Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

01 zář 2009 13:19

 
Offline
Registrován: 01 zář 2009 13:10
Příspěvky: 51

Jééé já bych určo zavedla anketu o turnaj roku. Možná by to i namotivovalo lidi, co ještě nikdy nepořádali a možná by to i trošku zvedlo úroveň pořádání

BTW Já už svého favorita mám. Turnaj dvojic - jediný turnaj kde mám šanci něco vyhrát :-D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 zář 2009 22:20

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Když jsem rozesílal poslední mailinglist, měl jsem v něm poznámku, že se chci zeptat hráčů a hlavně pořadatelů, jestli by je toto motivovalo a měli o to zájem. A jen z časových důvodů se nezeptal...

Takže jsem rád, že toto téma bylo nakousnuto a rozveďme jej dál - máte někdo nějaké konkrétní nápady, jak tuto anketu realizovat? Mám na mysli detaily, které na první pohled nejsou zřejmé.

První, co mě napadá, rozdat anketu na posledním Masters před Turnajem mistrů (sejde se nás tam asi hodně; nevýhoda = těžko hlasovat přímo pro tento turnaj, pokud anketu nebudete vyplňovat až ke konci a Turnaj mistrů by byl mimo hru).

Druhá možnost, která se nabízí - hlasování po mailu po ukončení sezóny - odpadly by výše zmíněné nevýhody a vyvstala by jedna jiná - těchto anket se účastní méně lidí než když jsou požádáni o názor na turnaji.

Pavla Kvasničková píše:
Jééé já bych určo zavedla anketu o turnaj roku. Možná by to i namotivovalo lidi, co ještě nikdy nepořádali a možná by to i trošku zvedlo úroveň pořádání

BTW Já už svého favorita mám. Turnaj dvojic - jediný turnaj kde mám šanci něco vyhrát :-D

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

01 zář 2009 22:23

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Martine, tušíš, jak je myšleno to dohrávání na Masters? Když se kouknu namátkově do výsledkovek, mám pocit, že se téměř vždy dohrávalo o konkrétní místa, takže si nejsem jistej, jestli to nebylo myšleno ještě trochu jinak?

Cena fair play - zajímavý nápad, zkusme najít pár příkladů, které lidi za jaké činy bychom třeba za letošní rok mohli nominovat.

Martin Dostál píše:
- anketu o turnaj roku (v minulosti na fóru již nějaké hlasování proběhlo - rok 2007)
- vyhlašování ceny fair play
- dohrávání na MASTERS (turnaje se nehrajou pouze pro "10 nejlepších", body do NŽ atd)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

02 zář 2009 10:30

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Aha, to je ono, díky za ty konkrétní příklady, měl jsem pocit, že bylo dohráváno vše, takže jsem si nebyl jist, jestli za tou formulací neni něco malinko jiného.

Snad všichni pořadatelé tyhle věci občas pročítají, takže zde mají skvělou zpětnou vazbu. Občas za mnou někteří chodíte s podněty podobného charakteru, které se hodí řešit spíše s pořadateli - takže koho napadá jakákoliv zpětná vazba pro organizátory turnajů, přidejte ji sem - pro většinu asi nebude problém udělat změnu, jen si to prostě musíme mezi sebou říct :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

02 zář 2009 12:43

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Jasně,je to hlavně o komunikaci mezi všemi,to je jasné.Je tady ten fakt,že jsem si taky ani nevšimla,že by se někdy nedohrávalo. A nevím,čím to! A samozřejmě,jestli se fakt nedohrávalo,tak je to škoda.Pamatuji na časy,kdy jsem končila dohrávkou tak nějak okolo 20.místa i hůř a byla jsem na umístění pyšná.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

02 zář 2009 12:54

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ani při pohledu na Tvé umístění ve výsledkovkách Ti není jasné, proč sis toho nevšimla? :)

martik píše:
Jasně,je to hlavně o komunikaci mezi všemi,to je jasné.Je tady ten fakt,že jsem si taky ani nevšimla,že by se někdy nedohrávalo. A nevím,čím to! A samozřejmě,jestli se fakt nedohrávalo,tak je to škoda.Pamatuji na časy,kdy jsem končila dohrávkou tak nějak okolo 20.místa i hůř a byla jsem na umístění pyšná.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

02 zář 2009 13:50

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Achááááá,ty jako myslíš,že když jsem někde v popředí a zadaří mi, že mě 2. polovina lidí nezajímá? A nesleduji dohrávky? Náááááhodou,víš! Zkouším je naopak hecovat, aby to nevzdávali.Vždyť jsem tam taky bývala (a stát se to klidně může zase) a vím,že to byly i nervíky,než jsem se dostala aspoň o místo výš. (I když to třeba na mě nebylo tolik znát). Kuličky jsou prostě boj, ale i zábava v jednom a o tom to je. Můžeme vysvětlovat,hecovat,fandit,ale stejně individuálně záleží na každém jedinci,zda vydrží a dohraje,že ju?Buď ho kuličky chytí, nebo to vezmou jako ztrátu času si udělat pár dřepů.Mě to zatím baví i přes ty vrzající kolena


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

03 zář 2009 16:19

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Co se týče dohrávek, tak jsem klidně pro. Ale jak jsme si mohli již několikrát všimnout, tak né každý má o dohrávky zájem. Pokud se nemýlim, tak se většinou ptáte jestli hráči chtějí dohrávat a pak z toho vyvodíte závěr. Pokud chtějí, tak se dohrává a pokud nechtějí, tak ne. Jak psal Martin, tak určitě pro někoho jsou dohrávky milým dokončením hry. Hraje zde se zhruba sobě rovným soupeřem a když ho porazí, tak ho to určitě potěší a namotivuje. Je pravda, že když nováček dostane hned na začátku někoho z vrchu žebříčku, tak již předem hází flintu do žita. Proto je dobré, aby odehráli co nejvíce zápasů a tím se zlepšovali. Jestli bude dotyčný dohrávat či ne, to je už na něm. Ale organizátor by mu měl tuto šanci dát. :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron