Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 3 ] 

13 dub 2017 10:57

Offline
Registrován: 26 lis 2016 11:20
Příspěvky: 5

Zdravím všechny co byli v sobotu na Moravě,

máme za sebou první velký turnaj masters a myslím, že se pořadatelům moc nepovedl. A to z několika důvodů:

1. Nesmyslné postupy všech 42 účastníků ze skupiny
2. Když postoupily všichni proč se ty zápasy hráli
3. Měli postoupit jen ti nejlepší (32)
4. Bodování za jednotlivé utkání ve skore 2:0,2:1.1:2 a 0:2 tím pádem bylo znehodnoceno.

Prosím pořadatele o laskavost: když je to Masters nevymýšlejte blbosti a voloviny si zkoušejte na turnajích open kde o nic až tak nejde.
Děkuji za pochopení,
s pozdravem Michael L. :roll:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 dub 2017 11:17

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Michaeli, zřejmě by bylo dobré abych se za pořádající klub Hanácká Trefa vyjádřil k Tvému komentáři.

Zřejmě jsi ještě nezažil turnaj, který by se skutečně nepovedl. Masters v Křenůvkách začal v avizovaném čase, nalosování do skupin bylo dle pravidel, nevznikla jediná časová prodleva, i přesto že jsme nechali postoupit všechny skončili jsme v předpokládaném čase, žádné dohrávky za tmy či umělého osvětlení. Celý turnaj proběhl přesně dle předem zadaného herního systému na svazových stránkách a stejně tak dle toho jak jsem před turnajem slovně popsal. Za nás se turnaj povedl skvěle!

Možná by bylo dobré, než něco takového napíšeš, zjistit si i pár informací nebo Tvé připomínky např. zkusit alespoň konzultovat přímo na místě. Zajímavé je, že ačkoliv jsem na začátku turnaje (poté co jsem podrobně popsal herní systém) dal prostor k Vašim dotazů a připomínkám, mlčel jsi. Pokud se dobře pamatuji, reagoval jen Josef Kamaryt a Vláďa Schnábl se svými dotazy. K hernímu systému jsi nijak nereagoval ani v průběhu turnaje, tuto opožděnou kritiku tedy vůbec nechápu.

K vymýšlení blbostí a volovin snad jen toto - zřejmě o tom nemáš tušení, ale Hanácká Trefa uspořádala turnaj v Křenůvkách jako "svůj" desátý Masters. Systém skupin, jejich počítání a naše snaha nechat postoupit co nejvíce hráčů jsou společným ukazatelem všech předcházející devíti Masters turnajů na Hané. Vzhledem k tomu, že takto postupujeme již od roku 2013, opravdu jsme nic vymýšlet nemuseli a nic jsme si nezkoušeli. Doposud jsme uspořádali 70 turnajů, takže věř, že vyzkoušeného toho máme skutečně dost.

K Tvým připomínkám:
1. nesmyslné z jakého důvodu? že jsme chtěli aby si každý co nejvíce zahrál? že jsme si troufli nechat všechny postoupit a nenabouralo to časový plán?
2. proto aby bylo možné dle pořadí ve skupinách nasadit hráče do pavouka a navíc ve zvýhodněném pavouku je umístění ve skupině ještě důležitější než při nasazování do pavouka klasického, tak proto.
3. s tím nesouhlasím, to jako proč, proto že Ty si to tak přeješ?
4. klasické bodování při turnajích Hanácké Trefy, používané na všech námi pořádaných Masterech či Openech, co víc k tomu napsat netuším.

Michaeli a víš co je ještě zvláštní? Úplně stejným způsobem se skupiny hrály a počítaly i v loňském roce (Mastery: 30.7. Křenůvky a 24.9. Bedihošť). Obou jsi se zúčastnil, ani na jednom jsi k systému nic neměl a nyní Ti to najednou vadí? Konzistentní postoj teda.

Závěrem asi tolik - Pokud máš pocit, že se Ti turnaj nevydařil, nehledej vinu v perfektně zvládnuté organizaci, ale spíše ve své hře, která holt asi neodpovídala hře hráček a hráčů jež skončili před Tebou.

P.S.: Dopředu Tě chci informovat, že i další turnaje Masters, které Hanácká Trefa v tomto roce uspořádá se budou hrát zcela stejně (možná jen zvýhodněného pavouka nahradí klasický). Tedy skupiny s počítáním tak jak jsi zažil, postup do vyřazovací fáze umožníme co nejvíce hráčům (tedy při nízkém počtu startujících klidně i všem). Píši to raději dopředu aby jsi pak nebyl zase překvapen.

S pozdravem Lukáš Vlček


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 dub 2017 02:10

Offline
Registrován: 26 lis 2016 11:20
Příspěvky: 5

Lukáši zdravím tě,

já vám nekopu do vaší snahy, jen mi to přišlo divné až později. Mě se turnaj vyvedl celkem obstojně takže si neztěžuji. Asi je tedy pravda že jsem ještě neabsolvoval moc turnajů, ale spíš šlo o to, že si myslím, že pokud má někdo stejné skore jako další 2 hráči a nerozhoduje ve skupině vzájemný zápas tak je něco špatně. Takhle byla moje výtka zamýšlena. Já kvalitativně nedosahuji takové úrovně jako 80% zbylých hráčů, ale to neznamená, že budu mlčet. Možná, že i neznalost mě zahalil zrak a proto ti děkuji za vysvětlení situace.Kdo nic nedělá nic nezkazí a někdy je lepší něco napsat blbě abych pak dostal odpovědi. Takže dík a přeju vše dobré...!


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron