Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 4  [ Příspěvků: 49 ]  »

23 zář 2013 07:38

Offline
Registrován: 27 dub 2010 21:33
Příspěvky: 63
Bydliště: Kokašice 90

Hola,hola,
i když mi letošní rok s účastí(2x :cry: ) na turnajích( na rozdíl od pořádání 2x :D ) moc nevyšel, také bych se připojil.
Martin Dostál - ten tomu opravdu rozumí, rád pomůže, potřebujete( jak jsem si na velkých turnajích všiml) nekompromisního drába na řešení různých nyancí v pravidlech
Pavel Zoufalý - zkušený a šikovný matador vyjednávač
Petr Michal - ten vnáší světlo do někdy zamračených tváří, to je poté správná zábavá
Všichni mi připadají nadšení pro kulkičky, znalí řádů a nás všech ,dostatečně poctiví, apod.
Pravda ale je, že nevidím do zákulisí tam u vás v Praze, takže nevím o všech pracujících kuličkových nadšencích.
Petr


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 říj 2013 23:42

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Zdravím všechny kuličkáře.
I když jsem výše psal, že se na funkci prezidenta nechci hlásit, tak jsem přehodnotil po diskuzi s Petrem Šejbou své možnosti a na post prezidenta ČKS se nakonec hlásím.
Doufám, že se najdou ještě další kandidáti, které bych i já rád viděl na tomto místě a naši kuličkáři budou mít z čeho volit náhradu za Petra. Vím, že nejsem nejideálnější náhradou (zastoupením), ale kuličky mam rád a vás (hráče i diváky) také.
Ještě si dovolím odskočit k něčemu jinému. V sobotu mi říkal Pepa Kamaryt jak se na turnaj těší již od začátku týdne a že v den kuliček už nemůže ani dospat. To je přesně to co nás žene kupředu. To správné natěšení, že se uvidíme se super lidičkama a užijeme si turnaj. Někdy je turnaj tak rychlý a vytížený, že si vás ani nestačim užít, ale většinou stíham tu správnou atmosféru nasát. Mezi vámi je spousta bavičů, kteří udržují tu pohodu mezi hráči a utvářejí komunitu lidí, ze kterých úplně vyzařuje klid a spokojenost. Jako příklad bych mohl uvést schůzování Rohožek ..... to prostě nemá chybu. :D
A jestli si někdo myslí, že nám to nefunguje a že si jen mylně myslím jak to funguje, tak se stačí podívat např. na Leošův turnaj v Sedlci. Kolik lidí tam bylo přes noc a společně jsme si to tam užili. Z mého hlediska jsem rád, i když to občas v našich řadách jiskří, že se dokážeme spolu "dobře" bavit.
Mějte se krásně a v době hibernace než nám zase začne nová kuličková sezóna vám přeji hodně pohody. :P

S pozdravem

Martin Adamec

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2013 02:10

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Jsem rád, že Martin nakousl toto téma. Bylo tu zmíněno poměrně dost jmen a věřím, že by stálo za to, kdyby i ostatní napsali, zda jsou rozhodnuti kandidovat či nekandidovat, popř. jestli si myslí, že v průběhu dalších měsíců dojdou k nějakému rozhodnutí.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

14 říj 2013 07:23

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Martin Adamec píše:
Zdravím všechny kuličkáře.
I když jsem výše psal, že se na funkci prezidenta nechci hlásit, tak jsem přehodnotil po diskuzi s Petrem Šejbou své možnosti a na post prezidenta ČKS se nakonec hlásím.


....ano, jen na to jsem čekala a tak jsem to i tušila. :lol:
Můj návrh je tedy: MARTIN ADAMEC


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

14 říj 2013 11:39

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Martine, Tebe si jako prezidenta dovedu velmi dobře představit.
Já děkuji všem, kteří byť jen zmínili mé jméno, ale bohužel letošek ukázal, že se všemi svými aktivitami nejsem schopen dát kuličkám tolik, kolik potřebují, proto na prezidenta kandidovat rozhodně nebudu.
Jako člen VV ale budu makat seč mi budou síly stačit. Pro ilustraci mého zaneprázdnění. Hned první vyhlášený turnaj na příští rok bude bohužel beze mne a to patří mezi mé nejoblíbenější.
Ještě maličkost pro Martina. Zúčastnit se našich schůzí je naprosto jenoduché, stačí vyplnit přestupní lístek :mrgreen:
a to jsi ještě nezažil naše vánoční besídky.
Všem ahoj :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2013 12:06

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Tak abyste to neměli tak jednoduché tak se taky hlásím :). Že bych byl přínosem pro rozvoj kuličkového sportu o tom neskromně nepochybuji :), jenom jsem si nebyl jistý jestli já sám to mám chtít, jestli by nebylo lepší si jen tak v klidu cvrnkat tak jak to dělá většina ostatních a jsou v pohodě. Pokud většina chce hrát jenom pro zábavu a v klidu si cvrnkat, tak ať si raději zvolí někoho, kdo se do ničeho moc nemontuje :). Ale když někteří si taky myslí, že bych byl vhodným kandidátem já, i když z nějakého důvodu se to bojí veřejně napsat :D, tak se teda hlásím sám. Zbyněk Fojtík


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 srp 2014 16:12

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Vážené kuličkářky a kuličkáři, dovoluji si oživit toto vlákno, neboť doba volby nového výkonného výboru se blíží a poslední příspěvek zde je z října minulého roku!!!
Už za pár měsíců budeme volit nový výkonný výbor, včetně prezidenta. Všichni členové by měli být aktivní, měli by mít přirozenou autoritu, být oblíbeni v kolektivu, umět komunikovat s médii i s úřady a měli by mít na paměti především blaho kuličkového svazu jako celku, ne pouze klubů, kterých jsou příslušníky.
Proto vás všechny žádám, pište sem návrhy, koho by jste chtěli mít za nového prezidenta ČKS a také koho byste rádi viděli ve výkonném výboru ČKS.
Dále bych chtěl požádat všechny, jejichž jméno zde zazní v souvislosti s jakoukoliv navrženou funkcí, aby se vyjádřili, zda o tuto kandidaturu stojí, případně pokud by chtěli kandidovat na jiný post ve svazu. Aby se nestalo, že bude zvolen někdo, kdo o navrženou funkci nemá zájem.
Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří uvedli mé jméno v souvislosti s kandidaturou na prezidenta ČKS. Velmi si toho vážím, ale o tuto funkci nemám zájem. Zůstanu raději u své zažité funkce tajemníka, tedy pokud budu zvolen. Věřte však, že pro kuličkový sport budu i nadále dělat co bude v mých silách.
Nyní tedy i já navrhnu kandidáty do VV ČKS:
Za vhodné kandidáty na prezidenta bych považoval Martina Adamce - je to zkušený hráč s dlouholetou praxí a s velkými zkušenostmi s prací ve VV. O prezidentství toho ví ze svých početných rozhovorů s Petrem opravdu hodně.
Dále Lukáš Vlček - snaží se aktivně o rozvoj kuličkového sportu, má zdravé názory a dobré nápady.
Ještě mne napadlo pár dalších lidí, ale z osobních rozhovorů s nimi jsem zjistil, že o tuto funkci, stejně jako já, nemají zájem, takže je zde ani nebudu uvádět.
Na tajemníka našeho svazu si opět dovoluji kandidovat já, ale vhodnými kandidáty jsou i výše uvedení hráči, pokud by v jejich případě volba prezidenta nedopadla a také kterýkoliv člen stávajícího VV .
Vhodní kandidáti do VV jsou samozřejmě všichni stávající členové (Martin Adamec, Pavel Zoufalý, Leoš Kofroň a Michal Petr), kteří za dobu vykonávání svých funkcí odvedli veliký kus skvělé práce za což jim patří dík (největší dík samozřejmě patří odstupujícímu prezidentovi Petru Šejbovi) a kromě nich podle mého názoru také František Gregor - přispívá také dobrými nápady, je aktivní a výrazně by VV omladil.

Takže pište svoje návrhy, případně se sami hlaste na některou funkci ať je z čeho vybírat!

Sestavil jsem prozatimní tabulku z dosud navržených, nebo přihlášených hráčů, která k dnešnímu dni vypadá takto:

Prezident ČKS:

Martin Adamec .......ANO
Lukáš Vlček ........... ?
Pavel Zoufalý .........NE
Martin Dostál ......... ?
Leoš Kofroň ........... ?
Michal Petr ............NE
Petr Honců ............NE
František Gregor .... ?
Zbyněk Fojtík .......ANO
Ondra Lebowski . ...ANO

Tajemník ČKS:

Pavel Zoufalý .......ANO
Martin Adamec .....ANO
Leoš Kofroň ......... ?
Michal Petr .......... ?
Lukáš Vlček ......... ?


Členové VV:

Pavel Zoufalý .......ANO
Martin Adamec .....ANO
Leoš Kofroň ......... ?
Michal Petr .......... ?
Lukáš Vlček ......... ?
František Gregor ... ?

ANO znamená, že hráč s navrženou kandidaturou souhlasí, NE znamená, že ji odmítá.
Otazník u hráčů znamená, že se k dané kandidatuře ještě nevyjádřili, poprosil bych je tedy nechť tak učiní.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

26 srp 2014 00:05

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Pavle díky za super vyjádření a tímto i připomenutí. Seznam případných kandidátů je také skvělá práce. Co se týče funkce tajemníka, tak si snad ani nedovedu nikoho jiného představit než Tebe. Snad ještě Leoše, který je skvělý v komunikaci a je to i výborný diplomat. .... Mimo jiné bych chtěl Pavlovi velice poděkovat, jak se hlavně tento rok obětuje pro propagaci kuliček. Na úkor propagace, vynechal spoustu turnajů. Pavle moc velké díky. .... Petr Šejba - to je unikát mezi lidmi. Co zvládá dělat pro kuličky je nevídané. Doufám a přeji mu, aby se mu brzy povedlo rozjet kuličky ve Španělsku na velké úrovni. .... Leoš - je trochu tichý, ale velmi aktivní. Stará se nám o účetnictví, kterému např. já vůbec nerozumím. Má spousty nápadů a když je potřeba vymyslet formulace vět pro pravidla, tak je dokáže správně uhladit. .... Michal - ze začátku se moc neprojevoval a byl tím u mnohých jako člen VV neoblíben. Dnes mohu říct, že se pravidelně zúčastňuje diskuzí, které vedeme při úpravě pravidel atd.
Komu patří ještě moc velké díky je Martin Dostál. Martin vymýšlí spousty herních systémů a dává nám je k užitku. Martina bych si dovedl představit na jakékoliv pozici. Pokud se však nic nezměnilo, tak nechce do VV ani kandidovat na prezidenta ČKS. Ale i tak to nijak nevadí a nebrání mu to v budování a vytváření nových herních systémů a pořádání velmi kvalitních turnajů.
František - to je moc chytrý a zkušený hráč. Jeho příspěvky do fóra mají vždy hlavu a patu. Vyjadřuje se na úrovni a profesionálně.
Lukáš Vlček - také moc šikovný a zkušený hráč. Má spousty dobrých nápadů. Je velice společenský a oblíbený.
Dalo by se tu psát ještě toho spousty. Je mezi vámi spousta dalších, kteří by mohli kuličky poslat zase o kus kupředu.
A nakonec zmíním i sebe. Již nějaký ten čas působím ve VV. Snažím se zapojovat do diskuzí, naslouchat vám a pokud možno, tak vycházet i vstříc. Jak již bylo psáno, tak kandiduji na prezidenta ČKS. Rozhodně bych byl rád nadále ve vedení svazu. Buď jako člen VV a nebo pokud budu mít vaší ještě větší důvěru, tak jako prezident ČKS. Je mi jasné, že nebudu kopií Petra a že ho nikdy nenahradím, ale i tak se budu co nejvíce snažit vám ho v této funkci nahradit (pokud bych byl zvolen). Vy co si myslíte, že bych se těchto funkcí vůbec neměl účastnit, nebojte se to tu napsat. A i s důvody. Každý dělá chyby a pokud o těch chybách víme, tak se z nich můžeme poučit a odstranit je.
Nebudu se tu už dále rozepisovat. Přeji vám dobrou volbu a případným kandidátům hodně štěstí.
Martin Adamec

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

26 srp 2014 17:31

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Dostal jsem na email dotaz ohledně volby, a protože je možné, že víc z vás si klade podobnou otázku, odpovím rovnou zde ve fóru.

Jak probíhá volba prezidenta?

Prezidenta volí podle stanov Valná hromada. V tuto chvíli jsou ve hře 2 varianty Valné hromady - buď tradičně na některém z hlavních turnajů začátkem sezóny nebo online. První varianta je méně pracná na přípravu, druhá je pohodlnější v tom, že není třeba nikam spěchat v průběhu turnaje. Formu VH se s předstihem dozvíte, bude zaslána společně s pozvánkou na všechny kluby.

Bude opět vybrán jeden zástupce z každého klubu jako při volbě VV, nebo nějak jinak?

Tuto otázku upravuje čl. 6.4 stanov, písmeno d:
Valná hromada.... schvaluje klíč k vyslání delegátů na následující valnou hromadu. Pokud tak neučiní, na následující valnou hromadu má právo vyslat 1 zástupce každý klub, který se v roce konání valné hromady a/nebo v roce předcházejícím zúčastnil alespoň jednoho turnaje uvedeného v termínové listině ČKS.

V tomto případě bude na VH mít každý klub 1 zástupce, neboť předchozí VH (dle mého názoru zcela rozumně) žádný jiný klíč neschválila.

Kompletní stanovy si můžete prohlédnout na http://www.kulicky.com/stanovy-cks.php .

Volí si ho např. mezi sebou členové VV?

Pokud Valná hromada nerozhodne o nějaké změně, provede se klasicky volba prezidenta, následně tajemníka a poté reprezentantů výkonného výboru (tj. jeho ostatních členů). Tímto způsobem pokud bude více kandidátů na jednu z "neřadových pozic ve VV", tak nezvolení kandidáti mohou dále kandidovat na nižší pozice.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

26 srp 2014 19:52

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Ještě bych si dovolil doplnit Petrův příspěvek odpovědí na dotaz, který mi byl položen: Na Valnou hromadu má každý klub právo vyslat jednoho svého plnoletého zástupce. Takže to nemusí být nutně předseda klubu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 srp 2014 23:55

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 kvě 2012 13:52
Příspěvky: 86

Milí kuličkáři,

je mi ctí v návrhu kandidátů od Pavla Zoufalého číst i své jméno. Pavlovi i Martinovi tímto děkuji za milá slova na mou adresu.
Jsem rád, že v Pavlově návrhu zazněla jak jména ve vedení ČKS zkušená, tak jména zcela nová. V nadcházející nové "pošejbovské" éře kuliček, to nebude mít vedení zrovna lehké dále rozvíjet, zlepšovat a vést k lepším a viditelným výsledkům po celé ČR. Zkušené osobnosti proto v návrhu vidím rád pro zachování kontinuity a jako základ stability, nové osobnosti zas mohou být inovativní, což je k vývoji potřeba.

Doufám, že v nejbližší době zatím není stanoven žádný "deadline" k vyjádření se ke kandidatuře.
K tomuto vyjádření přistupuji s nejvyšší vážností, tedy až sám o svém přínosu pro budoucí vývoj ČKS budu si pevně jist a přesvědčen, vyjádřím se s radostí. Toto přesvědčení o přínosu začíná nejprve u víry sám v sebe, své nápady a schopnosti atd. a u možností časových končí.
V minulém období, ač hry s koulemi miluji, časové vytížení v pracovních oblastech života mi nedovolilo věnovat se plně dle mých představ mé vášni a tak i rozvoj kuličkového dění v mém teritoriu zaostal. V aktuálním a nadcházejícím období se aklimatizuji v nových pracovních oblastech a po lepších znalostech a zkušenostech časových specifik mých nových pracovních zapojení, budu mít i lepší představu o možnostech být přínosem pro ČKS.

Tedy prosím o přibližné dvouměsíční posečkání mého vyjádření, kdy již budu opět o něco moudřejší.

Cvrnku zdar!

_________________
Kulotvor z hor František
Kulotvorstvo

Nemyslete si, že chápete. ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

30 srp 2014 22:10

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky všem, kteří jste přispěli do diskuze a především těm, kteří zvážili či zvažují kandidaturu na jakýkoliv post ve VV. Přidám zde 2 informace, které pravděpodobně mohou zajímat více z vás:

František Gregor píše:
Doufám, že v nejbližší době zatím není stanoven žádný "deadline" k vyjádření se ke kandidatuře.

Deadline zde žádná (nebo žádný? ...doslova přeloženo do češtiny by to bylo žádné :) ) není, jediné, o co vždy před Valnou hromadou kandidáty prosím je, aby dali vědět pár dnu předem kvůli přípravě hlasovacích lístků. Obvykle na nich nechávám volné kolonky, takže by se případní kandidáti přihlášení na poslední chvíli mohli dopsat ručně, ale včasné ohlášení kandidatury (na jakoukoliv pozici ve VV) je lepší.

Počet členů Výkonného výboru

V naší interní diskuzi ve VV padla otázka na počet členů VV, konkrétně zdali by jich mohlo být i 7. Toto řeší čl. 6.9 Stanov, který říká mj. toto:

Počet členů výkonného výboru schvaluje valná hromada (počet musí být lichý).

Kdo si pamatujete na minulou VH, tak si možná vzpomenete, že se nejdříve odhlasoval počet členů VV, poté přesné datum, kdy končí funkční období a následně se volilo v pořadí prezident, tajemník, reprezentanti výkonného výboru.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

26 říj 2014 10:06

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Zdravím všechny kuličkáře!
Včerejším dnem skončila další kuličkářská sezóna a je tedy načase, abych i já sdělil své stanovisko k nadcházejícícím volbám Výkonného výboru včetně funkce prezidenta.

Nejprve tedy k volbě nového prezidenta. Podobně jako František, i já jsem si zformuloval souhrn vlastností a schopností, které by měl splňovat. V první řadě musí mít rád kuličkový sport a být ochotem pro něj hodně udělat.
To znamená, že prvním základním předpokladem je, že musí disponovat dostatkem času, chuti a energie. A dál alespoň v bodech:
- perfektně se orientovat v pravidlech, podávat jejich výklad a aktuálně reagovat na potřebu jejich změn.
- přicházet s novými podněty a náměty, které budou ku prospěchu kuličkového sportu
- mít vizi, kam kuličkový sport směrovat a umět ji prosazovat
- umět vše vidět a posuzovat ve vzájemných souvislostech, umět odhadnout dopady zásadnějších rozhodnutí
- výtečně se orentovat v počítačové a programátorské technice, na níž je v současnosti kuličkový sport závislý a bude tomu tak ve
stále větší míře i v budoucnu
- těšit se respektu od převážné části kuličkářské obce, v řešení sporů vždy zaujmout objektivní pohled a nadhled. Snažit se zabránit
tomu, aby případný spor přešel do osobní roviny a vzájemného napadání.
- umět vystupovat na veřejnosti a směrem k ní vyvíjet činnost v zájmu propagace kuličkového sportu

Našlo by se toho jistě ještě hodně, ale z výše uvedeného jsou patrné dvě věci. Jednak, že tyto požadavky prakticky všechny v míře vrchovaté splňoval stávající prezident Petr Šejba (a to pomíjím jeho obrovskou dlouholetou zásluhu o renesanci tohoto sportu), a za druhé, že nahradit ho bude nesmírně obtížné.

Jelikož v této souvislosti padlo i mé jméno (čehož si opravdu velmi vážím), je mou povinností i slušností se k tomu vyjádřit. Myslím, že k mým dobrým vlastnostem patří i soudnost a jakkoliv se při vší skromnosti domnívám, že některé mnou stanovené vlastnosti a schopnosti bych mohl splňovat, jednoznačně více nacházím těch, v nichž bych neobstál. Sečteno podtrženo - nebyl bych dobrým prezidentem a brzy bych ztratil důvěru i těch, kteří se pro jméno vyslovili.

Jak už jsem výše zmínil, najít někoho, kdo by maximálně splňoval všechna požadovaná kritéria je obtížně ba přímo nemožné. Přesto bych v seznamu kandidátů našel několik jmen, o nichž si myslím, že by prezidentování zvládli obstojně a byli pro kuličkový sport přínosem. Když sečtu všechna pro a proti (a u každého z níže uvedných by se jistě některá našla) pak musím vyslovit jména (pomíjím ty, co už se jasně vyslovili, že kandidovat nehodlají) Martin Dostál, Martin Adamec, František Gregor.

Nyní stručněji k volbě do výkonného výboru. Kandidátů je dost a myslím, že kvalitních: všichni stávající členové, tedy Pavel Zoufalý, Martin Adamec a Michal Petr i nově navržení František Gregor a Lukáš Vlček, případně i další včetně někoho z "neúspěšných" prezidentských kandidátů. Docela bych uvítal, kdyby se mezi kandidáty objevilo i nějaké ženské jméno (ať nemáme problém s naplněním kvóty, kterou dříve či později EU pro obsazování veřejných funkcí stanoví), ale ještě raději (a nyní už bez legrace) bych tam uvítal Petra Šejbu, který by byl určitě obrovským přínosem. Nemám samozřejmě přehled o všech jeho aktivitách a časovém vytížení, ale trvalý pobyt ve Španělsku by tomu jistě nebránil (VV stejně vše již projednává prostřednictvím mailu).

Co se týká mé kandidatury do VV. Dvě funkční období už v něm figuruji a proto bych se případné změně nijak nebránil. Navíc, je to práce docela časově náročná a ne vždy radostná a příjemná, o čemž jsem naplno přesvědčil zrovna letos. Nicméně si myslím, že snad nějaký přínos má účast ve VV může ještě znamenat, proto se kandidatuře nebráním. V souvislosti s tím, bych ale dal ke zvážení, zda VV nerozšířit na sedm členů. Novou krev by to určitě chtělo a nerad bych někomu aktivnějšímu a s větším elánem zabíral ve VV místo...

To je vše, co jsem chtěl k tomu říct a všem kuličkářům přeji pohodový zbytek roku a krásné Vánoce

Leoš Kofroň


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 říj 2014 18:37

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Leoši díky za krásně napsanou řeč.
Řekl bych, že jsi to velmi trefně vystihl. Těžko najdeme duplikát za Petra a ani jej nehledáme. Každý má své vlastnosti a schopnosti, které mohou být (nemusí) velkým přínosem. Nejen Leoše si velice vážím, protože dělá pro kuličky plno věcí, které né vždy jsou pozitivně naladěné a dokáží velice vyčerpávat.
Rozšíření řad ve VV bych se nebránil, pokud by řady rozšířili hráči s kvalitními názory. Ale na druhou stranu bych se zase na to podíval i z druhé strany. Je třeba navyšovat počet členů VV? Každý hráč i nehráč má možnost a právo komunikovat a navrhovat nové věci. Nebojte se říct co cítíte. Můžete mít v hlavě dobrý nápad, ale nejste si jisti a tak jej tutláte ve své mysli. Nejsnazší cesta k prezentaci nápadu u kterého si nejste jisti, je poradit se s někým komu důvěřujete a aspoň trochu se v tom vyzná. Když to ihned nezavrhne, tak to může mít nějakou budoucnost. Popř. se můžete zeptat někoho z VV. Nikdo vám za dotaz či nápad hlavu neutrhne i když by to byl holý nesmysl. Věřte, že když nad něčím jednáme, tak různých blbostí padne řada. Ale vlastně proč zde o tom píši. Je přísloví, že víc hlav, víc ví. Takže se zapojujte do řešení novinek, problémů atd.. A pokud vás zajímá co VV dělá a co to obnáší, tak vám pokud budu vědět rád odpovím na otázky a věřím že i ostatní členové VV.
Díky za přízeň a budu se na vás těšit třeba na extrémech.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 bře 2015 19:00

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Volba (nejen) nového prezidenta proběhne již za několik týdnů, takže si dovolím oživit toto téma.

V tuto chvíli jsou mi známi tito kandidáti:

Prezident: Martin Adamec, Zbyněk Fojtík, Ondra Lebowski
Tajemník: Pavel Zoufalý
Reprezentanti VV: Leoš Kofroň, Michal Petr, Dan Beseda

Já sám budu v pozici, kde se budu muset rozhodovat, komu dám svůj hlas. Ke kvalifikovanému rozhodnutí by mi pomohly odpovědi kandidátů na následující otázky - a předpokládám, že zdaleka nejen mě, ale i ostatním delegátům VH, takže je položím zde veřejně. Kandidáti, kteří výjimečně neplánují investovat do předvolebních bilboardů v okolí kuličkových hřišť, tak navíc budou mít možnost touto formou prezentovat své představy o způsobu vedení svazu :)

Takže zde jsou avizované dotazy:

1. Jaké jsou tvé nejsilnější stránky, které si myslíš, že uplatníš při práci ve výkonném výboru?

2. Co tvé slabší stránky? Jsou nějaké druhy úkolů či situace, které si myslíš, že by tě mohly potkat při výkonu funkce, kdy bys spíše spoléhal(a) na své kolegy ve výkonném výboru než sám na sebe?

3. Pokud kandiduješ na:
- prezidenta svazu a nebudeš zvolen, budeš se následně ucházet o post tajemníka či reprezentanta výkonného výboru a proč?
- tajemníka svazu a nebudeš zvolen, budeš se následně ucházet o post reprezentanta výkonného výboru a proč?
- reprezentanta výkonného výboru a nebudeš zvolen, jsi ochoten v případě potřeby spolupracovat se zvoleným výkonným výborem na různých úkolech?

4. Měl jsi v minulosti zodpovědnost srovnatelnou s postem, na který kandiduješ nyní? Ať již v neziskové sféře či v pracovní oblasti.

5. Kdybys měl z toho, co jsi doposud udělal(a) pro kuličkový sport, vybrat 3 věci, které považuješ za nejpřínosnější, které by to byly?

...tak, a předvolební show může začít :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 4  [ Příspěvků: 49 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron