím je možnost pořádat turnaj open pro ostatní hráče. Taky souhlas ( proto ten název Beztuctový ). Ale využít situace, kdy sedm nejlepších hráčů hraje TM a čekat až dohrají, aby se mohli zúčastnit openu a navíc s tím, že je rovnou nasadím do pavouka za luxusní body je už dost dobrá ( mírně řečeno) prasárna. Ale taky budiž. Takže, jestliže je tohle vše možné, tak na jakémkoliv turnaji open v Zastávce, či jinde, budou určití hráči ( dle libovůle pořadatele ) zřejmě nasazováni přímo do zvýhodněného pavouka mimo skupiny.
V tom případě přeji hodně štěstí všem pořadatelům turnajů s řešením oprávněných námitek, či podaným protestům.

Krásný den přejeme za Zastáveckou kouli


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 kvě 2023 11:34

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Ahoj Karle
a všichni co si myslí, že byla spáchána na Beztuctovém turnaji nějaká „prasárna“. Nechtěl jsem ani reagovat a spustit další lavinu osočování, jak už to tu někdy bývá. Přesto si dovolím tedy vysvětlit můj pohled jako pořadatele.
Někdy koncem loňské sezony jsem byl osloven VV, zda bych nebyl ochoten uspořádat Turnaj Mistrů. Jelikož jsem již turnaj jednou dělal, souhlasil jsem. Vzápětí mě přišlo na mysl turnaj uspořádat v novém místě se zázemím, které jsem nedávno objevil nedaleko domova. Jelikož se jedná o dosti frekventované a oblíbené místo pro turisty a místní, byl velký předpoklad, že turnaj přitáhne pár zvědavců a je šance, že se naše trochu skomírající kuličková základna rozšíří. Prvotní myšlenka byla, že vedle 12 ti členného Turnaje Mistrů, se odehraje turnaj pro ostatní, kde by se mohli vzápětí zapojit i místní. Jelikož by se ale nemohli zapojit účastníci TM, měl to být turnaj nežebříčkový (proto také pro tento případ i název Beztuctový).
Sám vnímám Turnaj Mistrů jako prestižní a bylo by pro mě čest probojovat se mezi dvanáct nejlepších hráčů. Bohužel ne všichni to mají stejně a jak se blížil čas ukončení přihlášek, věděl jsem už jistě, že tři hráči nepřijedou a u pár dalších se ještě nevědělo. Ti, co váhali mi sdělili, že by pro ně byla motivace účasti větší, když by si mohli zahrát vedle TM ještě Open. V tu chvíli to vypadalo, že přijede opravdu maximálně půlka z možných. Na plakátech pro místní tak slibovaná nejlepší dvanáctka kuličkářů, byla v ohrožení a spíš to hrozilo ostudou než dobrou prezentací kuličkového sportu.
Přišel jsem tedy s myšlenkou z nežebříčkového turnaje ještě zavčasu (8 dní před – to jsem ještě netušil, že počasí to více zkomplikuje) udělat Open. Musel jsem, ale vymyslet formát turnaje abych se časově vešel do rozumného času a neodradil i některé kuličkáře, pro časovou náročnost. Proto volím jako základ dvojitého pavouka. Do pavouka pak zařadím všechny zájemce jen s tou výjimkou, že účastníky TM budu nasazovat jako první (dle dohraného pořadí v TM) a ostatní podle pořadí v základních skupinách (v žádném případě by mě nenapadlo pustit do pavouka jen někoho). Všichni účastníci se tak měli možnost rozehrát a neskočit rovnou nerozehraní do pavouka. Takto jsem vše prezentoval i v propozicích turnajů a kdokoli se mohli ohradit, že je něco špatně a že jsem třeba něco nedomyslel. (v tuto chvíli beru již název turnaje jako že je ne úplně tuctový tedy trochu jiný než obvykle – tudíž mi ani nepřišlo důležité název měnit, navíc už byly natištěné diplomy, štítky atd) Nikdo dopředu nic nenamítal a ani já neměl pocit, že vytvářím něco nestandartního nebo chci snad někoho poškodit či upřednostnit. Chtěl jsem, a nakonec snad měl systém dopředu promyšlený, aby vše časově klaplo už i z toho důvodu, že kvůli posunutí z důvodu podmáčeného hřiště o 3 týdny, jsem byl na uspořádání sám (Jirka již měl hlášeny kuličky pro hráče geocachingu). Každopádně veškerá zodpovědnost za zvolený formát turnaje jde čistě za mnou (o nějakém komplotu nemůže být ani řeč) a důvody co mě k němu vedly neumím lépe vysvětlit než výše popsané. Možná jsem opravdu někde zachyboval, ale v tuto chvíli nevím, co jsem mohl udělat lépe. Nebráním se diskuzi, ale jedovatá slina v tomto fóru mě hodně mrzí. Pro příště určitě ještě zvážím, zda svůj čas i energii na místo pořádání a propagaci kuliček, nenasměrovat jinam.
Jarda Jarušek


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

10 kvě 2023 09:17

Offline
Registrován: 25 čer 2019 09:29
Příspěvky: 12

Ahoj všem.
Netuším co je špatně na tom,že účastníci TM šli rovnou do pavouka openu,stejně tam šli všichni.Pokud by byl zvýhodněný,pak je připomínka na místě,i když ne zcela oprávněná,ale nebyl.
Rád si o tom popovídám na dalším turnaji,protože tohle vypisování mě nebaví a nemám na to čas.
Co je za mě důležité,že to byly perfektní turnaje na super místě a že jsme si to skvěle užili,tím myslím sebe,Aninku i Evičku.Velice rádi dorazíme i příště,pokud nějaké bude,v což doufám.Protože Jarda s tím měl spoustu práce,jak asi vědí všichni kdo pořádali nějaký turnaj,a pak dostane takovýhle céres,což ho jistě dost mrzí ale určitě hlavně sere.
Za nás JARDO DÍKY


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

10 kvě 2023 20:45

Offline
Registrován: 01 zář 2019 21:39
Příspěvky: 19

Ahoj,
jaká je práce s pořádáním turnaje, případně dvou současně, velmi dobře víme. Rozumím snaze Jardy dostat na TM maximální počet hráčů. Pro spoustu hráčů není TM dostatečně prestižní a zajímavý, pokud za něj nejsou body do žebříčku. S tím se ovšem potýkáme již několik let od jeho zařazení mezi nežebříčkové turnaje. Ta výtka nemířila na Jardu za pořádání turnaje, každému pořadateli patří obrovské díky.
Jen ani mně nepřijde úplně normální nasazení hráčů do pavouka na základě výsledků dosažených ve dvou na sobě nezávislých turnajích( 1. TM a 2. skupiny open). Navíc pokud budeme důslední, tak TM je turnaj roku 2022. Tam se neodehrál a byl přesunut.
Při pohledu do výsledků openu pak přichází další věc. Jsou to účastníci TM a rodinní příslušníci, kteří jeli fandit. Věřím, že spousta hráčů to podle názvu brala jako doprovodný turnaj u TM, bez účasti nejlepších. Původně nežebříčkový turnaj se na přání účastníků TM změnil na žebříčkový, jak píše Jarda. Dovolím si ovšem pochybovat, že hráči hlídají změny turnajů týden dopředu. Většina z nás si dělá plány na delší časový horizont. Tomu odpovídá i obsazení turnaje. Pokud by byl tento turnaj od začátku prezentován, tak jak proběhl, věřím, že by účast byla nevídaná. Dopředu by totiž bylo jasné, že půjde o nejlépe bodovaný turnaj open v roce.
Věřím, že turnaj z pohledu zúčastněných hráčů mohl být výtečný.
Tohle je můj pohled na věc.
Rád to proberu s kýmkoliv osobně na nějakém nadcházejícím turnaji.
S pozdravem
RK


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

10 kvě 2023 21:54

Offline
Registrován: 02 dub 2022 08:53
Příspěvky: 7

Jestli to dobře chápu,tak TM z předešlého roku se započetl do roku letošního.To je s prominutím pěkná blbost.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

11 kvě 2023 07:59

Offline
Registrován: 25 čer 2019 09:29
Příspěvky: 12

Ahoj,TM je nežebříčkový,tudíž se nikam nezapočítává.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

11 kvě 2023 19:44

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 20 říj 2008 20:11
Příspěvky: 33

Ahoj všem,
Je to již více než 9 let, kdy jsem založil toto vlákno jako poděkováním pořadatelům, kterých není a nikdy nebude dost a i když sem už nikdo nepíše moc nerozumím tomu, proč se toto téma muselo řešit zrovna v tomto vlákně a ani se mi nelíbí způsob jakým to Jarda dostal.

Párkrát jsem si přečetl příspěvky Karla a Robina a stále určitým věcem nerozumím a proto se jdu s dovolením zeptat (zejména Karla, Robina, ale klidně se můžete přidat ostatní) a rád bych dostal odpovědi do našeho fóra tak, abychom mohli případně podobným věcem v rámci VV předejít a všichni byli spokojeni, rádi se na turnaje vraceli a zároveň jsme nepřicházeli jak o hráče tak pořadatele.

1. Karle prasárnou nazýváš nasazení hráčů účastnících se TM z toho důvodu, že byli nasazeni rovnou do pavouka aniž by museli odehrát základní skupiny?

2. Karle prasárnou nazýváš to, že se turnaj změnil z nežebříčkového na žebříčkový a hráči si díky tomu přišly na luxusní body?

3. Zřejmě je pro vás nepřijatelné i to, že hráči účastnící se TM byli nasazeni do open turnaje z výsledku TM a ne podle plovoucího žebříčku, berete to taktéž jako prasárnu? (myšleno všeobecné nasazení bez plovoucího NŽ)

4. Kdyby Jarda "nasadil" účastníky TM do pavouka podle plovoucího NŽ byli byste s tím v pohodě? (za podmínek tak jak se turnaj odehrál -> účastníci TM bez odehrání základních skupin)

5. Bylo by pro vás "ok", kdyby Jarda nasadil rovnou do pavouka všechny hráče účastnící se openu s tím, že by hráči účastnící se TM byli luxusně rozehraní a ostatní nikoliv? (nebylo by to náhodou zase nefér vůči hráčům mimo TM?)

6. Byl by pro vás "ok" systém, kdyby Jarda všechny hráče účastnící se openu nasadil(nalosoval) do pavouka bez odehrání základních skupin stylem padni komu padni random systémem a vůbec by při losování nezáleželo na plovoucím NŽ nebo by jste to také nazvali prasárnou?

7. Který herní systém či nasazování by z vašeho pohledu měl Jarda použít pro to, aby bylo z vašeho hlediska vše ok? (za předpokladu, kdyby se hrálo systémem základních skupin s pavoukem) -> byly by to základní skupiny se všemi účastníky open turnaje s losováním dle plovoucího NŽ a poté postup do skupin a žádný jiný herní systém či způsob nasazování?

edit: ráno jsem přidal otázku č.3 ať nemusím přidávat další příspěvek a téma zbytečně nerozmělňuju


Děkuji za vaše odpovědi, ideálně bodově jak mám sepsáno či citací mého textu s vaší reakcí.

Martin Dostál
prezident ČKS


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 čer 2023 12:43

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 20 říj 2008 20:11
Příspěvky: 33

Ahoj všem,
myslím, že měsíc na odpovědi na otázky v předešlém příspěvku je dostatečně dlouhá doba, takže za mě k celé situaci nejdříve oficiálně:

Dle mého Jarda hodně hezky a logicky popsal důvody toho, proč učinil rozhodnutí jaké učinil a dokážu pochopit a vlastně se ani nedivím tomu, že po všem řešení ohledně těchto dvou turnajů s mnoha proměnnými, hráčskému "nezájmu" atd. a následné kritice uvažuje o zrušení svého pořádání TM za letošní rok.

1. Turnaj se měl původně konat 15.4.2012 a byl v termínové listině veden do 7.4.2023 jako nežebříčkový, načež ho Jarda tento den změnil na žebříčkový -> 8 dní před jeho původním termínem což je dle logiky bodu 1.1.2 SŘ dostatečně dlouhá doba na jakoukoliv změnu či přidání jakéhokoliv open turnaje do termínové listiny.

2. Jarda 13.4.2023 ve fóru informoval o tom, že se turnaj změnil na open (ano, mohl a asi i měl informovat ve fóru dříve, rovnou 7.4.2023 kdy změnil propozice, ale nikde jsem nedohledal, že by to byla jeho povinnost) - viewtopic.php?f=3&t=2755#p9380

3. Turnaj byl 14.4.2023 z důvodu nepřízně počasí přeložen na 6.5.2023 o čemž Jarda informoval ještě týž den = 22 dní před jeho skutečným odehráním - viewtopic.php?f=3&t=2755#p9381

4. Propozice jakožto nasazení hráčů účastnících se TM byly jasně dány, 22 dní před uskutečněním turnaje je dostatečně dlouhá doba případně upozornit na určité nesrovnalosti v propozicích na herní systém, nasazení atd., či podat jakýkoliv protest k VV ať už kýmkoliv před turnajem či účastníkem v den a na místě konání turnaje což se nestalo a turnaj proběhl tak, jak bylo avizováno v propozicích.

5. Herní systémy atd open turnajů nemají tak striktně nastavená pravidla/kritéria jako republikové turnaje i z toho důvodu, že slouží mj. ke zkoušení různých herních systémů, stylu nasazení, dávají pořadateli větší volnost atd. a zároveň v minulosti převládl většinový nejenom hráčský názor, že se členové VV nemají proaktivně vměšovat pořadatelům do pořádání do té doby, dokud není podán oficiální protest.

6. Nasazení hráčů do turnaje (pavouka) - tady bylo zřejmě nejlepší účastníky TM nasadit dle plovoucího NŽ a ne podle výsledků předešlého TM. (nikdo z hráčů toto však nerozporoval a ani nepodal protest)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

a teď neoficiálně, čistě osobně hráčsky a pořadatelsky

Robin píše:
Dovolím si ovšem pochybovat, že hráči hlídají změny turnajů týden dopředu. Většina z nás si dělá plány na delší časový horizont. Tomu odpovídá i obsazení turnaje. Pokud by byl tento turnaj od začátku prezentován, tak jak proběhl, věřím, že by účast byla nevídaná. Dopředu by totiž bylo jasné, že půjde o nejlépe bodovaný turnaj open v roce.

Úplně nerozumím tomu o jakém týdnu dopředu tu mluvíš, 14.4.2023 kdy se dalo info do fóra o přeložení turnaje na 6.5.2023 opravdu není týden, ale týdny tři, budu se opakovat, dostatečně dlouhá doba. Kdo se chtěl turnaje zúčastnit měl možnost se zařídit, přijet a zahrát si. To, že jste to zřejmě zjistili až den po turnaji díky výsledkům či fóru, kdy jsem děkoval Jardovi za turnaje a hlavně za další nové hřiště je věc jiná..

Robin píše:
Jen ani mně nepřijde úplně normální nasazení hráčů do pavouka na základě výsledků dosažených ve dvou na sobě nezávislých turnajích( 1. TM a 2. skupiny open). Navíc pokud budeme důslední, tak TM je turnaj roku 2022. Tam se neodehrál a byl přesunut.

Při pohledu na nasazení do pavouka které jste si po Jardovi vyžádali jste si jistě všimli, že hráči, kteří hráli základní skupiny byli v pavouku "nasazeni" proti hráčům účastnící se TM, jiným úhlem pohledu se dá říci, že hráči účastnící se základních skupin byli do pavouka "nasazeni" a hráči účastnící se TM k nim byli přiřazeni podle jeho výsledků (ač víme že to bylo obráceně i když v tomto případě, kdy byly dvojice složeny 1:1 je vesměs jedno koho nazýváme tím nasazeným) a zároveň hráč, který vyhrál skupinu o 4 hráčích šel proti nejhoršímu hráči účastnícím se TM (volný los) a naopak nejlepší hráč z TM šel proti "nejhoršímu" ze základních skupin (volný los) atd a tohle vám nepřijde normální.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Karle, Robine, blíže čistě POUZE pro porovnání v závislosti na tom co se vám nelíbilo na turnaji pořádaném Jardou tu rozeberu nasazení jiného open turnaje, konkrétně se jedná o Lukeho velkého pavouka. (příkladově letošní rok)

Aby nedošlo k nějakému nedorozumnění, myšlenka KO pavouka pro 128 hráčů s více životy, spoustou zápasů, jiným formátem herního systému pro mě naprosto úžasná a jsem hrozně rád, že jsem se tohoto turnaje mohl dva roky zpátky zúčasnit a že Lukáš přišel s novým "herním systémem" (sám budu chtít turnaj tohoto formátu pořádat na nějakém hřišti v čechách i když už to letos asi nestihnu) , nicméně jsou věci, které se mi jako hráči na tomto turnaji nelíbí a kterých se budu chtít případně jako pořadatel vyvarovat a už mám i docela jasnou představu jak.

a) počet životů (nasazení) - 128 pavouk = 128 míst pro nasazení, toto číslo se vydělí počtem účastníků turnaje (23), tzn., že 13 nejlepších hráčů podle plovoucího NŽ mělo v turnaji 6 životů a 10 zbývajících hráčů mělo 5 životů - zřejmě vám přijde naprosto normální, že má někdo v turnaji +1 "život" a někdo naopak -1 "život"..

b) nasazení do pavouka předpokládám proběhlo tak, že se nejdříve nasadil jeden život všech hráčů podle "čísel" v pavouku (pozice 1-23) a poté se nalosoval zbytek zcela náhodně (105 pozic) -> k čemu je tedy to prvotní nasazení jednoho života všech účastníků turnaje, když příkladově první nasazený může chytit na té své nasazené pozici č.1 hned hráče nasazeného jako č.3 atd., dále v prvním kole 2x opět třetího nasazeného a 3x čtvrtého nasazeného a naopak druhý nasazený může chytit 3x nováčka č.1 a 3x nováčka č.2 atd atd? - tohle absolutně random nalosování vám přijde naprosto normální, ale nasazení na turnaji pořádaném Jardou podle výsledků základních skupin a následně výsledků TM téhož dne vám normální nepřijde..

c) dále se může na tomto turnaji stát a stává se, že se stejný hráč může utkat sám se sebou hned v prvním, druhém atd kole -> Zřejmě je pro vás i OK to, že se příkladově nasazený hráč č.1 vymlátí se sebou v prvním, druhém atd kole a ne až ve čtvrtém či pátém, kde bych to očekával já při tomto počtu hráčů v turnaji, jejich počtu životů a 128 pavouku a "OK" nasazení. Určitě bys byl Karle opravdu moc rád, kdybys Lukeho velkého pavouka hrál v Kamenném Přívoze kam bys přijel vyloženě pro body do žebříčku, 2x by ses vymlátil sám v prvním kole (ve druhém kole by tě čekal 2x hráč z TOP3) dále by tě v prvním kole 2x čekal Petr Honců a 2x Martin Mišovič a hráč, s kterým bojuješ o nejvyšší pozice v NŽ by byl krásně rozmístěn do pěti/šesti větví pavouka s tím, že by se sám se sebou mohl utkat až v 5.kole a nečekal by ho ani žádnej podobnej los "smrti", tomu nevěřim a naopak se toto stát mě, tak jsem pěkně nasranej..

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Máme tu dva odlišné open turnaje s určitými náležitostmi, které nejsou podle standard šablon na které jsme většinově zvyklí a co "jednomu" přijde "nefér", "druhý" je s tím v pohodě a naopak..celé toto vlákno a kritika směrem k open turnaji ve Struhařově na mě i v závislosti na výše uvedeném porovnání dvou open turnajů dělá ten dojem, že tu ani není problém v tom jak se do turnaje losovalo, jako spíš v tom, kdo turnaj pořádá, v jaké lokalitě a asi hlavně kolik bodů se v daném turnaji dá získat, popřípadě kdo je opravdu získal, protože na jednom turnaji, kterého se pravidelně účastníte nestandard nevadí, na druhém turnaji, kterého jste se neúčastnili nestandard vadí a nazýváte určité věci prasárnou..

I když to s tímto tématem úplně nesouvisí, hodně mi to principielně připomíná Karlovo vyjádření a kritika směrem k českým hráčům, kteří se nezúčastnili ve velkém počtu Masters turnaje v Bedihošti což se stalo snad poprvé v historii viz viewtopic.php?f=2&t=2631&p=9202#p9202 , ale zároveň jsem se nikde nedopátral podobné kritiky směřující na moravské hráče, kteří se "dlouhodobě" republikových turnajů v Čechách neúčastní..

Myslím, že by bylo fajn nejenom v tomto fóru měřit všem stejně což se nejenom v těchto případech prostě nestalo..

Martin


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 čer 2023 21:48

Offline
Registrován: 01 zář 2019 21:39
Příspěvky: 19

Ahoj Martine,
měl jsi měsíc na přípravu a krásně jsi to nachystal. Pro mne tohle vlákno skončilo v Uněticich, kde jsme si to se spoustou hráčů řekli z očí do očí. To u tebe úplně nefunguje. Evidentně jsi nepochopil o co v základu šlo.
Dál tohle téma nehodlám řešit na fóru!
Myslím že nikoho nebaví číst několika strankové elaboraty.
Lukeho pavouk je jeden turnaj. U vás to bylo sloučení dvou turnajů a nasazení podle výsledků odjinud. Nemichej, prosím, úmyslně hrušky s jabkama aby se to zamlzilo.
Hodně štěstí v dalších turnajích.
Robert


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 čer 2023 22:06

Offline
Registrován: 07 bře 2019 12:41
Příspěvky: 32

Ještě bych si dovolil podotknout zásadní věc Jarda je v tom naprosto z obliga. Jarda dělal,co mohl v nejlepší víře. To co jsem nazval " prasárnou" , schválil VV. Je paradox , že v Úněticích většina českých hráčů to vidělo stejně, ale pouze face to face. Na fórum nikdo z nich nenapíše. Mrzí mě hlavně nepochopení celého systému a už je mi to vlastně i jedno. Každý má svoji pravdu a jediné k čemu to povede je to ,co jsem chtěl vyloučit už v roce 2020 a to je, že český kuličkový svaz zůstane už jenom ČESKÝ.
S pozdravem Karel


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 čer 2023 11:27

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 20 říj 2008 20:11
Příspěvky: 33

Karel píše:
...Jarda je v tom naprosto z obliga. To co jsem nazval " prasárnou" , schválil VV.

Je aspoň fajn, že už teda nejenom Jarda ví, že kritika nesměřovala na něj, ale na VV, může být v pohodě a nemusí se tímto tématem dále trápit.

16.2. jsem já v administraci schválil tento turnaj jako nežebříčkový. Poté už k žádnému dalšímu schvalování po jakékoliv změně propozic pořadatelem jakéhokoliv turnaje nedochází, tak tu prosím nepiš o věcech, které se nestaly a které z administrace neznáš.

Robin píše:
Pro mne tohle vlákno skončilo v Uněticich, kde jsme si to se spoustou hráčů řekli z očí do očí. To u tebe úplně nefunguje.

Tohle je zřejmě výčitka, že jsem za vámi v Úněticích nedošel a situaci se nepokusil si vysvětlit/vzájemně se pochopit atd. Na turnaji jsem to se přiznám řešit ani nechtěl, jednak z toho důvodu, že jsem pomáhal Jirkovi s pořádáním a zároveň z toho důvodu, že je pro mě masters soutěžní turnaj, kde se nechci zbytečně rozptylovat věcmi, které mohly a zřejmě by i měly vliv na mojí hru a i proto jsem vznesl oficiální dotazy ve fóru na které jsem bohužel nedostal odpovědi. Mimochodem ani od vás nepřišel na turnaji jakýkoliv podnět se mnou toto řešit a co vím tak vlastně s žádným členem VV, ale problém je dle tebe u mě, zajímavé.

Robin píše:
Evidentně jsi nepochopil o co v základu šlo.

Když se podíváš na můj první příspěvek tak tam najdeš text, kde úplně srozumitelně píšu, že určitým věcem nerozumím (i v logické návaznosti na tom, co vím ohledně nasazování v Lukeho pavouku), následně pro vás sepíši pár dotazů, abych tomu díky vašim odpovědím porozuměl na které mi nezareagujete, nevysvětlíte a jen napíšeš, že jsem nepochopil o co v základu šlo, opravdu nevím co si o této reakci myslet.

Robin píše:
Lukeho pavouk je jeden turnaj. U vás to bylo sloučení dvou turnajů a nasazení podle výsledků odjinud.

Ve Struhařově se nejednalo o žádné sloučení dvou turnajů. Byl jeden turnaj a těsně před jeho koncem odstartoval druhý turnaj (to vše z časových důvodů jak popisuje Jarda).
Ano, 7 lidí (50% hráčů) bylo nasazeno podle výsledků prvního turnaje (byli nasazeni alespoň podle nějakého kritéria což se o náhodném losování/"nasazování" do Lukeho pavouka u 105 pozic což je 82% hráčů říci nedá).

Robin píše:
Nemichej, prosím, úmyslně hrušky s jabkama aby se to zamlzilo.

Kdybych chtěl, aby se toto téma zamlžilo, úplně jednoduše jsem ho mohl vyignorovat, ale měl jsem snahu celou záležitost si vysvětlit/vzájemně se pochopit atd., jak píši v prvním příspěvku -> abychom mohli případně podobným věcem v rámci VV předejít a všichni byli spokojeni, rádi se na turnaje vraceli a zároveň jsme nepřicházeli jak o hráče tak pořadatele.

Martin


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

06 zář 2023 07:50

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 20 říj 2008 20:11
Příspěvky: 33

Karel píše:
..To co jsem nazval " prasárnou" , schválil VV. Je paradox , že v Úněticích většina českých hráčů to vidělo stejně, ale pouze face to face. Na fórum nikdo z nich nenapíše..

Vzhledem k tomu, že jsem byl po zveřejnění tohoto příspěvku osloven pár hráči s dotazy koho že jste se měli dotazovat a kdo s vámi vlastně souhlasil, jsem nakonec udělal mezi Českými hráči, kteří se účastnili masters v Úněticích průzkum.

počet Českých hráčů účastnících se masters v Úněticích - 26 (počítám i Hanku Vodičkovou)
počet mnou oslovených Českých hráčů účastnících se masters v Úněticích - 25 (po domluvě s Lenkou jsem neoslovil Martu Dvořákovou)

počet hráčů, kteří uvedli, že s vámi nějakým způsobem řešili tuto problematiku - 3 (J. Bernat, P. Honců, R. Kokeš)

Dva hráči, kteří s vámi řešili tuto problematiku uvedli, že nebyli osloveni vámi, naopak oslovili oni vás (J. Bernat, P. Honců)

Počet hráčů, kteří s vámi řešili tuto problematiku a souhlasili s vaším postojem - 0

Tento výstup je poměrně zajímavý, nicméně mě vlastně vůbec nepřekvapil. Zůstává záhadou, kdo byl vůbec osloven a kdo s vaším názorem z Českých hráčů vlastně souhlasil, většinu si představuji trochu jinak. Další zajímavostí je to, že spousty hráčů při dotazování vůbec o dané problematice nevědělo což by se předpokládám pravděpodobně nestalo, kdyby se jich někdo ptal.

Za mě k tomuto tématu pravděpodobně vše.

Martin


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na: