Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

18 dub 2015 16:16

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Dnes v Zákolanech proběhla Valná hromada, která zvolila nové vedení svazu na funkční období od 1. 5. 2015 do 30. 4. 2017. Děkuji všem kandidátům za jejich aktivitu a rád bych zde pro nově zvolený výkonný výbor ještě jednou vyzdvihl věc, o které jsem dnes hovořil - téměř všichni kandidáti se nabídli, že v případě nezvolení rádi pomohou výkonnému výboru v různých záležitostech. Využijte tedy tento potenciál a ať se vám daří kuličky posunout opět o krok (nebo raději skok? :) ) dále!

Zápis z Valné hromady naleznete v příloze.


Přílohy:
zapis-z-valne-hromady-2015.pdf [49.49 KiB]
398 krát

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu
Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

19 dub 2015 09:24

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 kvě 2010 18:07
Příspěvky: 130
Věk: 44
Bydliště: Vratimov

Gratuluji Danu Besedovi ke zvolení za prezidenta kuličkového svazu
a všem ostatním do dalších funkcí.
Věřím v další rozvoj a posun kuličkového sportu.
David

_________________
www.ddmvratimov.cz


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

19 dub 2015 19:22

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Zdravím všechny hráčky a hráče kuliček.
Ještě jednou bych rád poděkoval všem delegátům klubů, kteří mi v této volbě vyjádřili důvěru. Velice si toho vážím.

Gratuluji také ostatním kolegům, kteří byli zvoleni do výkonného výboru a těším se na spolupráci.

Dan


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

20 dub 2015 17:27

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Také si dovolím napsat několik vět.
Gratulace Danovi. Věřím, že to byl nejlepší možný kandidát na prezidenta. Jeho zkušenosti nás posunou zase o kus dál.
Gratulace Martinovi D.. Jeho zapálení do kuliček je nevídané a díky jeho povaze, se určitě začnou v blízké době dít změny (k lepšímu) a nabere to i možná rychlejší tempo.
Gratulace Lukášovi. Velice schopný a aktivní člověk s dobrým srdcem. Také bude velkým přínosem.
Gratulace Pavlovi. Jak již bylo zmíněno, tak Pavel je již ikonou kuliček. Rozepisovat něco dál je asi zbytečné.

Teď bych chtěl hlavně moc poděkovat těm, kteří buď nebyli zvoleni a nebo již nekandidovali.
Zbyňku, díky za tvé příspěvky, nápady a postřehy.
Ondro, díky také za tvé nápady, postřehy, připomínky a za skvělou náladu, kterou snad nejen mě na turnajích naplňuješ.
Michale, díky za období, kdy jsi byl členem VV (zatím je stále členem VV do 1.5.). Je s tebou sranda a to je dobře.
Leoši, díky že jsi byl členem VV (zatím je stále členem VV do 1.5.). Máš přehled a ke všemu přistupuješ citlivě a s rozvahou. Moc ti přeji, ať se tvá životní situace zlepší.
Na závěr jsem si dovolil nechat Petra. Petře, moc velké díky. Jsi skvělý člověk a kamarád.

A úplně na závěr chci poděkovat sám za sebe. Díky, že jste mi projevili opět důvěru. Doufám, že ji nezklamu. Pokud ano, tak mi to hlavně řekněte (co dělám špatně atd.).

Mějte se fajn a zase ahój na turnaji.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

21 dub 2015 19:20

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

I když už jsem gratuloval všem nově zvoleným členům VV osobně, činím tak ještě dodatečně. Chci ale také poděkovat i těm, kteří působili ve VV v předchozích letech, a to především za to, že s kuličkami kdy vůbec začali a díky tomu jsem měl možnost i já tuto nádhernou hru objevit.

Především chci ale poděkovat všem těm, kteří mne podpořili ve volbě. Uprímně musím říct, že z těch 12-ti hlasů jsem byl bezprostředně po vyhlášení výsledků a poté ještě večer v posteli, když jsem nad tím přemýšlel, zaskočen. Ale příjemně zaskočen, nedoufal jsem v takovou podporu. A uvědomuji si, jak zavazující toto pro mne je. Budu si toho vědom ve všem svém konání a vynasnažím se Vás nezklamat.

Závěrem chci, stejně jako Martin, poděkovat především Petrovi. Pro kuličky toho udělal skutečně mnoho a pevně věřím, že ho naše česká hráčská komunita neztratí tak úplně z dohledu ani v budoucnu.

Ahoj na některém z příštích turnajů


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron