Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

19 led 2015 00:53

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Pěkný den všem kuličkářům,
jako loni, i pro tento rok jsem se ujal toho, že budu zabezpečovat povolení ke konání pražských turnajů na Petříně. Budete-li chtít v roce 2015 uspořádat kuličkové turnaje ve výše uvedené lokalitě, nahlaste mi termíny do 20. února a já se pak se žádostí obrátím na příslušná místa. Bude-li někdo žádat o pořadatelství na Petříně a zároveň by chtěl požádat i o povolení vjezdu autem do této lokality, ať uvede i SPZ vozidla.
Zdraví
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 led 2015 17:32

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Díky Leoši, že jsi se toho ujal.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

22 úno 2015 12:01

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Ahoj všem,
uplynul termín, v němž bylo možné nahlásit mi data, v nichž by někdo chtěl pořádat turnaje na Petříně. Pro takto nahlášené termíny jsem na Magistrát hl.m.Prahy odeslal žádost o povolení ke konání akce (případně i pro vjezd vozidla, kde byl vznesen i tento pořadavek). O vyřízení žádosti (předpokládám, že kladné), budu jednotlivé pořadatele informovat, jakmile mi bude doručeno. Případní zájemci o konání turnajů v uvedené lokalitě v dalších termínech si již budou povolení obstarávat individuálně (mailový kontakt na příslušného referenta jim rád předám).
Jen pro vaši informaci, předběžně byly pro turnaje na Petříně nahlášeny tyto termíny: 4.4., 13.6., 20.6., 15.8., 19.9. a 17.10. 2015.
Mějte se fajn a už docela brzy na shledanou
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 bře 2015 22:53

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Sakryš, já si to přečetl až dnes. Chybí mi tam termín 1.8. což je MS a pořádá ho VV.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

03 bře 2015 10:13

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Zkusím o termín ještě zažádat, jen by to chtělo uvést SPZ auta, které bude potřebovat povolení k vjezdu.
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 led 2016 22:57

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Povolení pro konání pražských turnajů + další turnaje Open

Přeji všem hezký večer :-)
Během února budeme opět žádat městské části Prahy o povolení na pořádání kuličkových turnajů. Jedná se zejména o Petřín a Invalidovnu (ve hře je také např. Střelecký ostrov, případně další nová místa v Praze). Zájemci, kteří plánují pořádat v těchto lokalitách kuličkový turnaj, mohou nahlásit své termíny prostřednictvím tohoto formuláře (nebo na info@kulicky.com):

https://docs.google.com/forms/d/1hm9oqc ... s/viewform

Uvedený formulář lze také využít k nahlášení termínů turnajů na místech, kde máme pro tento rok povolení již domluveno:

Kralupy nad Vltavou, U Kohouta
Broumov, Park Alejka
Ženklava, tenisový kurt

Zdraví
Dan


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

12 led 2018 10:22

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Aktuální informace - Petřín / revitalizace

Zdravím všechny kuličkářky a kuličkáře. Stále jsem v kontaktu s úřady a institucemi a sleduji dění kolem revitalizace Petřína. Dovolte tedy abych vás informoval o posledních novinkách.

Byl jsem informován panem architektem, který má na starost revitalizaci plochy na Petříně, že stále s námi počítají a platí původní dohoda (kterou jsem uzavřel se stavební firmou v květnu 2017), že zakomponují naše požadavky (na vytvoření cca 20 - 25 stálých důlků) a že budeme přizváni k finálnímu rozmisťování důlků na hrací ploše (novém mlatovém povrchu).

Harmonogram:

- samotná stavba bude zahájená cca na konci února
- dokončeno by mělo být někdy v době letních prázdnin, nejpozději v září 2018
- s instalací důlků se počítá až v závěrečné fázi projektu
- jednání mezi ČKS a projektanty bude v květnu (budou konzultovány další kroky)

Děkuji za pozornost
Dan


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 bře 2018 17:31

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Turnaje v Letenských sadech.
Zítra budu komunikovat s MČ Praha 7 o kuličkových turnajích v Letenských sadech. Budu žádat revizi minulého nařízení které nám povolovalo pouze 4 důlky.
Budu také hlásit termíny na turna aje (všední dny i víkendy). Pokud byste měli zájem někdo zde pořádat turnaj a věděli termín, prosím napište mi do zítřejšího poledne.
Díky. Dan


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

17 bře 2018 23:55

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

O radotínskou skleněnku (turnaj ZRUŠEN)
TURNAJ ZRUŠEN
http://m.praha16.eu/O-radotinskou-sklenenku-2.html


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

28 led 2019 14:05

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Zájemci o pořádání turnajů na Petříně - kontaktujte mě prosím co nejdříve na info@kulicky.com (d.beseda@seznam.cz) nebo na tel.: 777231324. Koncem tohoto týdne budeme odesílat žádost o povolení pro turnaje na Petříně (na Magistrát hl. m. Prahy).

Prozatím jsou obsazeny tyto termíny (Petřín):

27.4. - sobota
11.5. - sobota
22.6. - sobota (?) - (Rakovník nebo Petřín)
23.6. - neděle
31.8. - sobota
1.9. - neděle

Pokud byste měli zájem o pořádání turnaje na Petříně v jiných termínech, prosím pište ;-) Podívejte se také na ostatní turnaje, zda se termíny nebudou krýt:
http://www.kulicky.com/terminy-turnaju.php

Děkuji za spolupráci
Dan


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

27 bře 2019 20:32

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Povolení turnajů Invalidovna a Petřín.
Prosím všechny zájemce, kteří chtějí pořádat letos turnaj na Invalidovně, aby se mi ozvali. Budu zasílat žádost hromadně na více termínů najednou. Povolení JE NUTNÉ (bohužel).

Stejně tak se mi ozval zájemce i další termín na Petříně. Tam už povolení máme, takže to bude takový druhý pokus, s Magistrátem je lépe vycházet zadobře, takže pokud ještě někdo má zájem, prosím ozvěte se nyní (do 1.4.), protože potřetí již žádost posílat nebudu :-) ;-) :-D

Děkuji
Dan


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron