Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

28 dub 2009 11:06

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ahoj,

Jaryn se nabídl, že by zajistil potisk nějakých triček a rád by znal vaší zpětnou vazbu. Jde hlavně o toto:

- jakou velikost
- co na nich vytisknout (idea byla něco jako mam já - decentní nápis Český kuličkový svaz a pod tím adresa stránek, což by nemuselo být až tak drahé)
- další nápady

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

28 dub 2009 14:40

 

Dobrý nápad.
1) velikost XL (nejméně)
2) nápis s ČKS by se hodil jako oblečení pořadatelů - tam by stačilo něco takto strohého, možná jesště s nápisem pořadatel.
3) Já bych preferoval tričko s nějakým obrázkem


Nahoru Nahoru
 
 

#

28 dub 2009 17:25

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

s Lukášem bychom si také 2 trička vzali (velikost XL či větší). S propagací kuličkového svazu a odkazem na www.stránky (třeba na zádech) bych souhlail, ale nějaký obrázek na druhou stranu by to chtělo. Napadají mě kuličky... :P


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 dub 2009 21:51

 

Ahoj...to je bezva napad.Taky bych mel o to tricko zajem velikost XXL.Myslim ze ten potisk s kulickama by byl idealni


Nahoru Nahoru
 
 

#

30 dub 2009 09:07

 
Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Samozřejmě vítám a chci ho taky (aspoň XXL). Nejlepší by bylo, aby jich svaz objednal víc a budeme je rozdávat jako ceny. Aspoň se rychleji rozšíří.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

05 kvě 2009 08:58

 

Ahojte, počítá se i s nějakou dámskou variantou trička ? Mě se docela zamlouvá malý nápis kulicky.com a obrázek cvrnkající ruky z hlavní strany webovek. :)


Nahoru Nahoru
 
 

#

05 kvě 2009 20:57

 

Čauky, já bych chtěla také tričko XL a aby tam byl třeba důlek s barevnými kuličkami.Ahoj Zdenka :D


Nahoru Nahoru
 
 

#

09 kvě 2009 07:39

Offline
Registrován: 09 kvě 2009 07:28
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

Rád si triko také pořídím. Souhlasím s Leošem, obrázek kuliček na hruď by byl dobrej. Vzal bych L a pro děti případně S. Pokud se trik bude dělat víc i do zásoby, aby se dalo postupně přikupovat, byl by to určitě i zajímavý příležitostný dárek pro známé a kamarády.
Zdraví Tomáš

leos.kofron píše:
s Lukášem bychom si také 2 trička vzali (velikost XL či větší). S propagací kuličkového svazu a odkazem na www.stránky (třeba na zádech) bych souhlail, ale nějaký obrázek na druhou stranu by to chtělo. Napadají mě kuličky... :P


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 kvě 2009 20:23


Ahoj všem,já navrhuji obrázek kuliček na záda a jméno hráče na prsa :lol:


Nahoru Nahoru
 
 

#

18 kvě 2009 14:29

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Většinou se píše jméno na záda co vim a obrázky se dávají na prsa. Je to tak na všech dresech. Tak bych to i tak zachoval. Má to i logiku. Jinak co se týče designu, tak bych to viděl na název svazu, mail, jméno dotyčného a obrázek týkající se kuliček.

PetraK. píše:
Ahoj všem,já navrhuji obrázek kuliček na záda a jméno hráče na prsa :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron