Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

27 bře 2010 23:24

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ahoj,

protože na příští víkend zatím nebyly vloženy žádné turnaje, chystám se uspořádat dvojici Velikonočních akcí. První z nich jsem již vložil na stránky, protože se uskuteční již za 7 dnů, což je poslední možný termín pro vložení nového turnaje podle soutěžního řádu. Další přidám zítra.

Pokud by však někdo měl o některý z těchto termínů zájem, budu rád, pokud se toho ujmete. Na sobotní turnaj je zařízeno povolení ve Hvězdě, v neděli nebo v pondělí je možno turnaj uspořádat v Újezdě nad Lesy. Já jsem schopen zajistit sobotu a neděli, v pondělí mám povinnosti, které mi to neumožní, takže pokud byste uvažovali o některém z velikonočních termínů a nezáleželo vám na dni, pondělí by bylo ideální - mohli bychom tak hráčům nabídnout vyžití po celé Velikonoce.

Zájemce poprosím o zprávu na info (z) kulicky.com nebo pokud máte přístup do členské sekce, můžete turnaj rovnou vložit.

Edit: Zjistil jsem, že se jednalo o toto pondělí a ne příští :) mohu tedy uspořádat akci i v tomto termínu - takže pokud byste chtěli příští víkend něco pořádat, pondělí už není taková priorita.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron