Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

30 čer 2021 23:05

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Registrace na MČR dvojic 2021...
Přátelé, za 17 dní se potkáme na hřišti v Kamenném Přívoze na Mistrovství ČR dvojic. Tak jako vloni uzavřeme pár dnů před začátkem turnaje registrace, tedy na místě se již nepůjde přihlásit...
Konec registrace je 14.7.2021 ve 23:59 hodin.
Pište dvojice buď sem jako odpověď, případně na mail: jirka@beryc.cz nebo SMS na tel.: 777258732 (jirka)
Seznam budu doplňovat do propozic turnaje od 10.7. ... do té doby jsem na dovolené ;)
.
Herní systém bude skupinový s přechodem do dalších skupin dle Jardovo modelu Mirošovické ligy:
Každý z dvojice hraje se 7 kuličkami.
Při účasti do 12 týmů se hraje každý s každým a nad 13 týmů se hraje se ve 4 základních skupinách.
Postup do finálové skupiny si zajistí první dva z každé ZS. Třetí hrají skupinu o 9.místo a čtvrtí hrají skupinu o 13.místo.
Všechny zápasy se hrají na dvě vítězné hry (do účasti 8 týmů na tři vítězné hry).
Bodování klasické (výhra 1 bod, prohra 0 bodů)
Zápasy ze ZS se počítají do skupiny finálové.

.
Poháry a věcné ceny pro prvních šest dvojic... :wink:
.
Za Wolf Cvrnk Team
Jirka

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

01 črc 2021 07:14

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Podle jakých kritérií budou dvojice rozlosované do ZS?. Jestli pořadatel bude vycházet ze součtu bodů plovoucího žebříčku bude přenos výsledků ze ZS do finálové skupiny nespravedlivý. Za předpokladu účasti 16ti dvojic a systému rozlosování do čtyř skupin ABCDDCBA tak dvojice s nejlepším součtem bodu z národního žebříčku bude mít v ZS dvojici osmou, devátou a šestnáctou! Extrémní příklad pro pochopení rozdílu: Ve skupině A se můžou sejít dovjice 1. a 2., 15. a 16., 17. a 18. a 31. a 32. hráč v pořadí plovoucího žebříčku. Dají se očekávat jednoznačné výsledky ZS, které se přenesou do finálové skupiny. Takže prosím, přenos výsledků ze ZS do finálové skupiny NE! na Masterech a Mistorstvích ČR.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 črc 2021 11:24

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Pro Marka .... přenáší se pouze výsledek zápasu postupujících dvojic, nikoli celý výsledek. To by bylo opravdu nespravedlivé. Ještě před pár lety byl tento způsob praktikován na MS v ledním hokeji a jak už Jirka zmínil hraje se tím Mirošovická liga.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 črc 2021 16:09

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Martine, nekritizuji systém rozlosování ABCD DCBA, ale přenos výsledku ze základních skupin. Pro Cherta - vítěz skupiny si přenese tři vítězné hry/(zápas), druhý ve skupině si přinese dvě vítězné hry/(zápas) a třetí ze skupiny si přinese jednu vítěznou hru/(zápas). 3, 2, 1 bod, které se mu nejspíš přičtou k bodům z ostatních zápasů finálové skupiny?! Mirošovickou ligu jednotlivců si hrajte dle libosti - Openy je možno experimentovat. Chápu princip zvýhodněného nasazení jednotlivců, ale pro dvojice je to nešťastná volba. Jestli je sledován úmysl mít po základních skupinách vlastně rozhodnuto o konečném pořádí, nemám co komentovat. V čem je špatný pavouk na dvě porážky??


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 črc 2021 17:14

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Jsem extrémista a bojím se situací, které by mohli nastat. Raději o tom pokecám a přehodnotím svůj strach. Díky všem za diskuzi.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 črc 2021 21:41

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Ahoj.
Pokusím se do tématu vnést trocha světla...
Při schvalování turnaje byly v propozicích dvě varianty herního systému - skupiny s přechodem do pavouka, bodování moravské a jako druhý systém skupiny s přechodem do dalších skupin. Obojí je dle Zásad pro pořádání republikových turnajů v pořádku. S Jardou jsme se shodli na variantě skupiny / skupiny a já asi udělal chybu ( :lol: :roll: ), že jsem to zveřejnil zde na fóru, v propozicích by se toho asi nikdo nevšiml... :D :D :D
K tématu spravedlivé - nespravedlivé asi nemám moc co dodat, spravedlivé je zkrátka jen to, když je vítěz lepší než všichni ostatní...
.
Líbí se mi Martinovo argumentace a souhlasím - každý měl (a má) možnost pořádat a tedy i určovat systém... Přiznám, že i mě na finálové skupině chybí ono FINÁLE, jakési vyvrcholení dne. Na druhou stranu pavouků si za sezónu užijeme dostatek, proč nezkusit změnu :wink:
.
Marku, pokud se budu bát situací, které mohou nastat, nevylezu z baráku... promiň, zlehčuju, ale prostě jako pořadatelé jsme si zvolili tento systém a je jen na každém, zda přijede či ne... doufám že přijedeš i ty a všichni si turnaj užijeme.
Zdraví Jirka
.
P.S.: jo lidi, hlašte se!!! :D

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron