Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

26 bře 2017 21:35

Offline
Registrován: 05 kvě 2014 16:34
Příspěvky: 109

Ahoj všichni, po výměně několika e-mailů a následnému osobnímu setkání bych s potěšením chtěla všem oznámit, že 27.5.2017 se bude pořádat první turnaj Open na novém hřišti v Úněticích.
Sama jsem asi před 3 měsíci viděla kuličkové hřiště v Úněticích poprvé a velmi se mi líbilo, k tomu mi Pepa Kamaryt s Ivankou a Jirkou Bernat vnukli nápad oslovit starostu, a tak to vzniklo. Majitel restaurace přímo u hřiště byl velmi příjemný a pro náš návrh nadšený stejně jako zástupce starosty. Jak již bylo řečeno, hned u hřiště se nachází restaurace, kde je rychlé občerstvení, ale také se zde vaří obědy obědy. Sám zástupce starosty nám nabídl k dispozici využít beachvolejbalové hřiště, pokud bychom chtěli. U hřiště je také parkoviště, tudíž se zaparkováním by neměl být problém. Dále jsou Únětice známé pivovarem, kde se konají pravidelné exkurze, což je další atraktivita této obce. Samotná cesta do Únětic trvá asi jen 15 min. autobusem z Dejvické (asi tak na půli cesta mezi Prahou a Kralupami nad Vltavou.
Majitel se tvářil opravdu ochotně a prozatím to vypadá, že do budoucna by se zde mohly pořádat turnaje častěji, záleží jak bude probíhat první turnaj. Zástupce starosty slíbil, že akci vloží do místního tisku a já také postupně turnaj vložím na portál Kudy z Nudy a na facebook. Děkuji všem za pozornost a doufám, že se rádi turnaje na novém místě zúčastníte :).

Kačka.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron