Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

07 dub 2013 13:13

Offline
Registrován: 07 dub 2013 12:56
Příspěvky: 3

Ahoj všichni, chci jen něco dodat ke včerejšímu turnaji.Nelíbilo se mi na něm to ,že jsem vůbec nebyla čtena ve skupině a pak jsem byla jen tak přidána do skupiny D, kde nás bylo 8 a postupovaly 4 lidi, kdežto v jiných skupinách bylo 7 lidí a postupovaly také 4 lidi.A pak se mi na něm také nelíbilo, že se nehrály dohrávky a to neříkám proto, že jsem vypadla ze skupiny, ale proto, že se dohrávky vždycky hrály a podle mě tento turnaj neměl být vyjímkou.Jinak neberte si můj názor ve zlém, jen jsem se chtěla vyjádřit.
Děkuji za pochopení Katka M. :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 dub 2013 13:48

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Ahoj Katko,
chápu, že jsi po včerejšku trochu smutná, ale sezóna teprve začíná, takže příležitostí uspět bude ještě dost. K tomu co namítáš: prostě se stane, že v některých skupinách je o jednoho hráče více, než v jiných a postoupit z nich je potom těžší. To nelze předem ovlivnit. Záleží na tom, kolik se dostaví účastníků. Co by se však nemělo stávat, aby se v jedné takové skupině sešli 5. a 8. hráč národního žebříčku. Jestli dobře počítám, skupin muselo bylo osm, takže právě do osmého místa měli být hráči nasazeni do každé skupiny po jednom... Co se týká dohrávek, většina účastníků si vzhledem k zimě nepřála již dohrávat a pořadatel má právo (navíc v takhle odůvodněném případě) rozhodnut...
Měj se hezky,
parťák Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 dub 2013 20:55

Offline
Registrován: 07 dub 2013 12:56
Příspěvky: 3

Ahoj Leoši-parťáku smutná trochu z mého výkonu jsem ale to neovlivňuje můj názor na turnaj s tebou jsem podle statistik neměla vůbec být ve skupině a dohrávky se mohli hrát a pokud byla někomu zima, mohl odejít a jeho protihráč mít automatickou výhru ostatně jako v každém jiném turnaji.A potom se mi moc nelíbí že v národním žebříčku jsem např. za Míšou Pačesem nenarážím vůbec na Míšu ale jen chci podotknout že Míša skončil ve 7 člené skupině 5 a já v 8 člené skupině 6-takže to vyjde na stejno a přesto jsem za ním.Celkově v tom byl docela zmatek a doufám že příští turnaj se vydaří lépe.Jinak se měj Leoši hezky s pozdravem parťačka Kačka.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

08 dub 2013 20:13

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

tak když už se toto téma otevřelo, musím se přidat ke katce v názoru na zrušené dohrávky. Tak předně je jasný, že jsem měl hrát lépe a postoupit, leč nestalo se :-). No následně čekám na dohrávky a najednou koukám jak se prostor vylidňuje, až v ten moment jsem zjistil, že dohrávky jsou zrušeny, prý na přání ostatních hráčů, nevím, mě se nikdo nezeptal. Počasí nebylo opravdu ideální, ale pokud chtělo jít několik hráčů domů, mohly být jejich zápasy kontumovány, ostatní mohli v klidu pokračovat. Je pak "blbé" když člověk přijede na turnaj přes půl republiky s tím, že přeci na Masters si určitě zahraje.

Tímto vůbec nechci jakkoliv zpochybňovat organizaci turnaje, to vůbec ne. Sám jich mám již několik za sebou - a to mnohem menších - a vím, že to není vůbec žádná legrace. Jsem naopak rád pokud se vůbec najde někdo kdo se tohoto "úkolu" ujme.

Leoš má také pravdu, ano pořadatel má právo .... , ale na Masters by se to dle mého názoru opravdu stávat nemělo.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 dub 2013 00:17

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 kvě 2012 13:52
Příspěvky: 86

My jsme si hráli, i když už jsme z turnaje vypadli ...dohrávky, nedohrávky. Důlky se tam volné našly.
Turnaj i systém byl chladnému, vlhkému dni šitý na míru :wink:

Masters 6.4. byl super! Pavle děkujeme a tleskáme z Ostravy. Jsme rádi, že jsme si s vámi přijeli zahrát. :P

_________________
Kulotvor z hor František
Kulotvorstvo

Nemyslete si, že chápete. ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

09 dub 2013 08:52

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Ono by to chtělo, aby sis Katko vyzkoušela uspořádat nějaký turnaj :), navíc sama, v takové zimě, pak by tě ani nenapadlo takovéto reakce psát ;). Já sice uspořádal desítky turnajů, ale v takovéto zimě bych nikdy žádný turnaj nedělal. Pamětníci si jistě vzpomenou, že když už jsem dělal turnaj na jaře, tak jsem měl v propozicích podmínku, že pokud bude předpovídaná teplota pod 10 stupňů tak se turnaj ruší :D. Takže já bych rozhodně neměl za zlé Pavlovi pokud dohrávky zrušil sám bez porady s hráči (dokonce bych mu neměl za zlé, kdyby zrušil skupiny :D ), ono by to opravdu znamenalo hodně velkou zátěž na pořadatele navíc, a kdo tomu nevěří, ať si takový turnaj uspořádá ;). On je to docela problém, když je málo ochotných lidí dělat pořadatele. Třeba v Roztokách nebo Rakovnické Zlaté kuličce mají tak 10 pořadatelů, u každého důlku rozhodčího, to se pak turnaj dělá taky jinak.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

09 dub 2013 15:07

Offline
Registrován: 07 dub 2013 12:56
Příspěvky: 3

Pokud vím tak si nepamatuju nebo jsem alespoň nikdy neviděla pořádat turnaj někoho v mém věku a pokud jsi se uživateli "Spanker" pozorně koukal jistě by jsi zjistil že tento rok s bráchou pořádám turnaj.Potom ještě jsem nikdy neviděla turnaj že by u každého důlku byl jeden rozhodčí-nebo alespoň není to běžné.A také nevím co by se hrálo kdyby se dokonce zrušlili i skupiny a v tak hojném počtu by se asi nemohl hrát švýcarák :).Jinak s Pavlem jsme si už vše vysvětlili a na všem domluvili takže bych toto téma znovu nezačínala alespoň ne takto :) .
Katka M.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 dub 2013 15:49

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Zdravím všechny diskutující!

Jednak bych chtěl pochválit věcnou diskusi k tématu. Myslím, že jde o příkladnou ukázku, jak předat nejen pořadateli, ale i všem budoucím pořadatelům zpětnou vazbu, která může pomoci k uvědomění si, co se může hráčům na turnaji líbit a co by si naopak přáli jinak.

Zároveň vím, že občas něco napsaného ve fóru může vyznít kritičtěji, než to samé řečené do očí, takže pro případ, že by některé zprávy tak působily, uvědomme si to a buďme nad věcí :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

09 dub 2013 16:23

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Katko, já se opravdu neučím všechny propozice na rok dopředu nazpaměť :D, mě úplně stačí se podívat jaký je nejbližší turnaj :). Takže nevím kdy budeš s bráchou pořádat turnaj, ale přeji vám, aby vám nemrzlo a měli jste k tomu lepší podmínky, a věřím tomu, že v tom nebudete osamoceni a jistě budete mít víc spolupořadatelů. Turnaj v Roztokách, kde je u každého důlku rozhodčí většinou koliduje s jiným turnajem, letos je 20.4. takže většina se bude spíš honit za bodama, ale já ho mám rád právě proto, že to je něco jiného, setkám se tam s hráči, které vidím jenom tam jednou za rok, je to prostě příjemná změna :) i když systém je tam docela krutý, pouze pavouk a každý zápas jenom na jeden set. Ale kdysi býval taky zažazen mezi turnaje Open. A Zlatá kulička v Rakovníku bývá na začátku června ke dni dětí.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

12 dub 2013 14:23

Offline
Registrován: 27 dub 2010 21:33
Příspěvky: 63
Bydliště: Kokašice 90

Hola,hola všem,
konečně mám příležitost regovat. Zvu vás tímto na kuličkiádu 20.4., což je ,myslím, jediný turnaj, který koliduje s Roztokama. A jsem přesvědčen, že se sem jezdí kromě kuliček hlavně za zábavou, kulturou a v neposlední řadě na aftrepárty 8) , méně již za body :D .
Zdraví a těší se na setkání s vámi Petr


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron