Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

26 zář 2015 16:06

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Minulý týden jsem hovořil s Danem o příštích Extrémech. Padl tu z jeho strany zajímavý nápad ohledně jiného místa konání. Shodli jsme se, že nebude na škodu si o tomto tématu společně popovídat ve fóru a zjistit, co by nejlépe vyhovovalo vám, kteří plánujete či reálně zvažujete svou účast.

Viděl bych to tak, že ponechám zde běžet několik dnů diskuzi. Můžeme si zde vypsat pro a proti jednotlivých možností, popř. přijít s možností další. Poté vytvořím jednoduchou anketu, vložím sem na ní odkaz a s její pomocí zjistíme, která varianta nám vyhovuje nejvíc. Data z ankety předám Danovi a s přihlédnutím k jejím výsledkům domluvíme místo konání.

Takže, zde je to, o čem jsme doposud hovořili:

1. Jako datum konání věříme, že se osvědčila první sobota v novém roce, což tentokrát vychází na 2. ledna 2016.
2. Dan přišel s nápadem udělat turnaj na novém hřišti v Kralupech (restaurace U Kohouta).
3. Sledoval jsem letmo na FB informace ohledně povolení turnajů na Invalidovně, pokud se nepletu, tak po předchozím nahlášení není problém tam turnaje pořádat. Takže další variantou je tradiční místo na Invalidovně.
4. Poslední možnost je nejširší - prostě udělat to kdekoliv jinde :)

Co se týče hřiště v Kralupech, zaznamenal jsem na něj hodně pozitivních ohlasů a zdá se, že by se mnohým toto místo mohlo líbit. Zároveň po Extrémech bývá zvykem pokračovat v nějaké blízké restauraci - v tomto případě bychom začli přímo u ní. Na druhou stranu Extrémů se účastní nejvíce hráči z Prahy a mimipražští z neseverní části ČR (Kralupy se nachází směrem na sever od Prahy). Znamená to, že turnaj konaný na Invalidovně by byl pro většinu snazší z hlediska dopravy (obzvláště té náročnější části cesty - zpět domů :) ).

Nuže, napadají-li vás nějaká další pro či proti, podělte se o ně v tomto vláknu. Případné návrhy na jiná místa konání, které zde padnou, zařadím do následné ankety.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

29 zář 2015 12:52

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Pokud se týká termínu, rozhodně bych se přimlouval ho posunout o týden na 9.1.
Bude-li někdo trávit silvestra mimo , tak tam pravděpodobně bude chtít zůstat až do neděle 3.1.
A co se týká místa, preferoval bych Prahu z důvodů, které Petr uvedl, ale uznávám, to se mi to mluví, když jsem z Prahy :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

30 zář 2015 09:00

Offline
Registrován: 10 čer 2013 12:25
Příspěvky: 35

I já se přidám za všechny Pišišvory - preferujeme určitě Prahu a pokud v Praze tak Invalidovnu. I z toho důvodu, že je blízko Masarykova nádraží a když junioři dohrají (letos jich bylo hodně :)) mají hned vedle dětské hřiště, které rádi využívají.
Co se termínu týče, je nám jedno jestli 2. nebo 9.1. a opět jako letos bych byla pro udělat juniorům (pokud jich nebude málo) samostatný turnaj, na nějž klidně opět dohlédnu.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

03 říj 2015 15:06

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Michale, díky za nápad, přidal jsem do průzkumu i dotaz na datum.

Věro, co se juniorů týče, nevidím v tom sebemenší problém, jen to pro jistotu prosím připomeň přímo na místě.

Všichni, vytvořil jsem krátký průzkum na toto téma, můžete se jej zúčastnit zde:
https://docs.google.com/forms/d/189NOga ... =send_form

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

20 říj 2015 18:23

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky všem, kteří jste se vyjádřili v anketě. Ukázalo se, že jak tradiční místo (Invalidovna), tak termín 2. 1. vyhovuje mnohem více lidem, takže jsme se nakonec s Danem domluvili na této variantě.

Michale, protože bychom neradi přišli o takovou posilu turnaje jako seš Ty, rozhodli jsme se inspirováni soudruhy ze Sovětského svazu, kteří dokázali udělat říjnovou revoluci v listopadu, posunout nový rok o týden později. Takže 2. 1. můžeš klidně přijít a nový rok se uskuteční až v dalším týdnu :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

21 říj 2015 08:18

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

To jste hodný :wink: , ale doma a mezi mými kamarády, s kterými trávím Silvestra a přilehlé okolí pro to pochopení pravděpodobně nenajdu :cry:


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron