Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

22 črc 2014 10:24

Offline
Registrován: 10 čer 2013 12:25
Příspěvky: 35

Turnaj na Petříně - chyba ve jménu hráče.
Nevím jak je to možné, když po celou dobu byl uveden v turnaji Nikolas Jandečka, na diplomech je také Nikolas Jandečka mezi dospělými jakbysmet, celou dobu se tam žádný jiný Jandečka neobjevil a najednou ve výsledkové listině juniorů je David Jandečka který tam nebyl a navíc nikdy v juniorech nehrál. Samosebou se objevil i v juniorském žebříčku a předpokládám, že se tak Nikolasovi body do juniorského žebříčku nezapočítaly. Bylo by docela fajn kdyby si to Martin Dostál opravil. Jde o druhý turnaj.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

22 črc 2014 11:51

Offline
Registrován: 01 zář 2009 13:10
Příspěvky: 51

Martin Dostál má chybu ve výsledcích !!! Zakažme mu už pořádat ! :D
Také nevím jak je to možné, možná se jen stala chyba ?
Bylo by docela fajn si někdy dát tu práci, uspořádat nějaký turnaj a pak zjistit, že to není úplně legrace a při vypisování osmdesáti jmen do výsledkové listiny se prostě člověk může přepsat...

Btw...stačilo možná jen zvednout telefon a Martinovi zavolat ;)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

22 črc 2014 13:06

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Pokud najdete někdo chybu ve výsledcích, je nejlepší přímo kontaktovat pořadatele (kontakt je v každé výsledkovce dole). Konkrétně v případě Martina se to k němu informace určitě brzo dostane i přes zprávu ve fóru, protože sem chodí často, ale u jiných pořadatelů tomu tak být nemusí.

Pořadatelé mají ve svém účtu možnost případné chyby snadno opravit a pokud k tomu dojde, je pak zpravidla do 24 i přepočítaný žebříček. Díky tomu, že výsledky si mohou hráči po turnaji snadno zkontrolovat a nahlásit případné chyby, tak v konečném důsledku se snižuje riziko neodhalené chyby téměř na nulu.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

22 črc 2014 15:52

Offline
Registrován: 10 čer 2013 12:25
Příspěvky: 35

No zavolat mu by bylo určitě rychlejší, v případě, že ta možnost je a to konkrétně teď u mě není.

Co se týče poznámky o ukamenování, to už mu hrozilo na turnaji, myslím že stačilo :) Osobně mám s pořádáním různých turnajů taky zkušenosti, takže vím jak je náročné napsat výsledkovou listinu o x-desítkách jmen a čísel. Takže ta poznámka není moc trefná a docela i zbytečná...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

22 črc 2014 23:34

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 10 črc 2013 21:00
Příspěvky: 64

Věřím, že až si Pišišvor vše řádně promyslí, tak se Martinovi omluví. Nedegradujme tento náš "veřejný" prostor nedůstojnostmi. Člověk by měl být tak nějak rovnoměrně nastavený na chválu a na kritiku. Takže by tady mělo zaznít
sto pochval Martinovi. Děkuji předem Martinovi a všem dalším organizátorům, že si nenechají zkazit náladu a budou dále organizovat turnaje. (Název tématu mě rozesmutňoval, tak jsem ho změnil).
Petr Honců


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

23 črc 2014 08:49

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Tak trochu Mnoho povyku pro nic... Chyba se stala a jak vidno, může se přihodit i tak pečlivému a vždy na všechny eventuality stoprocentně připravenému pořadateli, jako je Martin. Osobně jsem i tochu rád, protože představa, že by někdo mohl být zcela neomylný, trochu mne děsí...:)
Nicméně bych skutečně volil trochu méně vyhrocenou formu toho, jak na tento drobný lapsus upozornit a zjednat jeho nápravu (viz výše popsané způsoby). Martin se zas pustil do něčeho nového a nevyzkoušeného (2 turnaje v jeden den), organizaci celého dne zvládl na jedničku a bylo by hodně nespravedlivé, kdyby jediným výstupem tak vydařené a náročné akce zůstalo toto vlákno...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

23 črc 2014 10:47

Offline
Registrován: 10 čer 2013 12:25
Příspěvky: 35

Vzhledem k velmi omezenému přístupu k internetu během prázdnin jsme volili tuto formu upozornění na chybu ve výsledcích. Je pro nás nejrychlejší a nejsnazší. Nadpis byl možná trochu zavádějící, ale byl napsaný tak, aby si toho někdo všiml a případně přetlumočil dál. Neměla to být urážka.
Martine - s tím ukamenováním to byla nadsázka, proto je tam ten smajlík :) jde o moment, kdy jste omylem na Vaška Pačese shodil smeták a pak mu ještě zašlápl kuličku, což Vaška trochu rozzlobilo a my si dělali legraci, že po Vás něčím asi hodí. Nebylo to nic proti organizaci turnaje.
Dva turnaje v jeden den jsou super, jak je to těžké dobře víme (i když nepořádáme přímo kuličky) a moc se nám to líbilo, i když na systémy hraní máme rozdílné názory. Takže pokud se úvodní příspěvek někoho dotkl, za pisatele se omlouvám.
Věrka.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

24 črc 2014 10:33

Offline
Registrován: 13 srp 2011 21:09
Příspěvky: 23

ahoj všem klobouk dolů před Martinem uspořádat dva turnaje v jeden den by si nikdo jinný netroufl.Martine paráda tisková chyba se může stát a že jsi na mě mrštil koště a zašlápl mi kuličku to se stane i ostatním.Když zašlápnu kuličku já tak to aby jsme povolali bagr


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

24 črc 2014 14:38

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

pacesvaclav píše:
uspořádat dva turnaje v jeden den by si nikdo jinný netroufl.

No tak ne že bych se chtěl chlubit :D , píšu to samozřejmě pro inspiraci jiným pořadatelům :), ale dva turnaje v jeden den jsem dělal několikrát, akorát s tím rozdílem, že ne po sobě, ale souběžně. Jeden turnaj byl v klasický hře, druhý ve cvrnkaný. Jak jistě víte, nevýhoda švýcarského systému mimo jiné je taky v tom, že se musí odehrát celé kolo než se rozlosuje další a pokud není dostatečný počet důlků tak můžou všichni třeba čekat i na jednu dvojici, která teprv bude hrát. No a tuhle díru jsem vyplnil tím druhým turnajem. Než se dohrálo kolo prvního turnaje, začalo se hrát na volných důlcích s volnými hráči kolo druhého turnaje. Než se odehrálo kolo druhého turnaje tak se mezi tím vyhodnotilo a vylosovalo další kolo prvního turnaje a td...
V jednom případě jsem tuto metodu použil i při systému pavouka na dvě porážky, což ale haprovalo v závěru, kdy ve finálových bojích hráli skoro stejní hráči.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

06 zář 2014 17:19

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 22 zář 2009 18:49
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

Tohle téma myslí Pišišvor opravdu vážně???????
Jen zírám! Opravdu nestačilo Martinovi poslat email? Příště zde budete řešit rozvázané tkaničky nebo špinavé tepláky, nebo tužku která nepíše?....nebo snad ještě něco lepšího? Říkám s, jak asi toto působí na hráče a lidi, kteří jsou zde poprvé a nejen ti...přečtou si forum...a vlastně zjistí, že si člověk, který toho pro kuličky udělal velmi, velmi mnoho na rozdíl od většiny /nechci nikoho urazit/ je vlastně neschopný. Co třeba tuto mini chybku řešit soukromě? Co třeba jednou napsat "díky Martine za skvělý turnaj!" Opravdu toho zvládá hodně a tohle je opravdu směšné!!!!
Je mi fakt smutno, z toho, co se tu zde řeší, nejen už na turnajích, ale i zde na foru.

Petra


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na: