Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

18 říj 2023 09:25

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Zdravím všechny kuličkáře a chtěl bych poprosit zda byste mi mohli co nejdříve potvrzovat účast na Turnaji Mistrů. Bohužel už teď vím, že hodně lidí z možné první dvanáctky nebude moci a tak se naskytuje možnost pro více náhradníků. Červeně zde uvádím hráče, kteří zřejmě nebudou moci (po oslovení na posledním masteru). Zeleně pak uvádím již hráče s přislíbenou účastí. Pokud by se u někoho změnil stav dejte mi vědět do 26.10. kdy přihlášky uzavírám. Vím také, že ještě zbývá jeden turnaj kdy se může nepatrně něco v žebříčku změnit, ale asi již nepůjde o zásadní změny a rád bych aby se k vám tato informace dostala zavčasu. Určitě nejen já budu rád když se nám podaří sestavit možnou dvanáctku hráčů. Více informací naleznete v podrobných propozicích turnaje.
Díky Jarda Jarušek
1. Martin Dostál
2. Marta Völfelová
3. Petr Honců
4. Jiří Bernat
5. Filip Kokeš
6. Lenka Nedvědová
7. Roman Kokeš
8. Jan Loriš
9. Petr Sotona
10. Zdeňka Formánková
11. Karel Kočí
12. Jaroslav Jarušek
13. Robert Kříž
14. Jiří Petráň
15. Vladimír Schnábl
16. Stanislav Nedvěd
17. Kateřina Koblížková
18. Marie Křížová
19. Lucie Pisárová
20. Pavel Zoufalý
21. Leoš Kofroň
22. Ivo Losík
23. Hana Vodičková
24. Jaroslav Zach
25. Helena Kudrnáčová


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 říj 2023 09:56

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Ahoj všichni, do této chvíle jsem poptával náhradníky na zítřejší Turnaj Mistrů. Bohužel situace je taková že až ke 44.místu NŽ se podařilo sehnat dosavadních 10 hráčů (z možných 12). Ještě čekám na vyjádření dvou hráčů (bohužel ne vždy se mi podařilo sehnat telefon a tak poptávám meilem, což je pomalejší). Čas je proti mne, navíc již nemám další kontakty a tak bych zde chtěl dát výzvu pro ty, které jsem ještě nestačil oslovit, zda by neměli zájem zahrát si na zítřejším turnaji ve Struhařově. Připomínám jen, že by to měl být platný člen ČKS pro letošní rok. Děkuji za pochopení.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron