Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 4 z 4  [ Příspěvků: 49 ]  »

17 dub 2015 14:01

Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

Vážený kuličkový národe, ahoj jednotliví lidé

rozhodl jsem se kandidovat do VV a to za

1) abych byl určitá alternativa k přihlášeným kandidátům a voliči měli trochu na výběr.
2) Mám stále co nabídnout a to ještě ve větší míře, než dříve.

Dál je vše rozepsáno podrobně v příloze, ať již o mé podpoře dalších kandidátů či o mě samém.

Původně jsem to chtěl dát sem, ne každého to ale může zajímat, tak radši tak.

Mějte se fajn

Ondra Lebowski


Přílohy:
Vážený kuličkový národe.docx [18.93 KiB]
370 krát
Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 dub 2015 16:24

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Martin Dostál píše:
Vážení kuličkáři,
pravděpodobně jste si všimli, že se mé jméno objevilo mezi kandidáty do VV. Považuji za samozřejmost a slušnost uvést důvody, které mě motivovaly a které považuji za přínosné pro pozici reprezentanta VV.

Martin

Ahoj Martine D. A myslíš to s kendidaturou vážně,nebo to zrušíš jako to delas s turnaji?!


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

17 dub 2015 16:41

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 kvě 2012 13:52
Příspěvky: 86

Jsem nadšený! Paráda, je to skvělé :mrgreen: Konečně se toho sešlo dost ve fóru, k čemu mi to stojí za to se veřejně vyjádřit.

V posledním týdnu se zde vyjádřili skvělí kandidáti s vysokou profesionální úrovní, jak na prezidenta, tak do VV.
A nakonec dnes i Ondra, který mi svým rozhodnutím udělal zvláště velkou radost. (Nemluvě o ostatních předchozích vyjádřeních)
Zvláště Ondrovo otevřené, nekonfliktní, nekritické, ale uvážlivé, férové, moudré a asertivní, sebejisté zhodnocení ostatních kandidátů je mu jemu samotnému ke cti a velké PLUS jako potencionálnímu členu.

Někdy dávno zde padlo i mé jméno v souvislosti s možnou kandidaturou, ovšem s tak luxusním výběrem kandidátů a mou zcela jasnou představou, koho volit a koho podporovat, je to poslední, co bych chtěl, vytvářet konkurenci a případně tříštit hlasy novým kandidátům.

Nabízejí se nám nyní v kuličkách skvělé možnosti do budoucna :D
Přeji kandidátům hodně zdaru, voličům šťastnou a moudrou volbu.

Zítra zdar :wink:

_________________
Kulotvor z hor František
Kulotvorstvo

Nemyslete si, že chápete. ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

30 dub 2015 17:01

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Dnešní půlnocí začíná funkční období nového výkonného výboru. Svazový email - info (zavináč) kulicky.com, stejně jako kontaktní formulář na svazových stránkách, bude od půlnoci přesměrován na Dana (popř. následně na další lidi v závislosti na dohodě nového VV). Pokud byste se někdo potřeboval z nějakého důvodu spojit se mnou, budu k zastižení na svém soukromém emailu petr.sejba (zavináč) marblehost.com , popř. na prezidentském emailu světové federace info (zavináč) worldmarblesfederation.com

Novému vedení přeji hodně úspěchů a ať se vám daří dosahovat cílů, které si stanovíte!

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 4 z 4  [ Příspěvků: 49 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron