Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

06 srp 2013 23:43

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Mam dotaz.
Jaké ceny by se vám na turnajích líbily. Nemyslím poháry, ale třeba věcné.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 srp 2013 10:32

Offline
Registrován: 01 zář 2009 13:10
Příspěvky: 51

Mně se třebas moc líbilo Rulandské šedé, co Martin vyhrál na turnaji v Neratovicích :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 srp 2013 14:39

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Já často co vyhraju někomu věnuju, je to pro mě taková lepší možnost dát někomu něco pro radost, než to jen koupit (je za tím víc "úsilí" než při obyčejném nákupu). Pokud je cena tekutá či jedlá, tak to zpravidla projde mým hrdlem, ale jinak cokoliv z kategorie "pro radost" je z mého úhlu pohledu super :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

08 srp 2013 23:22

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 10 črc 2013 21:00
Příspěvky: 64

..souhlasím s Pavlou. Připadá mi vhodná cena nějaká obecně ceněná trvanlivá lahůdka - to využije každý. Je tedy jistota, že výherce nebude řešit, co si s cenou počít. Taky mi připadne, že na openy, kde je uvolněnější atmosféra, tak k "regulérním" cenám pro první tři sedne i "burza všehochuti", kdy si vybírají hráči v pořadí podle umístění. Taky by to přispělo k tomu, že by se vymýtily situace, kdy finalisti jsou na hřišti jako poslední, opuštění jen s pořadatelem :-(. Petr H.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 srp 2013 03:04

Offline
Registrován: 16 zář 2012 21:40
Příspěvky: 9

Já bych byl osobně pro pravého PICKa za první místo :D. To by mi akorát zvýšilo motivaci :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 srp 2013 13:30

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Do téhle zajímavé debaty se ráda zapojím.Když mě štěstěna flákne přes prstíky a ocitnu se na bedně,vzdám se ceny,když bude potravinová hráči,který se v konaném turnaji umístí na 15.místě.Jeden háček v tom je....bude si mě muset tak trošku hlídat:-) Buď vydrží a nebo odejde neskutečně brzy:-) Jupííííí,budu mít fanouškáááááá. Proč 15.? JEN TAK. Vůbec to není mé šťastné číslo.(2) A abych neroztrhla vlákenko tématu: Jsem pro poháry a medaile. Zatím se mi to do bytu vejde. Třeba lety změním názor:-)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

09 srp 2013 15:19

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Když jsem před léty pořádal běžecké závody tak mi taky vadilo, že běžci na závodech doběhnou a skoro bez zastavení běží rovnou dál domů :D A nejlepší tři si na vyhlášení vzájemně zatleskají :D. Tak jsem zavedl na závodech tombolu, která měla běžce udržet až do konce. Samozřejmě nejprve musí být vyhlášení nejlepších a pak teprve tombola, ne obráceně! :D V současné době probíhají tomboly na většině závodech (nárok má pouze přítomný závodník). Pro inspiraci několik variant:
1. na závěr se vylosuje jeden hráč, který dostane nějakou hodnotnější cenu
2. losování několika cen mezi víc hráčů
3. větší množství drobných cen, ze kterých si losují hráči podle dosaženého pořadí, 1.hráč 5 cen, 2. hráč 3 ceny, 3. hráč 2 ceny... + další jednu cenu
4. abych udržel i ty nejslabší tak jsem udělal losování tak aby měli šanci všichni i na menší počet cen. Do pytlíku jsem dal např. 1 kuličku červenou a 5 kuliček bílých. Hráč na 1. místě si tahá 10x a kolikrát si vytáhne červenou tolik dostane cen (kulička se pokaždé vrací do pytlíku, tahá se ze stejného počtu), 2.hráč 9x, 3. 8x ..... od 10 místa všichni 1x dokud se nerozeberou všechny ceny.
5. věrnostní losování u příležitosti 10. ročníku - každý si tahal tolikrát, kolika ročníků se zúčastnil


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

09 srp 2013 19:59

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Díky Zbyňku (nejen) za skvělé nápady.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

21 srp 2013 14:38

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

K těm losovaným cenám jak jsem o nich mluvil se můžete podívat na video z běžeckého závodu z roku 1991 kde jsem to použil, je tam vidět i jaká u toho byla atmosféra, málokdo asi utekl domů předčasně :), ale je pravda, že tenkrát tam byly hodně kvalitní ceny. Losování začíná v čase 11:09. Hned vítěz si nic nevytáhl (bílá kulička nic, červená výhra), takže první cenu získal druhý v pořadí :D. Nejlepší měli větší šanci (méně bílých kuliček), dalším jsem nějaké bílé přidával - manipulace s kuličkami je vidět v čase 17:50. http://www.youtube.com/watch?v=ekYPkfY5d54


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

21 srp 2013 23:14

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Našel jsem ještě propozice k tomu závodu tak ještě doplním jak to přesně bylo :)
Každý bude tahat z pěti losů, na začátku budou 4 výherní a jeden nevýherní. Jakmile někdo vytáhne výherní los, místo něj se do osudí vloží nevýherní, takže nakonec zbudou v osudí 4 nevýherní a jeden výherní. Aby nejlepší měli velkou šanci a zároveň měli jistou šanci i ti na konci. Každá kategorie losovala zvlášť, proto je tam vidět to předělávání krabiček.

Už jenom jako zajímavost. Můj zaměstnavatel se chtěl vytáhnout tak dal docela hodnotné ceny, pro každou kategorii v cenách 500-300-200-100 Kč, startovné bylo 5 Kč dospělí, 2 Kč děti, všichni závodníci dostali zdarma párek a limonádu. Za pár měsíců došlo k reorganizaci, nějak se to všechno překopalo a mně zůstali dlužit plat za poslední 3 měsíce.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

23 srp 2013 10:28

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Co se týká cen, nechci se k tomu vyjadřovat, neboť je mi to vcelku jedno a navíc poslední dobou nic moc nevyhrávám. Doufám, že jsem z příspěvků dobře pochopil, že jde v podstatě také o to, aby do konce turnaje zůstalo více hráčů a ne jenom finalisté s pořadatelem. Mám strach, že nic nedokáže toto zajistit. Vede mne k tomu hlavně turnaj v Prčicích. Přítomno 57 lidí, přespávalo nevím kolik přesně, ale o mnoho méně jich nebylo.
A kolik lidí zůstalo na finále? Když ani v tomto případě nebyli na finále všichni (nebo aspoň většina) tak nevím, nevím, ale podle mne je to neřešitelný problém.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron