Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 3 z 3  [ Příspěvků: 33 ]  »

17 pro 2010 21:41

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Já jsem vždycky považoval extrém za takové zábavné rozloučení s uplynulou kuličkovou sezonou a jeho kouzlo pro mne spočívalo v tom, že byl právě jen jeden. Fakt je, že letos to vychází tak nějak divně, spousta z nás se nemůže dostavit a zároveň všichni chceme, aby tam byl pan prezident. Takže já bych navrhoval toto: Petře, TY napiš, kdy se hodláš vrátit a MY vybereme nejbližší termín, na kterém se dohodneme a přijdeme na extrém všichni. Vždyť rozloučit se s uplynulou sezonou lze kdykoliv před prvním turnajem sezony nové.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 pro 2010 01:50

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Turnaj 28.12. samozřejmě uspořádejte, když už je ohlášen, ale prosím, neříkejte tomu Extrém. Toho by se měla zúčastnit většina hráčů kteří se na to celý rok těší a ne jen cca 10 kteří mají dovolenou, nebo si to prostě mohou dovolit. Šmarjá, já jsem jedovatej. Pardon, to bude tou medovinou. Na Vánočních trzích ji prodává chlap hned vedle nás a má ji tak výbornou, že prostě nejde odolat :-) Přijdte ochutnat, vstupné je 25 Kč a stojí to za to.(nejen ta medovina, ale celé ty trhy)
Ještě jednou se ptám (budeme prodávat už jen 2 dny), chcete někdo důlek?


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 pro 2010 03:38

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Pavel Zoufalý píše:
Já jsem vždycky považoval extrém za takové zábavné rozloučení s uplynulou kuličkovou sezonou a jeho kouzlo pro mne spočívalo v tom, že byl právě jen jeden. Fakt je, že letos to vychází tak nějak divně, spousta z nás se nemůže dostavit a zároveň všichni chceme, aby tam byl pan prezident. Takže já bych navrhoval toto: Petře, TY napiš, kdy se hodláš vrátit a MY vybereme nejbližší termín, na kterém se dohodneme a přijdeme na extrém všichni. Vždyť rozloučit se s uplynulou sezonou lze kdykoliv před prvním turnajem sezony nové.


Pavle, pokud to vidíš takto, tak by nejbližší extrém byla cesta vlakem z Plzně :) Já zpáteční letenku nemám, jen tam a chci tam zůstat, jak jen to půjde. Udělejte si nějakou akci v termínu, který se vám hodí (8. 1. vyšel ideálně) a koukejte si to pořádně užít, a na mě nehleďte :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 3 z 3  [ Příspěvků: 33 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron