Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 4  [ Příspěvků: 49 ]  »

18 srp 2013 11:16

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Dámy a pánové,

jak možná někteří víte, po skončení této sezóny se stěhuji do Španělska a do ČR plánuji cestovat jen příležitostně. Proto bych s vámi rád v předstihu probral jednu drobnou organizační záležitost a zároveň vás seznámil s kroky, které jsem podnikl, aby vše fungovalo i nadále jak má.

Ve chvíli, kdy čtete tyto řádky, máme za sebou jednání výkonného výboru, kde jsme projednali všechny organizační záležitosti a způsob řešení úkolů, které vzhledem k mé fyzické nepřítomnosti v ČR bude třeba rozdělit mezi ostatní členy VV. Zároveň jsem kolegy z VV seznámil s některými záležitostmi, které jsem doposud řešil sám a ostatní o nich měli zatím pouze zevrubné informace. Nicméně drtivou většinu záležitostí jsem se vždy snažil řešit tak, abych byl snadno zastupitelný, takže se jednalo jen o několik technických detailů. Mohu vás tedy ubezpečit, že výkonný výbor je ve svém současném složení po všech stránkách připraven vést náš sport ke světlým zítřkům :)

Zároveň jsem se rozhodl, že mé funkční období jakožto prezidenta svazu, které končí 30. dubna 2015, bude mým posledním. Většinu příštího roku bude výkon mé funkce probíhat na dálku. V roce 2015 již nebudu znovu na tuto funkci kandidovat.

Do příští volební Valné hromady ještě zbývá přibližně rok a půl. Je to spousta času na to přemýšlet o mém nástupci. Pokud by se však ukázalo, že existuje jeden či více kandidátů, kteří mají vaši výraznou podporu, mohl bych mu/jim nástup do funkce usnadnit tím, že bych s ním/nimi ještě v průběhu svého posledního funkčního období úzce komunikoval o činnostech, které funkce obnáší, přímo v reálném čase - tzn. v okamžiku, kdy různé specifické úkoly budou přicházet. Funkce prezidenta má svá specifika v tom, že je velmi bohatá na úkoly z nejrůznějších oblastí, se kterými ostatní členové VV ne vždy přijdou do styku. Většina z nich je něčím originální - dokud nepřijdou, nenapadne vás, že byste mohli něco takového v životě řešit. Nelze tedy nikoho na to 100% připravit, narozdíl od běžných úkolů výkonného výboru jako celku. Uzší spoluprací s "nadějnými kandidáty" však lze mému nástupci mnohé ulehčit. Neváhejte tedy využít tohoto vlákna k diskuzi o možných kandidátech.

Jaké jsou mé plány do budoucna? Podobně jako jsme v ČR po několika turnajích založili Český kuličkový svaz, začátkem roku jsme stáli u zrodu Světové kuličkové federace, jejímiž členy jsou prozatím pouze náš a slovenský kuličkový svaz. A podobně, jako jsme v naší republice z ničeho vybudovali sport na solidní úrovni, rád bych jako prezident Světové kuličkové federace podporoval rozvoj kuličkového sportu v dalších zemích. Zatímco nyní mě domácí záležitosti zaměstnávají na 95 %, po skončení mého posledního funkčního období tak budu mít více času činit kroky potřebné k rozvoji kuliček za našimi hranicemi.

Určitě se pokusím iniciovat založení národní federace ve Španělsku. Místo, kam mám namířeno, je relativně multikulturní (v dobrém slova smyslu - jedná se o samé civilizované národy). Žije zde např. komunita 30 000 Britů či hodně lidí ze Skandinávie. Realita může být různá, nicméně určitě se pokusím oslovit tyto lidi a motivovat je k hraní, pořádání turnajů a návštěvě mistrovství světa.

Světová federace byla také založena s myšlenkou podporovat aktivní národní federace, jako je náš svaz. Z pozice prezidenta této organizace tedy budu i nadále mít do jisté míry v "popisu práce" podporu kuliček v ČR.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

19 srp 2013 11:20

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Ahojte,
kuličky ve svazu jsem začala hrát před šesti lety pod vedením Petra Šejby a zatím si doopravdy neumím na pomyslném prezidentském křesle představit někoho jiného. Nejdříve se musím vzpamatovávat a snad za tu "krátkou dobu", než Petr odejde, mi někdo do toho srdce sáhne natolik, abych tady pyšně a s čistým svědomím mohla napsat jeho jméno a tím dala typ. Je to moc hezké, že Petr chce propagovat kuličky i v různých koutech světa. (To se pak i třeba MS bude hrát s nadšením,když bude naplněno hráči s jinou řečí, pletí atp. ) Ale přiznejme si, že tady v Česku bude významně chybět. :-( Jeho následník to bude mít asi o kapku těžší na jeho post nastoupit, ale věřím tomu, že kuličkářská komunita a nejen ta,vezme rozum do hrsti a zvolí si osobnost tomu určenou. :lol: A cvrnkáme dál.....


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

27 srp 2013 23:23

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

Čau kuličkáři, tak jsem tady s návrhem ať si toho našeho prezidenta zvolíme co nejdříve.
Já, když koukám kolem sebe, vidím jen dva autoritativní kandidáty. Katka Mišovičová je ale ještě hodně mlaďoučká, :wink:
ale jednou jí svůj hlas dám. Do té doby to bude muset být někdo s většími zkušenostmi a tady je má volba jednoznačná.

Leoš Kofroň - prezident, no zkuste mi to rozmluvit a navrhněte někoho s větším potenciálem.
čulis kutulis


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

28 srp 2013 11:38

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Když jsem nad tím uvažoval, tak moc lidí opravdu není.
Pepo, Leoš by byl super. Umí komunikovat, je vzdělaný, ale bohužel tu je i další otázka, zda by to chtěl dělat a jestli by měl na to energii a čas. Předpokládám, že tato funkce neni jen tak.
Dle mého názoru by to měl být člověk, který je vzdělaný (nepíše jako tatar - takže já ne :-)), dokáže komunikovat i s médii, má na to čas a chuť a v kuličkách se vyzná. Musí být i oblíben u hráčů. Nevím co všechno funkce prezidenta obnáší. Petra znam celkem dobře a vím jak moc pro kuličky dělá. Petr zvládá počítač levou zadní. Já sem v PC totální analfabet. Ale to by nemusel být až takový problém. Nemyslím, že bych se chtěl na jeho funkci hlásit to ne, ale jen chci nastínit, jak bude těžké ho zastoupit. Každý umí něco, v něčem vyniká, tak i možná jeho nástupce přinese zase něco nového do našich řad.
Aby se někdo přímo přihlásil k tomu, že by chtěl kandidovat na funkci prezidenta, tak tomu ani moc nevěřím, ale možná několika z vás to v hlavě šrotuje, ale nevíte jestli by jste to zvládli. Proto by bylo dobré dát aspoň vědět (né třeba tady), že vás tato funkce zajímá. Protože když si o tom nepromluvíte s kompetentním člověkem, tak těžko zjistíte, co to obnáší.
Jsem se nějak rozepsal. :-)
Ahojte

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

28 srp 2013 13:30

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Rozepsal ses hezky Martine a tak teď už jenom můžeš kandidovat :-D Počkám si na to....a myslím to vážně. Lidi,co jsem si tam tak nějak představovala,kandidovat nebudou. Fakt,vím to :-)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

29 srp 2013 22:36

Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

Hlasím se dobrovolně:-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

10 zář 2013 22:21

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky za první příspěvky. V minulých týdnech mi několik z vás řeklo jména lidí, které by rádi viděli v příštím volebním období v čele svazu. Některé z nich si myslím, že by ani nemuselo napadnout, že mají takovou podporu. Budu tedy rád, pokud se zde vyjádříte, případně podiskutujete o výše uvedených názorech.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

10 zář 2013 23:55

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 kvě 2012 13:52
Příspěvky: 86

U budoucího prezidenta bych si také představoval pokračování charakterových rysů současného prezidenta.

- seriózní
- otevřený, inovativní a "trendy"
- příjemný a přátelský
- reprezentativní
- dostatečně rozhodný, autoritativní, nezávislý a moudrý
- pracovitý
- vzdělaný
- systematické, logické a víceúhlové myšlení

Takto na mě působí i mí favorité, kterých si jistě váží široká kuličková veřejnost:

Petr Honců a Pavel Zoufalý

A určitě by jim slušel i bílý prezidentský oblek :D

Těžko si dokážu představit jiné kandidáty.

_________________
Kulotvor z hor František
Kulotvorstvo

Nemyslete si, že chápete. ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

11 zář 2013 13:49

Offline
Registrován: 10 čer 2013 12:25
Příspěvky: 35

První kdo napadl mne byl Petr Honců.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

11 zář 2013 18:33

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

1.) Petr Honců...... není u KS sice dlouho,ale stačí mi to na to,abych se mohla tak nějak rozhodnout svobodně jako ostatní.
2.) Martin Adamec...je u KS dlouho, není hlupaňa,vždy poradí, na PC ho doučíme a mluvit také umí.(Když se ovládá,tak i
slušně :mrgreen:

Teď jde o to, zda vůbec aspoň jeden z "chlapců" bude vlastně chtít zasednout na trůn,tudíž aspoň zatím kandidovat. :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

12 zář 2013 22:29

Offline
Registrován: 03 kvě 2011 10:06
Příspěvky: 19

Tak ja se taky teda pridam no :?:
Ba ne ted vazne. Na tomto postu si nejvice umim predstavit
Tyto tri jmena:
1. Leos Kofron
2. Pavel Zoufaly
3. Martin Dostal


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 zář 2013 18:13

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Koukám, že se to tu rozjelo.
Z mého pohledu jsou ideální:
Leoš Kofroň
Pavel Zoufalý
Petr Honců
Martin Dostál

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 zář 2013 21:40

Offline
Registrován: 01 zář 2007 17:36
Příspěvky: 26
Věk: 58
Bydliště: Rakovník

Pavel Zoufalý :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 zář 2013 22:05

Offline
Registrován: 05 lis 2010 19:50
Příspěvky: 11

Z mého pohledu by byl ideální Michal Petr :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 zář 2013 06:59

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

Ahoj kuličkáři,

tak jak to s těmi volbami provedem ?
Mám ještě pár kandidátu v rukávu, tak je přidávám.

Lukáš Vlček
František Gregor

určitě si za tu práci, kterou v současnosti na MORAVĚ odvádí, minimálně kandidovat zaslouží.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 4  [ Příspěvků: 49 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron