Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 9 ] 

22 čer 2014 21:55

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 10 črc 2013 21:00
Příspěvky: 64

Gratuluji ještě jednou Martinovi Dostálovi ke skvělému výkonu a zisku titulu Mistr ČR.
Jsem rád, že nerozhodla "náhoda" a že titul je tam, kam prostě v současné chvíli patří!
Připadá mi skvělé, že první dvě místa kopírují i stav národního žebříčku.
Potažmo je to i poklona MDream týmu.
Když k Martinově situaci připočtu ještě organizační staroti, tak je moje poklona dvojnásobná. Petr Honců


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

22 čer 2014 23:14

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

jokeroskater píše:
Gratuluji ještě jednou Martinovi Dostálovi ke skvělému výkonu a zisku titulu Mistr ČR.
Jsem rád, že nerozhodla "náhoda" a že titul je tam, kam prostě v současné chvíli patří!
Připadá mi skvělé, že první dvě místa kopírují i stav národního žebříčku.

Dobrý postřeh, Petře. Nestává se moc často, aby vrcholné turnaje vyhrávali ti největší favorité podle stavu národního žebříčku.

Zatímco pro dobré umístění v NŽ je třeba být dlouhodobě co nejlepší, ale můžete si dovolit občas zaváhat a třeba na pár turnajích i totálně propadnout, mistrovství je specifické v tom, že tady se prostě musíte dokázat zkoncentrovat na ten konkrétní turnaj a vydat ze sebe to nejlepší právě v ten správný okamžik. Jsou hráči, kteří tohle umí, ale ne nutně to musí být právě ti, kteří si nejlépe vedou v NŽ v daný okamžik.

Tím, že Martinové dokázali takto potvrdit své umístění v NŽ i úspěchem na vrcholném turnaji, předvedli, že jsou opravdu silní hráči. Nezbývá než pogratulovat k těmto medailovým (vlastně pohárovým :) ) pozicím!

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

23 čer 2014 12:11

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 kvě 2012 13:52
Příspěvky: 86

Také se připojuji s gratulací.
Výsledek je zvláště se spoluúčastí na organizaci úžasný. Martin Dostál svým žebříčkovým kvalitám! :-)
I M-Fazymu gratuluji. Rudí koně táhnou!

Chválím i za volbu systému na Míru :mrgreen:
... a Martina za provedení. Sice se zdál jako emočně rozporuplný, přesto velmi tolerantní a lidumilný herní systém.

+ vylepšený systém nejoblíbenějšího turnaje roku
+ hráč může klidně třeba 5x prohrát a přesto bojovat ve finále, což u pavouka nelze. Jen si musí hlídat, aby nevypadl ze skupiny.
+ i když vypadne, stále může postupovat výše, což u dohrávek pavouka není
+ mám pocit, že se stále hodně hraje na hřišti a každý hráč za turnaj hodně hraje
+ vítězové skupin zaslouženě odměněni
+ hráč moc netuší s kým bude hrát dále, což některým vadí, jak u pavouka obletují hráči jako supi vyhlížející si svou další kořist
+ hráčům stačí vědět s kým hrají v tabulce a snažit se vyhrát či postoupit, víc vědět nepotřebují/nezajímá (dle zpětné vazby k nabídce vysvětlení systému na Open na Petříně)
+ hráči se snadno orientují jak si stojí dle toho, které kolo skupin z celkového počtu hrají
+ je variabilní na mnoho modifikací dle různých turnajů a počtu hráčů

nutno podotknout, že jsem zpozoroval i určité nevýhody
- sežere to strašně moc papíru
- náročné na systematičnost a pořádek na stole pořadatele - bordeláři nemají šanci :mrgreen:

_________________
Kulotvor z hor František
Kulotvorstvo

Nemyslete si, že chápete. ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

23 čer 2014 13:15

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Tak jsem chtěl také pogratulovat Mistrovi, což tímto činím a také jsem chtěl vymyslet něco chytrého, abych pochválil systém turnaje. Bohužel (nebo bohudík) mne předběhl František.
Plně se podepisuji pod jeho příspěvek, nejde to napsat lépe. Takže i Tobě Franto díky.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

23 čer 2014 20:58

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Přesně jak psal František, tak i já v tomto systému vidím plus. Myslím, že to dokonale vystihl. Díky Martine D. za tento vynikající systém, který se mnohým na turnaji nelíbil. Ale pokud by si jej prohlédli více do hloubky, tak by snad tu jeho krásu našli. To, že neví s kým právě budou v příští hře hrát je i tak trochu úmysl. Nemůže se aspoň zas až tak moc taktizovat. A jak přesně vystihl Fra, tak i s několika prohrami se dá dojít hodně daleko. Není to lehký systém. Musím přiznat, že jsem se v něm lehce ztrácel, ale to je věc cviku. Pokud budete chtít, tak tomu systému porozumíte a hned se vám bude zdát příjemnější. Buďme rádi, že máme mezi sebou tohoto jedinečně nadaného Martina, který pro kuličky dělá víc než moc. Jeho příchodem do řad kuličkářů, kuličky dostali nové možnosti herních systémů a že jich není málo. Proto ještě jednou aspoň za sebe děkuji Martine. Vítězství bylo více než zasloužené.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

24 čer 2014 14:30

Offline
Registrován: 21 lis 2012 22:10
Příspěvky: 7
Bydliště: Prostějov

Tož i já se připojuji z Hané ke gratulantům. Sice jsem na mástru nebyl, ale o to víc mě těší, že se Martin zúčastnil našeho OPENU v Mostkovicích, kde jsme si vyzkoušeli jeho herní systém. Také jsem rád, že si jeho herní systém 2 x vybral jako mého soupeře právě Martina Dostála (asi ten systém dokáže najít "slabší" hráče) a tím jsem byl odsunut v turnaji do propadliště dějin. Ale pozitivní v tom bylo hlavně to, že jsem jednu hru (ne zápas) nad ním vyhrál .... nad Mistrem republiky 2014 .... já su dobrej. Taky touto cestou musím poděkovat Martinovi za několik rad které mně přímo při hře uděloval, co se týká taktické stránky hry (i když proteče ještě hodně slivovice než se tu správnou taktiku naučím) - byl jsem jeho pozorný žák. Z Prostějova za Hanáckou trefu gratuluje Pavel Kotyza


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

25 čer 2014 11:56

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Kritik, co se s kritizovanou věcí do hloubky seznámí, pak dokáže rozlišit její dobré a špatné,stránky.. Osobně si myslím, že systém není špatný.... už jen kvůli tomu, že si člověk prakticky hodně zahraje. (Bolely mě nohy, jako kdybych bojovala o bednu.) Jde jen o to, že lidi byli zřejmě nervózní kvůli tomu, že veškeré zapisování do tabulek atp, se dělo pouze na stole pořadatelů a tudíž nic neviděli a nevěděli. Jen čekali ortel, co zas přijde za vyhazov a z kolika lidí, což bylo docela hustý každým kolem. :-) Na krásné,veliké nástěnce viselo po celý den pouze nějaké schéma :-) Aspoň pavouk se tam v závěru mohl ukázat.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

26 čer 2014 22:16

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 10 črc 2013 21:00
Příspěvky: 64

"Dárek pro mistra ČR". Martine, posílám Ti odkaz na video, které Tě nepochybně pobaví.
(Byť tam vypadáš nespokojeně, že se Ti povedl pouhý dvoják a z utkání jsi nevyšel vítězně). Myslím, že jedním stiskem spouště, bez jakékoliv úpravy, se takové kuličkové video povede tak jednou za deset let :-) Už jen sled takových dvou podobných cvrnků po sobě je rarita.
Byl jsi účastníkem, víš, že to není montáž :-)
http://uloz.to/x5PBNMP3/00009-1-mts
PH


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 čer 2014 17:50

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Kluci, musim smeknout nad tím, co jsem viděl ve videu. Dvoják super a odstřel, který se takhle vydařil se vidí málokdy.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron