Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 20 ]  »

01 dub 2015 15:38

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Nevím jestli se o tom někde mluvilo, alespoň s nějakými hráči už jsem se o tom bavil, že by bylo dobré kdyby se k výsledkové listině daly přikládat přílohy a kdyby pořadatelé přikládali ofocené výsledky (tabulky, pavouky). Dneska to už dovede mobilem skoro každý.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

01 dub 2015 21:21

 
Offline
Registrován: 01 dub 2015 21:04
Příspěvky: 3

Vážení kuličkáři, a hlavně Bene, když si tohle psal, ( Problém je v tom,že celá detektivní zápletka končí u Vaška Pačesa,který asi odcestoval s Marťanama na jinou galaxii!!! /Nedoručené maily,nedoručené SMS,nedostupný mobil.../ )mohl sis odpustit Marťany a spíš přemýšlet o tom, proč se Vašek neozývá.
Tady máte vysvětlení, protože Lenka našla kontakt: Vašek je v nemocnici od 15.2. Dnes jsem za ním byla. Je ve vegetativním spánku, ze kterého se pravděpodobně neprobere. Všechny orgány mu fungují, jen mozek ne. Tuto informaci vám píšu po dohodě s jeho přítelkyní a ošetřujícím personálem a upozorňuji na to, že si nepřejí návštěvy v nemocnici, z důvodu infekce.
Děkuji za sebe i za jeho rodinu a i když jste to všichni nepsali, dovolila jsem si ho od všech pozdravovat i když mě nevnímal.
Marta N.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 dub 2015 21:22

Offline
Registrován: 01 dub 2015 21:04
Příspěvky: 3

PS. Na stan jsem se ptala jen tak mezi řečí, protože si myslím, že je to v této situaci nepodstatné.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 dub 2015 21:59

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

S Vaškem,co se děje je mi moc líto.Je to však kus chlapa a pevně věřím,že všechno zlé porazí. Vstane opět na vlastní nohy a na kuličkách nám ještě ukáže,že dokáže vyhrávat ve všem.Vegetativní spánek porazilo už mnoho lidí.Držím pěstí,to nosí štěstí.....


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

07 dub 2015 13:53

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Vaškovi alespoň takto na dálku přeju, ať to zvládne a pokud někdo přeci jen budete mít šanci ho někdy navštívit, můžete mu vzkaz předat.

Spanker píše:
Nevím jestli se o tom někde mluvilo, alespoň s nějakými hráči už jsem se o tom bavil, že by bylo dobré kdyby se k výsledkové listině daly přikládat přílohy a kdyby pořadatelé přikládali ofocené výsledky (tabulky, pavouky). Dneska to už dovede mobilem skoro každý.

Technicky je to určitě řešitelné, myšlenku přidávám sem: viewtopic.php?f=12&t=834

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 20 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron