Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

04 bře 2021 18:57

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Vím, že těžko v této době něco plánovat, ale i tak tady je alespoň vize pro letošek, pro Mirošovické turnaje. Od března (dle covidu spíše až od dubna) by se měl v Mirošovicích konat již třetí ročník Mirošovické kuličkové ligy . Pro rok 2021 je připraveno 8 turnajů (počet se však kvůli korona krizi může snížit), které se budou konat vždy předposlední neděli v měsíci. Pouze první letošní turnaj – Březnový, se uskuteční poslední neděli v měsíci, 28.3.2021. Letošní ročník navazuje na pět turnajů z loňského roku, kdy se k mirošovickým důlkům sjíždělo na každý turnaj v průměru 18 hráčů. Opět se svolením obce máme možnost využít hřiště nedaleko obecního úřadu a doufáme, že letos přivítáme co nejvíce místních hráčů ale i členů ČKS.
28.03.2021 (9:30-14:00) – Březnový turnaj
18.04.2021 (9:30-14:00) – Dubnový turnaj
23.05.2021 (9:30-14:00) – Květnový turnaj
20.06.2021 (9:30-14:00) – Červnový turnaj
18.07.2020 (9:30-14:00) – Červencový turnaj
22.08.2021 (9:30-14:00) – Srpnový turnaj
19.09.2021 (9:30-14:00) – Zářijový turnaj
24.10.2021 (9:30-14:00) – Říjnový turnaj

STARTOVNÉ
50 Kč (junioři 20 Kč)

HRACÍ SYSTÉM
Samotné zápasy se hrají dle oficiálních pravidel Českého kuličkového svazu. Tedy s deseti kuličkami, na dvě vítězné hry. Systém celého turnaje pak záleží na počtu účastníků.
Každý s každým (do 12 hráčů),
Skupinový (do 24 hráčů),
Skupiny s přechodem do pavouka (25 a více hráčů)
Výsledky turnajů se počítají i do celorepublikového kuličkového žebříčku, jako výsledky z Open turnajů (jen poslední dva jsou turnaje nežebříčkové). Každopádně všechny mirošovické turnaje jsou součástí Mirošovické kuličkové ligy. Ta se pro rok 2021 skládá z osmi turnajů. Každému hráči se do celkového hodnocení započítá pět nejlepších turnajů. Body se přidělují dle speciální tabulky, již od účasti 3 a více.
Bude-li nutné počet turnajů během roku snížit, celkový vítěz se určí takto:
pět nejlepších turnajů ze sedmi, čtyři nejlepší turnaje ze šesti či pěti, tři nejlepší turnaje ze čtyř. Případně ze součtu všech turnajů při třech a méně turnajích.
Junioři (do 12 let) hrají samostatně za následujících podmínek:
a/ zúčastněných v kategorii dospělých je 10 a více
b/ zúčastněných juniorů je 5 a více
Junioři se vždy navíc ještě obodují jen ve své kategorii i když hrají společně s dospělým.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 dub 2021 14:59

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Mirošovický Dubnový turnaj, se bude konat dle plánu. Jen kvůli ještě platícím covidovým opatřením (max. sešlost venku 20 lidí), je třeba se nejpozději den předem přihlásit k účasti na tel:723909021. Turnaj bude nežebříčkový a snad nebude muset být odmítnuta žádná přihláška, jelikož loňská průměrná účast v Mirošovicích byla 18 hráčů. Mějte se všichni fajn a těším se na vás v Mirošovicích. Jarda Jarušek


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 dub 2021 08:38

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Ahoj Jardo, bude turnaj i po novém nařízení vlády (max. 2 osoby - což není mnoho :D ) ?


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 dub 2021 16:23

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Ahoj Michale, zatím čekám na definitivní vyjádření vlády. Jakmile budu vědět víc , dám vědět všem 16 přihlášeným.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 dub 2021 17:38

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Zdravím všechny přihlášené na Dubnový turnaj Mirošovické kuličkové ligy. Bohužel po dnešním rozhodnutí vlády, musím turnaj z lítostí zrušit a doufat, že Květnový turnaj již bude mocí být uspořádán bez zmatečných rozhodnutí, kdy se něco slíbí a pak se vše změní. Moc se tedy omlouvám všem přihlášeným (do této chvíle se přihlásilo 17 hráčů) a snad vás budu moci přivítat příští předposlední neděli v měsíci.
Jarda Jarušek - pořadatel


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 zář 2021 10:23

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Chtěl bych tímto informovat hráče co se mne v sobotu ptali proč není poslední MKL jako open. Pokusil jsem se o změnu kvalifikace, ale již to dle vyjádření Honzy nejde jelikož posledním turnajem open je turnaj juniorů 16.10. Tudíz bude muset zůstat jako nežebříčkový. Osobně se přiznám, že mi to nedává logiku, když tu nevisí ani datum TM a junioři hrají v Mirošovicích také. Ale už se nechci neustále dohadovat, tenhle rok mi opravdu stačil. Tak jen doufám že se i tak sejdeme v dostatečném počtu. Díky za pochopení. Jarda Jarušek


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 zář 2021 11:43

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Přátelé z VV, nechtěl jsem již no fórum psát ani čárku (což by jistě někteří uvítali), ale takto tedy nee.
To že jste mě v souvislosti s MČR klubů utřeli způsobem, který se mi ani za mák nelíbí jsem přešel... mám svých starostí dost, čas raději věnuji příjemným věcem.
To, že Honza jako jedinou odpověď na Martinův oficiální protest ohledně konce letošní sezóny sepsal jakousi ... "básničku" - to je tak trochu výsměch. Teda spíš hodně, než trochu...

A to, že nepovolíte Jardovi Open 24.10.2021 je docela vrchol ... vrchol arogance moci? Opravte mě, pokud se budu mýlit:
1. Jardův turnaj otevírá i kategorii juniorů, tedy podle SŘ a nově i právního výkladu VV je vše OK. Byl by tedy posledním turnajem sezóny.
2. dodnes není vypsán termín Turnaje Mistrů, tedy podmínka zákazu konání žebříčkového turnaje v týdnu před TM je splněna
3. turnaj je vložen ke schválení minimálně 30 dní před TM, tedy také v pořádku

TAK KDE JE PROBLÉM?

Už mne to všechno tak unavuje, že uvažuju o přesunu svých aktivit do jiné sféry zábavy, kuličky už přestávají těšit...

Zdraví Jirka

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

27 zář 2021 13:04

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Jiříku,
poprvé psal jsem Jardovi za sebe a opět se ve čtvrtek potkáme s klukame z VV, abychom to pořešili
Tvé napadání už hraničí. Zklidni se ano.

Od kdy odpověď ve verších je zakázána?? Nebo je to zase dvojí výklad pravidel?? Šlo o informaci, že byl protest zamítnut.
A neboj vše bude předloženo i s podpisy.

Už se uklidni. Vždycky pokoutně přijdete s nějakým dotazem a když Vám člověk z patra odpoví, jak to vidí on, hned to šlahnete tady na forum.
Nerozhoduju za VV a VV o této situaci nejednal!!!! Dotaz padl včera kolem 21.00 hod.

Ten tvůj dovětek fakt sedí.
S pozdravem
Honza Fait


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 zář 2021 13:53

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

.. jen malý dovětek za mne ... a opět za mne a ne za VV..

Pravidlo SŘ 8.4. .... OPEN juniorů - není OPEN pro všechny kategorie ... TM zatím vypsán není, ale velmi brzy bude ... a veškeré regule budou dodrženy.

Kdo rozumí, co tím myslím, ví jak se k tomu postavit... a ne tady neustále vyvolávat hádku a dělat ze mne a z VV bandu, co nedopřeje kuličkářům radost ze hry.

Honza Fait


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 zář 2021 14:54

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Btw.
1. omyl ... musí to být pouze a jen Open juniorů .. je taxativně uvedeno.. opět mylný náhled na pravidlo i jeho vyložení.
2. souhlas
3. souhlas


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 zář 2021 17:44

Offline
Registrován: 01 zář 2019 21:39
Příspěvky: 19

Ahoj Jirko,
Jsem rád že Honza odpověděl dřív než já, protože by to asi přerostlo do osobní roviny. To že se zeptáš na výklad něčeho a pokud nedostaneš odpověď, kterou chceš slyšet, tak to není arogance moci. Stálým opakováním změny nedosáhneš.
Odpovím ti na MČR klubů. Nevím o ničem čím by tě VV utřel. Zeptal jsi se na výklad pravidla a to jsi dostal i s poměrem hlasů. Opět se opakuje stejný vzorec? Na turnaji samotném jsi přišel kolem 4, že se turnaj nestíhá. Řešili jsme s tebou jak z toho ven. Vyřešilo se v rámci možností. V dalším průběhu údajně došlo k podání protestu. Podle tebe k tomu nedošlo. Členové VV řešili s hráči na místě a vyřešili.
Rád používáš všechna pravidla. Proč jsi sám u sebe nezačal a neřídil se zásadami pro pořádání turnajů? Není jako povinnost pořadatele uvedeno zajištění umělého osvětlení, kdyby se turnaj protáhnul? Nebýt některých dobrovolníků z řad diváků, tak se dohravalo potmě. Nebo to skončilo ostudou!
Chyť se za nos a přestaň kopat kolem sebe.
Robert


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron