Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 3 z 4  [ Příspěvků: 49 ]  »

08 bře 2015 02:47

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Díky Petře za otázky.
Musím uznat, že mnohdy se odpovídá těžce, ale hurá do toho. Nebudu tu snad tentokrát sepisovat žádné slohové cvičení, tak hurá rovnou na věc. No i když? :-) ..... Trochu to tu rozepíši.
1. Jelikož již mám ve VV odsloužený nějaký ten rok, tak již vím co to obnáší. Popravdě řečeno, to není mnohdy žádná procházka růžovým sadem. Řešíme spoustu různých návrhů, problémů atd... Né vždy je to příjemné. Snad jen, kdy se to jednou za rok vykompenzuje, tak to je na přelomu roku, při zasedání VV. Zatím jsem byl vždy jako host u některého člena VV a vždy to bylo příjemné pracovní posezení. Příjemné myslím tím, že jsme si zpříjemnili zasedání nějakou tou sklenkou, jídlem a pohodovou náladou. Snad jsem teď neprozradil něco co jsem neměl. :-) Ale podle mého, mají všichni právo vědět, jak VV funguje, co dělá atd...
Tak abych tento bod shrnul. S VV mám zkušenosti, myslím že umím naslouchat což je zde dost důležité a snad i dobře vycházím s ostatními kuličkáři. Kuličky mě baví, tak chci i pro ně něco dělat.

2. Na tuto otázku se těžko odpovídá. Dokud není člověk v té situaci, tak si to snad ani neuvědomí. Když to tak vemu kolem a kolem, tak se dá říct, že máme různě rozdělené funkce. Pavel je hlavní organizátor propagačních turnajů. Leoš je díky své práci přes účty a i bych řekl diplomat. Zde u těchto dvou, to vidím jasně. Co dělá Petr Šejba pro kuličky, tak to snad ani vypisovat nemusím. Petr dělá totiž maximum.
Takže pokud mám slabé stránky a já věřím že ano, tak mi to prosím občas připomeňte a nebo mě kopněte správným směrem.

3.
- Ano, kandiduji na prezidenta svazu. Pokud nebudu zvolen, tak se nic neděje. Rozhodně se svět pro mě nezboří. Nadále bych kandidoval na člena VV a důvod jsem již rozepsal u první otázky.

- Na tajemníka svazu nebudu kandidovat.

- Pokud bych nebyl zvolen ani jako člen VV, stále budu rád spolupracovat. Vlastně opětovné nezvolení by byla i taková trochu výhra. Protože by byla za mne zvolena náhrada a pokud by tento člověk do té doby nespolupracoval (aktivně) s VV, tak by bylo o jednoho "snad" aktivního víc. :-)

4. Jak jsem již zmínil, tak jsem zatím členem VV, takže zodpovědnost s tímto postem jsem zažil.

5. To je velice zapeklitá otázka. Jelikož si vážím každého pořadatele, který pořádá turnaje, tak jednou z těch věcí (činů) je zrovna spolupořádání turnajů. Spolupořádání zde píši úmyslně. Protože kdybych tu napsal jen pořádání turnajů, tak bych lhal. Vždy to je o týmové práci. Jako další si dovolím uvést své členství ve VV. Né že bych do té doby nekomunikoval s VV a nezajímal se o dění v kuličkách, ale je pravda, že od doby kdy jsem členem VV, tak se tomu více věnuji. Musím pročítat fórum kvůli dění, odpovídat na otázky, dotazy a prostě být jako každý člen VV více aktivnější. A jako třetí nejpřínosnější věc, tak mě napadá možná trochu ješitná záležitost a to je ...... že jsem začal hrát kuličky. :-) Ale to spíše bylo přínosem pro mne. V životě, jsem měl dvě velké příležitosti, kdy jsem si našel spoustu kamarádů. Teda pokud vynechám školu. Poprvé to bylo, když jsem byl na civilní službě na středisku mládeže. Odtud mam spoustu kamarádů a kamarádek. Nedávno jsme měli setkání po letech. Bylo to super. ..... A druhá příležitost nastala, když mě můj (tehdy) zákazník Karel Tesař pozval na kuličkový turnaj, který pořádal v Plzni v Borském parku. Byl to turnaj open 10.6.2006. Tehdy jsem se poprvé setkal (nejen) s Petrem Šejbou a Pavlem Zoufalým. Karle díky za tento den. Od této doby uplynula spousta času a já jsem mezi vámi našel spoustu dobrých kamarádů a přátel. Takže toto mi spíš kuličky dali, než já jim.
Už je to zde zase spíše jako slohovka, tak budu končit. Díky za trpělivost.
Mějte se a již brzy ahoj.
Martin Adamec

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

08 bře 2015 10:59

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Pokusím se také odpovědět na tyto dotazy, které pokládám za velice pěkně zformulované. Budu se snažit být stručný.
1) Myslím si, že mám mnoho zkušeností a znalostí o ČKS a kuličkovém sportu všeobecně. Ve vedení ČKS působím již řadu let a věřím, že i v budoucnu bych měl co říci.
2) Jako každý člověk mám určitě i já slabší místa. Kupříkladu tvorba čehokoliv na PC je pro mne španělskou vesnicí. Také se přiznám, že "plavu" v legislativě.
3) Pokud nebudu zvolen tajemníkem svazu, budu rád aktivně pracovat jako člen VV a pokud bych ani tam nebyl zvolen, tak si budu kuličky už jen jaksepatří užívat. :) Samozřejmě budu nadále ochotně spolupracovat na jakýchkoli věcech týkajících se kuličkového sportu.
4) Jako tajemník ČKS působím již delší dobu, nehledě na to, že v zaměstnání mám zodpovědnost za lidské životy. Takže o zodpovědnosti něco vím.
5) Snažím se podle svých možností a schopností, aby kuličkový sport vešel ve známost co nejširší veřejnosti, také svoje působení ve VV považuji za trochu přínosné a byl jsem první, kdo přišel s "vyztuženými" důlky :D

Tak a show může pokračovat :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

08 bře 2015 11:28

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Opětně žádám všechny, kteří tak ještě neučinili a jejichž jméno se objevilo v tomto vlákně v souvislosti s kandidaturou na jakýkoliv post ve VV, aby se vyjádřili, zda s kandidaturou souhlasí nebo ne. A všichni pište své další návrhy, připomínky, nápady atd. Termín se nezadržitelně blíží.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

08 bře 2015 22:13

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

1.
Není jednoduché chválit sám sebe. Sice se říká, že samochvála smrdí, ale ve volebních kampaních to asi bez toho nejde :D . Tak tedy, podle mne mou nejsilnější stránkou je moje hlava, kterou vymýšlím nové věci, využívám schopnost takticky upoutat na kuličky kde se dá, ideálně nejlépe v médiích, kde je to nejvíc vidět a to i tam kde se původně mluví o něčem jiném :D, např. v diskusích na internetu, v televizních pořadech (např. v 5 proti 5 https://www.youtube.com/watch?v=XYnUDf6ClHc , Hádej kdo jsem https://www.youtube.com/watch?v=BZIjD_O1kuw, Televizní Taxík https://www.youtube.com/watch?v=4WEdzTFWREA ). Takže v případě, že bych byl zvolen prezidentem, bych viděl sou hlavní činnost právě v této propagační oblasti. Přece jenom když člověk někde vystupuje jako prezident tak to má větší váhu, než když mluví o kuličkách jenom jako hráč. Rád bych v Praze vybudoval pořádné kuličkové hřiště, ale nechci to slibovat ( i když v politice jsou důležité hlavně sliby, ne jejich plnění :D), to nebude tak jednoduché a neslibuju něco o čem nejsem přesvědčen, že splním. Jinak nemám v plánu nějaké převratné změny (pokud by se toho někdo obával :D, jsem si vědom, že je rozdíl, jestli do diskuse přispívá někdo jako hráč, nebo jako prezident ), v současné době je VV celkem dost početný na to, aby rozumně rozhodoval o všem společně.
2.
Ze slabších stránek je to nechuť k různému povinnému papírování, jako je vedení účetnictví apod. A taky neaktivní znalost cizího jazyka, ten se mi opravdu nedaří naučit, takže komunikaci se zahraničím by musel zajišťovat někdo jiný.
3.
Pokud nebudu zvolen prezidentem, nebudu kandidovat na jiný post. Tímto bodem asi ztratím nějaké příznivce, akorát nevím, jestli víc tehdy když důvody neřeknu, anebo když je řeknu :D Ono to není jednoduché vysvětlit. Je to totiž spíš pocitová záležitost, jak to cítím. Mezi mé přednosti ještě taky patří dobrá intuice, kterou se dost řídím i když logika mi to úplně nevysvětlí :). Víte, že prakticky všechny návrhy co jsem do diskusí psal, mne napadly v posteli těsně po probuzení? :) Takže až se jednou probudím a napadne mne, že bych měl kandidovat taky na nějaký jiný post tak vám dám vědět, pokud ne, tak ne :)
4.
Nějaký rok jsem byl členem VV ČKS, i když nevím, jestli si na to ještě někdo vzpomene a je to jenom taková poznámka spíš pro toho co tu někde psal, že ten kdo chce být prezident by nejprve měl být členem VV. Jinak jsem byl asi 6 let předseda atletického klubu AC Obora Hvězda se kterým jsem pořádal běžecké závody.
5.
Na prvním místě bych zmínil, že v době největší krize ČKS kdy na turnaje Masters nechodilo ani 10 hráčů, jsem ke kuličkám přivedl hodně nových hráčů, z nichž někteří (Ondra Lebowski, Martin Fazekaš) svou následující aktivitou přivedli spoustu dalších hráčů a byl to takový zlom ve vývoji kuličkového sportu.
Jako druhou věc bych řekl, že se mi podařilo prosadit hodně změn v pravidlech. Např. v době když jsem začal hrát kuličky byl jediný povolený systém pavouk, navíc i pro turnaje Open a dalo to docela dost práce prosadit používání i jiných systémů (každý s každým, švýcar) a aby alespoň pořadatele Openů měli volnější ruku.
Na třetím místě bych zmínil uspořádání spousty turnajů. Mimo klasické Openy to bylo několik ročníků Mistrovství Prahy a pár let taky Mistrovství republiky v mezinárodní hře Ringer. Spolu s tím taky nalezení nových hracích ploch (Střelecký ostrov, Letná), kam se přesunuly na následujících několik let všechny turnaje.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

09 bře 2015 21:18

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Martin Dostál píše:
Chtěl bych se zeptat, zda-li se bude VV nějak vyjadřovat k dosavadní práci jednotlivých členů, resp. k práci jiných lidí mimo VV, kteří jakkoliv přispívají k "chodu" ČKS. Myslím si, že by to mohlo velmi pomoci jednotlivým hráčům(klubům) při rozhodování se ohledně volby. Dále by to mohlo pomoci hráčům, kteří se ještě 100% nerozhodli ohledně své kandidatury.


Martine, jestli jsem Tě dobře pochopil, tak by jsi chtěl rozepsat hráče, kteří se podílí svojí pílí, myslí, či jinak na chodu ČKS? Myslím tím například, tebe, Zbyňka, kluky z Moravy atd... A nebo myslíš spíše ty, kteří mají přímo rozdělené úkoly jako je překlad pravidel, chod World Marbles Federation a tak.... ?

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 bře 2015 22:12

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Zdravím všechny kuličkáře těšící se na novou sezónu.
1) Velmi jednoduše řečeno, myslím, že se dokážu se všemi dohodnout, nebo aspoň s velkou většinou. Jsem ochoten naslouchat názoru ostatních a pokud je nedokážu přesvědčit o své pravdě,
nedělá mi problém přijmout názor opačný.
2) Nevím jestli bych až tak s něčím spoléhal na kolegy, ale mezi mojí slabinu patří jistě to, že mi vždy chvíli trvá, než se do nějaké internetové diskuze zapojím, zvláště pokud se jedná
(podle mého názoru) o ne až tak důležité téma.
3) Pokud nebudu zvolen, jsem v rámci svých časových možností samozřejmě ochoten spolupracovat i s novým VV
4) Jestli se mezi toto počítá má funkce místopředsedy našeho bytového družstva, tak ano, mám tuto zodpovědnost neustále ( již cca 15 let)
5) Nevím, jestli jsem udělal něco přínosného, to ať posoudí jiní, spíš bych zde napsal, co bych chtěl udělat nyní.
V případě zvolení mám v plánu navrhnout celkovou změnu výpočtu národního žebříčku, a to tak , aby ten kdo se chce v žebříčku umístit, nemusel absolvovat turnaj minimálně 3x do měsíce.
Budu se snažit o snížení počtu turnajů Masters, aby byla zachována jejich větší váha, ne jako dnes, kdy je v podstatě turnaj Masters každý druhý týden.
Všem, kteří by mne chtěli dát svůj hlas, předem děkuji a na ty, kteří mi ho nedají se rozhodně zlobit nebudu.
Těším se na Vás na prvním turnaji v Újezdě nad Lesy
Michal Petr


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 bře 2015 17:26

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Já Martina D. celkem chápu,když jsem sám přemýšlel na základě čeho by řadoví hráči mohli hodnotit práci členů VV, tak jediné co mne napadlo na základě množství, reakční doby a obsahu příspěvků v diskusním fóru.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 bře 2015 09:37

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Zdravím,

velice stručně odpovím za sebe, jelikož nyní jsem až do konce března plně pracovně vytížen. Jako člen VV jsem se v loňském roce spolu s ostatnimi členy VV zabýval všemi podněty a návrhy, které přišly, vyjadřoval k nim svůj názor, hlasoval o nich. Samostatně jsem zabezpečoval na Magistrátu povolení pro konání turnajů na Petříně a osobně prošetřoval oficiálně podaný protest proti regulérnosti turnaje v Srbech. S žádnými zcela novými návrhy či projekty jsem sám nepřišel.

Opět mne v této souvislosti napadá, zda má kandidatura do VV na příští období je opodstatněná. Doba se žene dopředu a nejsem si jist, zda ještě mám jako případný člen VV co dát celému kuličkovému hnutí. Respektive, zda se nenajde dostatečný počet těch, kteří mohou nabídnout víc. Znovu tady zmiňuji nápad s rozšířením VV na sedm členů, kde bych v početnějším kolektivu snad ještě nějaký svůj přínos snáze našel.

Když to shrnu: kandidatury se nevzdávám, ale vůbec se nebudu zlobit, když navrhnete a zvolíte kandidáty jiné.

P.S. Co se týká činnosti nečlenů VV. Je více než zřejmé, že veliký kus práce pro kuličkový sport odvádějí na Moravě (především František Gregor) a jinak nepochybně nejvíc pro kuličky dělá Martin Dostál. V porovnání s ním mi má účast ve VV přijde opravdu jako hodně nepatřičná.

Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 bře 2015 17:28

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Martin Dostál píše:
Chtěl bych se zeptat, zda-li se bude VV nějak vyjadřovat k dosavadní práci jednotlivých členů, resp. k práci jiných lidí mimo VV, kteří jakkoliv přispívají k "chodu" ČKS. Myslím si, že by to mohlo velmi pomoci jednotlivým hráčům(klubům) při rozhodování se ohledně volby. Dále by to mohlo pomoci hráčům, kteří se ještě 100% nerozhodli ohledně své kandidatury.

Nemohu samozřejmě mluvit za kolegy z výkonného výboru, třeba někdo na někoho "práskne", co prospěšného udělal pro kuličky. Já za sebe určitě práci druhých hodnotit nebudu, a to zejména z těchto důvodů:

1. Nepamatuju si to. Kdybyste se mě zeptali, co jsem dělal minulý týden, možná si vzpomenu na pár věcí ze včerejška, ale co jsem dělal před pár dny, jednoduše vypouštím z hlavy. Mám ve zvyku se plně koncentrovat na přítomnost a na ovlivňování budoucnosti, což představuje velkou kvantitu úkolů - díky čemuž pro to, co bylo v minulosti, mi v hlavě nezbývá příliš místa. Takže stejně jako si nepamatuju moc, co jsem dělal za poslední týden, si jen mlhavě pamatuju, co vše udělali kolegové ve výkonném výboru za poslední 2 roky svého funkčního období.

2. Z toho, co přeci jen o nich vím, se spoustu dozvím při neoficiálním povídání si. Jedna věc je vyřešit domluvené úkoly, druhá pak, že některé ve skutečnosti znamenají mnohem více práce, než se očekávalo. Každou chvíli zjištuju, že někdo někde něco užitečného udělal, aniž by o tom sám příliš mluvil. Předpokládám, že většina takovýchto dobrých skutků mi zůstane utajena. Pokud bych měl vypsat nějaké zásluhy, nejvíce z nich bych znal u lidí, s kterýma se nejčastěji vídám i mimo turnaje, protože na to prostě dřív nebo později přijde řeč. A ovlivňovat veřejné mínění o kandidátech tak, abych v konečném důsledku vyzdvihl nejvíce práci těch, s kterými chodím nejčastěji na pivo, rozhodně nepovažuji za dobré.

3. V minulosti se stalo, že jsem v několika případech nevolil kandidáty, kteří se po zvolení do VV velmi osvědčili, i naopak. I když ty lidi osobně znám, pro perfektní porovnání, kdo z kandidátů je nejlepší, bych s nimi musel provést obdobu kvalitního výběrového řízení pro manažerskou pozici, jako se to dělá v zaměstnání. Bez toho někdo po zvolení prostě překvapí - většinou pozitivně, výjimečně naopak. Vzhledem k tomu, že jsem si vědom, že mé doporučení (byť i nepřímé), může mít vliv na konečnou volbu u některých delegátů, nebudu je ovlivňovat názorem založeným na nedostatečném množství informací.

--

Podtrženo sečteno - nikdo nemá o kandidátech lepší informace než oni sami. Proto jsem tu také položil otázky, na které když odpoví, dozvíme se mnohem více než kdyby někdo z VV se snažil o hodnocení druhých. Jak vidím výše, kandidáti se dle mého názoru prezentují dost kvalitně. A má-li kdokoliv po jejich přečtení pocit, že by chtěl vědět něco dalšího, proto tu máme toto vlákno - ptejte se, ať již doplňující otázky na to, co jednotliví kandidáti o sobě napsali nebo pokládejte další otázky pro všechny.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 bře 2015 17:37

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

leos.kofron píše:
Znovu tady zmiňuji nápad s rozšířením VV na sedm členů, kde bych v početnějším kolektivu snad ještě nějaký svůj přínos snáze našel.

Leoši, tenhle bod už v programu Valné hromady je, on je v podstatě nezbytný, protože Stanovy říkají, že "Počet členů výkonného výboru schvaluje valná hromada (počet musí být lichý)". Takže nejdříve se schválí počet členů a pak se volí.

V praxi ve chvíli konání VH jsou známi kandidáti, takže se i ví, jestli vůbec 7 kandidátů je či není a jakých. Takže delegáti se mohou rozhodnout, jestli mezi kandidáty vidí 7 lidí, které by chtěli do VV a nebo preferují jiný počet.

Pro zajímavost, pokud si dobře pamatuju, tak na poslední Valné hromadě bylo 7 kandidátů do výkonného výboru a hlasovalo se o možnosti 7-členného VV, nicméně delegáti odhlasovali ponechat VV 5-členný.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

14 bře 2015 11:15

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Jsem už poslední, kdo neodpověděl na Petrovy otázky, takže tak nyní činím:

1) Zájem o věc a ochota pro ni něco udělat, rozvaha, nadhled, optimismus, nekonfliktní povaha, životní i kuličkářské zkušenosti, snaha nacházet vždy pozitivní řešení a respektování hesla, že demokracie je diskuze.

2) Jednoznačně má technická, tedy počítačová a programátorská nevybavnost. A pak i mé pracovní i osobní vytížení, které mi nedovoluje (jako třeba nyní v březnu) být každým dnem operativně a plnohodnotně k dispozici pro řešení všech věci kolem kuličkového sportu.

3) Už jsem tu několikrát zmínil, že na funkci ve VV nijak nelpím a rozhodně se uraženě nestáhu do sebe, když zvolen nebudu. V rámci svých schopností jsem tedy samozřejmě ochoten i v takovém případě spolupracovat s novým VV.

4) V pracovní oblasti jsem vykonával vedoucí ekonomickou funkci a měl na starosti menší kolektiv účetních, v časopise Rock and Pop jsem byl rok zástupcem šéfredaktora, v současnosti jsem již několik let předsedou kuželkářského oddílu TJ Radlice.

5) Žádné veliké dílo za mnou asi nestojí, ale ze svého působení a z většiny svých rozhodnutí ve VV mám dobrý pocit i čisté svědomí. Snad svým vystupováním skromně přispívám k tomu, že většina kuličkářů se na setkání s ostatními při turnajích stále ještě docela těší a u takových akcí vnímají nejen jejich soutěžní, ale i lidský rozměr. A snad mohu zmínit i již čtyři uskutečněné ročníky kuličkového víkendu v Sedlci, tedy podniku, do něhož jsem se v takovém rozsahu a organizační náročnosti pustil jako první (samozřejmě s vydatnou pomocí celé řady dalších lidí), a která se dle příznivého ohlasu těší veliké oblibě.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 bře 2015 19:22

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Vážení kuličkáři,
po delší úvaze, kdy jsem zvažoval všechna pro a proti, rozhodl jsem se nakonec stáhnout svoji kandidaturu do VV na příští volené období. Kuličkový sport se ubírá směrem a bude čím dál častěji vyžadovat plnění úkolů, o nichž si myslím, že při jejich projednávání a řešení bych ve VV byl stále více jenom do počtu a to opravdu nemíním. Zároveň si uvědomuji, že vzhledem ke své poměrně složité osobní situaci, která bude trvat minimálně ještě tento rok, nemohl bych se práci ve VV věnovat s takovým nasazením, energií i časovými možnostmi, jak je bezpochyby nutné a potřebné. Proto jsem došel k přesvědčení, že by nemělo smysl případně zabírat místo někomu, kdo může být ve VV platnějším členem.
Byl bych rád, kdyby za tímto mým rozhodnutím nehledal nikdo nic jiného, než co jsem uvedl. Budoucímu VV, projeví-li zájem, vždy rád vypomohu v rámci svých schopností a možností.
Děkuji za pochopení
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 dub 2015 15:36

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Přátelé kuličkového sportu,

po zralé úvaze, zvážení svých časových možností a vyjasnění si čím bych chtěl kuličkám v budoucnu přispět, jsem se rozhodl oznámit svoji kandidaturu do VV.

Před necelými dvěma lety jsme založili (záměrně píši v množném čísle, protože mi při tom pomáhala a pomáhá spousta lidí) původně kuličkový klub Hanácká Trefa. Postupnými kroky jsme se dopracovali i k oddílu deskových her a koncem loňského roku jsme založili i oddíl šipkový. Každým rokem pořádáme spoustu turnajů, spolupracujeme s lokálním tiskem a místními webovými servery, v minulém roce jsme za účelem získání nováčků uspořádali turnaj v Hněvotíně, tento rok počítáme s Olomoucí. Hanácká Trefa má dnes téměř 40 členů, vyvíjí mnoho aktivit a já osobně mám tu čest být jejím předsedou.

Hlavním důvodem, proč ten předchozí odstavec je to, že stejně tak jako se mohu podílet na rozvoji našeho klubu, chci se podílet i na rozvoji celého kuličkového svazu. Logicky bych se tedy, v případě mého zvolení, našel především v propagaci kuliček, jejich medializaci – uvažuji o nalezení mediálního partnera. Chtěl bych zmapovat situaci ohledně možného sponzoringu našeho sportu, zajištění financování svazu a tím i možnosti následně vypomoci našim hráčům při pořádání turnajů či jiných aktivit, které povedou opět k propagaci kuliček.

Co se mi již podařilo v oblasti kuliček (za pomoci ostatních kamarádů) jsem zmínil a věřím, že většina z Vás to i ví. Ostatně můžete se přesvědčit i na našich stránkách http://www.HanackaTrefa.cz . Mé zkušenosti z profesního života jsou naopak pro většinu z Vás nepopsanou knihou, krátce tedy zmíním, že se téměř celý svůj profesní život pohybuji v obchodní sféře a již více jak 10 let řídím celý obchodní tým v jedné pekařské společnosti. Tři roky jsem také působil na pozici, kde jsem měl na starosti jednání s nákupčími všech u nás fungujících nadnárodních obchodních řetězců. Umění najít kompromis a cestu jak se domluvit i ve složitých situacích mi tedy není cizí.

Závěrem Vám všem chci poděkovat za to, že jste dočetli až sem a také si dovolím Vás všechny požádat o podporu moji kandidatury. No a pokud si kladete otázku co se stane pokud zvolen nebudu? Nic zásadního, kuličky budu hrát dále jako doposud, stále se budu s chutí věnovat Hanácké Trefě a pokud o to bude nově zvolený VV stát, budu pomáhat i zde. Ostatně, stejně jako bych to udělal i doposud, pokud bych byl někým z VV osloven.. zatím se tak nestalo.

Takže pohodový týden a v sobotu na kuličkách.

Lukáš Vlček


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 dub 2015 20:18

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Lukáši, rád tu vidím, že kandiduješ. A nejen na Tebe se budu těšit v sobotu.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 dub 2015 20:56

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Zítra zhruba mezi 20:00 a půlnocí budu tisknout volební lístky. Samozřejmě lze kandidaturu oznámit kdykoliv později až do začátku samotné volby, nicméně pokud se někdo ještě rozhodujete, dáte-li vědět do této doby, bude se vaše jméno skvět na volebním lístku vytištěné úhledným fontem :) Případní "last-minute kandidáti" budou na volební lístky dopsáni ručně.

Pro přehled zde uvádím kandidáty, jak jsou mě známi v tuto chvíli:

Prezident:

Dan Beseda, Martin Adamec, Zbyněk Fojtík

Tajemník:

Pavel Zoufalý
V případě nezvolení prezidentem: Martin Adamec

Reprezentanti výkonného výboru:

Michal Petr, Lukáš Vlček, Martin Dostál
V případě nezvolení prezidentem a/nebo tajemníkem: Pavel Zoufalý, Martin Adamec, Dan Beseda
Kandidaturu zvažuje: Ondra Lebowski

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 3 z 4  [ Příspěvků: 49 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron