Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

20 úno 2020 15:52

Offline
Registrován: 27 dub 2010 21:33
Příspěvky: 63
Bydliště: Kokašice 90

Zdravím všechny,
mrzí mě, že jste nevyslyšeli mé prosby o ponechání MČRJ ještě tento rok v Konst. Lázních, protože odkaz na akci je již v mnoha virtuálních a tištěných materiálech. Já musím termín akce hlásit již v listopadu, aby se to stihlo do ročních přehledů.
Vzhledem k tradici a úspěšnosti ( i když byl na zač. roku, párkrát se umístil mezi nejlepšími) jste mohli tomuto turnaji, krásné akci a všem pomáhajícím nadšencům dát možnost důstojného rozloučení.
Takže dík všem, co se tu za těch 11 let účastnili.
Petr Hájek


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

23 úno 2020 11:44

Offline
Registrován: 25 čer 2019 09:29
Příspěvky: 12

Ahoj Petře,
opravdu už u Tebe MČRJ nebude?
Já to nikde nenašel a tak doufám,že bude jako vždy.
Roman Kokeš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

25 úno 2020 09:28

Offline
Registrován: 27 dub 2010 21:33
Příspěvky: 63
Bydliště: Kokašice 90

Zdá se,
že nikdo z vedení ani nemá koule na to, aby mi to oznámili, i když ví, že již dva měsíce na té akci pracuji( tedy pracoval).
Daruji Kuličky, s kterými jsem hrál.
Sbohem. Petr
P.S. Samo, že milovníci našeho kraje mohou přijet kdykoliv. Třeba na náhradní akci, kterou právě rozjíždím: master turnaj v 3D lukostřelbě - ten je na celý víkend v lese při účasti cca 200-300lidí.. Nehrál jsem celý život jen kuličky. HA-HA


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 úno 2020 20:31

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Ahoj Petře.
Tvůj poslední příspěvek mi přijde trochu zbytečně moc emotivní, i když dokáži částečně pochopit tvou frustraci...
Ale...

ha-ha píše:
Zdá se,
že nikdo z vedení ani nemá koule na to, aby mi to oznámili, i když ví, že již dva měsíce na té akci pracuji( tedy pracoval).
Nevím, kdo všechno o tvé dvouměsíční práci na turnaji ví, já ne. Chápu tvůj pocit zbytečně vyhozeného času, nicméně upřímně si myslím, že jsi mohl vynaložit jen část energie vložené do přípravy turnaje a sledovat toto fórum, kde se již od 20. listopadu hovoří o potřebě přesunout MČR junorů na pozdější termín. Důvody jsou jasné - pro hráče je velmi obtížné uhrát dobrý a stabilní výsledek na úplném začátku sezóny. Vloni předcházely čtyři openy, přičemž u dvou se kryly termíny. Tedy reálně si děti mohly cvrnknout doslova párkrát... A věř nebo ne, i mezi juniory je dost šikovných a ambiciozních hráčů (hráček), kteří si podle mne zaslouží poprat se o titul Mistra republiky za podmínek, které nabízí turnajový kalendář dospělákům... tedy mít možnost se rozehrát.

Pár faktů jako reakce na tvé osočení VV:
- 20.11.2019 zveřejněn zde na fóru zápis ze schůzky v Zastávce s informací o většinové shodě na přesun termínu MČR juniorů na pozdělší termín. Zde též zaznělo, že jindy než v dubnu či o prázdninách turnaj pořádat nemůžeš (nechceš), proto se hledal jiný pořadatel, jiná lokalita.
- 23.11.2019 zakládá Martin D. speciální vlákno v této diskusi právě k MČR juniorů. I zde je jasné info o změně
... takže pokud ti na chování VV tak vadí, že se tě nezeptali, sáhni i do svého svědomí... asi jsi musel na začátku příprav zjišťovat mnoho informací, než jsi akci zveřejnil, stačilo se zeptat... (pořádám dětské tábory už pěknou řádku let, vím co organizace akcí obnáší :wink: )

ha-ha píše:
Daruji Kuličky, s kterými jsem hrál.
Sbohem. Petr
Skončit kvůli tomu s kuličkami je tvé rozhodnutí, ale připadá mi více demonstrativní, než promyšlené... Přeci nebyl problém uspořádat v tomto termínu "obyčejný" open...

Toto není v žádném případě stanovisko Výkonného výboru, je to jen a pouze můj osobní názor... a stejně tak bych zde nerad rozpoutal jakoukoliv vášnivou debatu, jak bývá na fórech zvykem...

Toť vše. Zdravím a přeji ti hodně zdaru ve tvých aktivitách.
Jirka Petráň

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

26 úno 2020 13:43

Offline
Registrován: 27 dub 2010 21:33
Příspěvky: 63
Bydliště: Kokašice 90

Ahoj, dík za reakci.
Opravdu jsem našel( trošku labyrint) info o MČRJ - dík za odkaz. Myslím že Martin D. ví, že Open zde je trochu mimo mojí snahu. Navíc jsme to už zkusili - a kdo pojede na nudný Open bez piva a kultury do Konst. L.? To byla akce zaměřená na děti!

A uvedu některá fakta na pravou míru: Na požadavek změny termínu jsem reagoval velmi rychle( v řádu dní) s přesunem na 22.7.2020. Dostal jsem info, že tento termín je v pohodě. Kdybych věděl, že též nevyhovuje, mohl jsem vybrat jiný. A to vše jsem komunikoval koncem listopadu. Chceš důkaz? V prosinci jdou do tisku veškeré propagační materiály s kulturou na celý rok v celém regionu. Takže tady žádný háček není. A kdyby jste opravdu chtěli, tak od.2.2. naléhavě žádám na fóru o informace,. Stačilo říct" kamaráde kuličkáři, je to již na fóru tam a tam!

Proč rok dopředu: 1. viz výše.
2. Byl jsi tady někdy? Víš co obnáší uspořádat takovou akci? Já jich mám za sebou desítky a tahle šlapala 11 let proto, že jsem jí pečlivě připravoval. Nebyl to jen turnaj v kuličkách, ale krásná kulturně sportovní akce. Mimo jiné, každý rok jsem to sponzoroval 15.000,-.

S argumenty s počtem dětí souhlasím, to už jsem taky psal. Jen jsme to tady mohli nějak hezky ukončit( ale to už jsem taky psal) anebo nepropagovat akci již na tento rok. Proto KAŽDÝ ROK hlásím již v prosinci termín a prosím o schválení.

A kuličky za 1200,- již nepotřebuji, stačí ty mi ty hromady , které jsme tady rozdávali, prodávali a půjčovali. Akorát je pravda, že jsem to nemusel ventilovat a prostě je potichu dát. Mám rád, když se věci využívají.
U nás na Gutštějně se také hrajou každý rok kuličky ve velkém, takže nepřestávám hrát. Navíc jsem tu dost lidí nakazil, takže opět zpátky klukovina s kuličkama.:-)

Samozřejmě, moje reakce je emotivní. Tak nějak jsme si tu víkendvou akci za 11 let zamilovali. Zeptej se lidí, co sem v hojné počtu jezdili.
Taky nechci vířit, jen jsem to chtěl dovysvětlit.
Mějte se a ať vám to cvrnká.
Jako nečlena mě prosím odhlašte z této databáze.
Děkuji.
Petr Hájek


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron