Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 17 ]  »

12 zář 2014 13:04

Offline
Registrován: 10 čer 2013 12:25
Příspěvky: 35

:D jojo, já pořadatele taky moc chválila a i jimi byla přijata moje nabídka pomoci, z čehož mám následně rozporuplné pocity, ale snad to k něčemu bude.
Můžu to brát jako přípravu na pořádání vlastního turnaje. Už o něm přemýšlíme od začátku sezóny, ale jsou problémy trochu s časem a mnohem víc s prostory pro důlky. Možností by bylo, ale nadšení vlastníků vybraných ploch není nijak výrazné.
Ono v těch Neratovicích taková ta stálá základna juniorů taky je a jsou to slušný kluci i slečny, co se chovají k ostatním moc hezky. Takže by se mi líbilo, kdyby se ostatní přizpůsobili většině a hráli tak, jak se má anebo nehráli a nekazili jim to. Je tam dost těch nejmenších, co by chtěli začít a minule se na ně nedostalo kvůli těm velkým podvodníčkům. A to si myslím, že je taky škoda. I do budoucna jsou větší perspektivou ti malí, než ti už juniorům prakticky odrostlí.

Jinak, pokud jsem dobře koukla - zítra si zahrajeme ve skupině :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 říj 2014 09:32

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

Zdravím do Neratovic s poděkováním za velice příjemnou atmosféru na turnaji 12.10.2014.
:lol: :wink: Gratuluji všem vítězům, především v řadách juniorů, kteří mne mile překvapili
i se spoluorganizátorkou Věrkou Piššššššššššššššššišvorovou. :lol:

čulis kutulis příští rok


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 17 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron