Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 20 ]  »

30 bře 2015 09:42

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

Zajímalo by mě,jakým způsobem byly vyhodnoceny skupiny na turnaji.Následně jsem se dozvěděl,že jsem skončil ve skupině na stejném místě jako jiný hráč v jiné skupině,oba jsme následně 2x prohráli a tím skončili v dohrávkové skupině.Přesto byl každý umístěn do jiné skupiny/o jiná místa v žebříčku/.Dále jsem nezjistil systém,jakým se navolily hrací skupiny.Při účasti na předchozích turnajích se vždy vycházelo z pozic plovoucího nár.žebříčku/tj. 8 skupin obsadilo na první pozici 8 nejlepších hráčů a dále se doplňovali stále do všech skupin postupně podle umístění v plov.nár.žebříčku.V tomto turnaji tento systém uplatněn nebyl a nevím,podle čeho je možné jinak hráče navolit. Závěrem bych se chtěl ještě za naší Katku zeptat,jak se bude řešit neexistence párty stanu!Ani účast a dotazování a pátrání na Masters nepřinesla žádný výsledek,další víkend má být stejně nevlídné počasí jako na včerejším turnaji a my osobně žádným přístřeškem nedisponujeme.Jako variantu bych viděl,že bych zakoupil náhradní párty stan,výk.výbor by koupi následně uhradil a uložil do svého inventáře s tím,že by byl vedený transparentně přesný přehled,kde a co je z hlavních pomůcek pro pořádání turnajů uloženo s možností zapůjčení. Ben


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

30 bře 2015 13:27

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Bene, jestli chceš odpovědět, tak musíš být konkrétnější. S kterým hráčem se porovnáváš?


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

30 bře 2015 14:39

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

Díky za reakci,tak první dotaz mám konkrétně na mou stejnou výsledkovou pozici ve skupině s Martou Volfelovou z jiné skupiny,která měla stejné výsledky i v pavoukovi a přesto hrála jiné dohrávky.A můj další dotaz směruji na obsazení skupiny,kterou hrála Katka Mišovičová.Doufám,že dostanu hlavně nejpozději do středy i stanovisko na kauzu "pártystan",aby se dal zajistit důstojný průběh dalšího turnaje. Díky za zprávu. Ben


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

30 bře 2015 18:24

Offline
Registrován: 09 zář 2009 20:28
Příspěvky: 32

Ahoj Bene,

problém je v tom, že jsi neměl stejnou výsledkovou pozici jako Marta V.. Marta byla ve skupině 3. a ty 4., tím pádem jsi byl o kolo níže/zpět. Proto si hrál jiné dohrávky.

Obsazení skupin ti vysvětlí Michal P.

S "pártystanem" my opravdu nic společného nemáme.. nevím, kdo ho má, a kde ho najdeš :) Nám ho zajišťoval náš p. starosta.. :)

Myslím si, že by příště dotazy ohledně výsledků mohly být vyřešeny ihned na místě, případně emailem, nebo telefonem a až následně na fóru(kontakt byl v propozicích)...

Hezký den všem..


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

30 bře 2015 22:29

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Co se týká nasazení do skupin, bylo provedeno podle plovoucího žebříčku.
Prvních 8 bylo nasazeno do 8 skupin, hráči na pozici 9.-16. byli po jednom do skupin rozlosováni,
stejně jako hráči na pozicích 17.-.24, 25.-32 atd.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

31 bře 2015 15:05

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ahoj Bene, koukal jsem doma a taky tu ten pártystan nemám :)

OK, teď vážně... Vybavuji si, že jsme před časem s VV řešili, že stanu chyběly nohy (zdá se, že mou chybou při předávání), tudíž asi nebyl použitelný. Což ve mě vyvolává tento sled myšlenek:

1. Jestliže se tedy nakonec někde neobjevily, nejspíš celý minulý rok ho žádný pořadatel nepoužil.

2. Pokud by bylo jeho využití tak vzácné, stálo by za zvážení, jestli se vám nevyplatí raději si koupit jeden klubový. Původní model spočíval v tom, že jsem měl tyto věci téměř celoročně v kufru auta, často se některá z pořadatelských pomůcek použila, když se na místě ukázalo, že se hodí - tj. spoustukrát aniž by pořadatel dopředu o něco žádal. Ač jsem se před svým odjezdem snažil "věci někomu jinému nacpat do auta", zdá se, že se nepodařilo tento model zachovat.

3. Rozvedu-li předchozí bod, při modelu "věcí v něčím autě, které se objevuje na hodně turnajích", se vyplatilo mít svazové věci, které mohli používat všichni pořadatelé. Kdyby však stan, který stál 500 korun, si měl vyzvednout vlastními silami mimopražský pořadatel, vzhledem k nákladům na dopravu i času by se mu prostě vyplatilo si koupit vlastní (a mít ho i na další turnaje). Takže pokud si spočítáš náklady na cestu pro stan v Praze (+ čas, který si každý může ohodnotit různě) a relativně nízkou pořizovací cenu, nevyplatilo by se mít jeden vlastní po ruce? Ať již jen pro své turnaje, jako celý klub nebo ideálně domluvit se na sdílení s pořadateli bydlícími v okolí?

Jinak bych neviděl problém svazový stan koupit (jak jsem psal výše, nejspíš i kdyby se našel a chtěli jsme jej využívat původním způsobem, stejně by se to muselo udělat) - ale to by se dle mého názoru vyplatilo opravdu jen v případě, že ho někdo z pravidelných účastníků turnajů na jaře dá do kufru auta a na podzim vyndá.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

31 bře 2015 19:42

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Petře, já jsem loni koupil nový stan a ten je právě nezvěstný. Minulý rok byl použit několikrát. Dohledat se musí, nebudeme ho přece kupovat každý rok. Ale souhlasil bych s tím, aby každý klub měl svůj. Uspořádání jednoho masteru by ho mělo bohatě zaplatit.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

31 bře 2015 20:12

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Aha, tak to je dobře, že se využil. V tom případě bych udělal jednoduchou řetězovou zprávu. Tomu, komu jsi ho předal, bych poslal mail, ať pošle mail tomu, komu ho předal on atd. dokud se nedostane ke konečnému příjemci.

Jinak lze na to vytvořit třeba vlákno ve fóru, kde každý, kdo předá nebo přijme některou z těchto věcí, pošle zprávu.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

31 bře 2015 20:21

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

Problém je v tom,že celá detektivní zápletka končí u Vaška Pačesa,který asi odcestoval s Marťanama na jinou galaxii!!! /Nedoručené maily,nedoručené SMS,nedostupný mobil.../ A turnaj je za dveřmi a počasí víc než na EXTRÉMY!!! Jinak Petře nevím jak u vás v slunném Španělsku,ale tady momentálně podobný stan vychází od 1.300,-Kč. Právě jsme tomu věnovali fakt dost času a stále tápeme jak se rozhodnout!!!. Ben


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

31 bře 2015 20:35

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

To zní jako docela dost, Pavel za těch 500 to kdysi kupoval v nějakém Bauhasu nebo Hornabachu. V rychlosti jsem mrknul na srovnávače, http://www.zbozi.cz/hledani/?q=p%C3%A1r ... ejlevnejsi - něco levnějšího tam vidět je, ale chtělo by to chvilku času zjistit, jak je to s těma bočníma stěnama, jestli jsou součástí nebo se musí koupit zvlášť.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

31 bře 2015 21:03

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

Našel jsem fotku z 21.9.2014.
Pokud teda Ben hledá Pártystan, tak musí vědět komu ho po tomto turnaji dal.
A jestli už ví, že to byl Vašek, tak se s ním, kdo první najde funkční kontakt, prosím spojte.
Možná že ti mladší mají kontakt na Míšu P.


Přílohy:
20140921_160019b.jpg
20140921_160019b.jpg [ 23.97 KiB | Zobrazeno 2439 krát ]


Naposledy upravil JoeKam dne 31 bře 2015 21:15, celkově upraveno 2
Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

31 bře 2015 21:06

Offline
Registrován: 09 zář 2009 20:28
Příspěvky: 32

Ahoj Bene,
chtěla jsem se zeptat, zda ti naše odpověď ke tvým otázkám stačila??? Ale jelikož už jsi nereagoval, tak předpokládám, že ano...

A Vašek P. se neodstěhoval ani nic podobného, co tu zmiňuješ.. Je v nemocnici a ve velmi vážném stavu!

L.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

31 bře 2015 21:28

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

bez komentáře

Příloha:
20140921_160019d.jpg
20140921_160019d.jpg [ 91.9 KiB | Zobrazeno 2433 krát ]


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 dub 2015 07:11

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

Lenko, odpověď to úplně nevyřešila,ale mám teď tolik práce,že už se tím nemůžu zabývat.K úplné spokojenosti by mi stačilo,kdyby jsi mi mohla přeposlat tu hrací skupinu,kde byla Marta V. a Novák/Marta to prý spletla a když byla 3. tak 4. byl J.Novák,ale ten se mnou taky nedohrával/ a potom ten nár.plov.žebříček před Mastrem,nevím jestli se to dá nějak ještě rozkliknout. Ale je to jen formálně,už je to odehrané a já chtěl vědět,jestli jsem se neměl ozvat na místě a něco by to změnilo. A nakonec k tomu stanu.Nevím,odkud máš informace o Vaškovi,ale byl to náš týmový kolega a kdybych věděl kde leží,tak bych ho určitě navštívíl a zkusil i dořešit ten stan. Dík za pozornost. Ben


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 dub 2015 08:17

Offline
Registrován: 09 zář 2009 20:28
Příspěvky: 32

Bene, máma mi hned říkala, že se budeš zajímat i o Jindru,protože si to řešil hned na turnaji..Proč jsi tedy nepřišel hned za pořadatelem???? Jindra N. byl v jiné skupině než Marta a oba byli 3. proto to byla jiná dohrávka než kterou jsi hrál ty!!

L.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 20 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron