Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

07 dub 2013 15:43

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Zdravím všechny kuličkáře, chtěl bych všem poděkovat za hojnou účast na sobotním turnaji a zároveň se na vás na všechny obracím se žádostí o pomoc při pořádání turnajů pro veřejnost. Jedná se o tyto turnaje:
1) Turnaj v Národním muzeu dne 20.4. (So) Turnaj pořádá Nár. muzeum a ČKS a bude probíhat od cca 10 hod do 17 hod. V muzeu je instalován důlek, je tam teplo a očekává se prý hojná účast veřejnosti. Potřeboval bych 2 ochotné jedince, kteří by pomohli. Upozorňuji, že v tomto termínu probíhá MČR juniorů a open turnaj dospělých v Konstantinových lázních. Takže kdo se do Konstantinek nechystá a byl by ochoten pomoci, dejte mi prosím vědět nejpozději do 12.4.
2) Turnaj u příležitosti hrnčířských trhů v Berouně a Loděnici u Berouna ve dnech 4.5 a 5.5 (So-Ne) Turnaj pořádá ČKS a firma Gizel, která tam bude též předvádět, jak se kuličky vyrábějí a bude probíhat od cca 10 do 17 hod. Potřeboval bych 2 ochotné jedince, kteří by pomohli. Upozorňuji, že v sobotu 4.5. probíhá turnaj Masters v Srbech. Takže kdyby se stal zázrak a někdo z vás by nejel do Srbů a byl by ochoten pomoci, dejte mi vědět do 3.5
3) Turnaj na Letné pouze pro děti dne 16.5. (Čt) Turnaj pořádá Dětské centrum Letná ve spolupráci s ČKS a bude probíhat od cca 16 hod do 18-19 hod. Této akce se bohužel zúčastnit nemohu, takže kdyby se toho někdo ujal, byl bych moc rád. Nejedná se o nic složitého, pouze udělat 4-5 důlků a pak dětičkám počítat cvrnky. Zvládne to jedinec, ale 2 lidé by byli lepší. V případě zájmu mi prosím dejte vědět nejpozději do 10.4. (kvůli uzávěrce v novinách) a já vám zašlu kontakt na pořadatelku. Také je zde možnost se s ní dohodnout na jiném termínu. V úvahu připadají dny 14., 15., 21., 22., 23.
4) Kašpárkohraní 16.6. – poměrně velká akce (návštěvnost cca 10000 lidí) probíhající 16.6. (Ne) ve Stromovce od 12 do 19 hod. Tato akce zatím nekoliduje s žádným turnajem a potřeboval bych 2-3 spolupořadatele. Pokud se mezi vámi někdo ochotný najde, dejte mi vědět do 10.6.

Všem pořadatelům podílejícím se na výše zmíněných akcích budou přiděleny kredity a já jim předem moc děkuji. Pavel


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron