Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

02 kvě 2022 14:25

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Ahoj všem. SK Meteor nám navrhuje volné termíny svých hřišť 9 a 10 července, 23 a 24 července a 6 a 7 srpna. V těchto dnech jsem ochotný uspořádat libovolné turnaje schválené VV. Než začnu zadávat do propozic, prosím VV o zprávu emailem, které termíny a jaké druhy turnajů by chtěli uspořádat. Sobotu něco republikového a neděli Open.


PS: 20 a 21 srpen a 17 a 18 září není ještě rozhodnuto, ale je šance.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

03 kvě 2022 20:03

Offline
Registrován: 07 bře 2019 12:41
Příspěvky: 32

Ahoj Marku, super zpráva, jen bych rád věděl který Meteor, vzhledem k tomu, kolik je v republice SK Meteorů. Dík Karel


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

06 kvě 2022 12:57

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Omlouvám se, SK Meteor Praha 8


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 kvě 2022 08:05

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Ahoj všem. Trochu mě to zneklidňuje, benevolentní přístup. Sehnal jsem velké hřiště v Praze. Musím domluvit otevření hospody, protože standardně mají o víkendech, pokud se tam nekoná akce, zavřeno. Musím dojednat cenu pronájmu za hřiště a začít shánět peníze. Když budu žádat radu městské části Prahy 8, budou na to mít nějaké jednání a schvalovací termíny. Aby se částečně pronájem zaplatil, mám naplánovaný Open i na neděli. Mám v úmyslu zkusit domluvit ubytování v nedalekém penzionu za výhodnějších podmínek pro kuličkáře. Mám připravený softwarový servis včetně tisku rozlosování skupin. Mám 10 Mb/s neomezený mobilní internet. Zatím nevím, kolik sdílení připojení to utáhne, ale sním o možnosti sdílet streamy v reálném čase kuličkáři, kteří budou mít o to zájem. Free Wifi na hřišti. Čekání na schválení je deprimující a já nechci deprese!! Do 22. hodiny tuto neděli 15.5. chci znát jasnou odpověď
a) MČR - ano (9.7.2022)
b) Master - ano (9.7.2022)
c) MČR ani Master - NE!! (9.7.2022)
Uplynutím mé lhůty všechno házím za hlavu a distancuji se od jakýchkoliv dalších snah něco uspořádat a zařídit (Vyjma schválených Stvořidel)


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron