Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 9 ] 

16 zář 2012 20:34

Offline
Registrován: 13 srp 2011 21:09
Příspěvky: 23

AHOJ VŠEM KULIČKAŘŮM.Byl jsem dnes velmi roztrpčen urovní pořadatelské služby na turnaji v Neratovicích.Turnaj se odehrával za neustávajícího řevu.Některým hráčům to asi nevadí,mě to vadí potřebuji pro svou hru klid.Dále mi vadilo jak je možné tolerovat v soutěži juniorů nefér hru a ještě posmívání soupeři jako se to stalo mému synovi,který z toho měl málem asmatický záchvat.Divím se že vůbec nastoupil do dalšího zápasu.Taky jsem zaznamenal že se tam některý chlapec pokoušel ukrást kuličky.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

16 zář 2012 21:48

Offline
Registrován: 16 zář 2012 21:40
Příspěvky: 9

Souhlas, tohle je skoro se všemi hnědými obyvateli našeho mini státečku. Já bych se na ně v tomhle ohledu vykašlal. Kradou, nadávají a nedokážou ani ocenit , když pro ně někdo něco dělá.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

16 zář 2012 23:56

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

Neratovice :?:
..... no to teda čulis kutulis :roll:


Naposledy upravil JoeKam dne 17 zář 2012 10:13, celkově upraveno 3

Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 zář 2012 07:32

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

....k téhle debatě jsem se také musela přidat...Dostala jsem se,tak nějak,na vysněnou nejvyšší příčku,ano.Ale to neznamená,že jsem okolí nevnímala,jak to nějací hráči při cvrnkání dokáží.Hrajeme všichni už nějaký ten pátek a máme jasno v tom,že jakékoliv zvuky při hře s vyšší decibelostí ruší.A v Neratovicích to byl tentokrát doopravdy extrém.Navrhuji,aby turnaj dětí byl v sobotu a my bychom v neděli ten řev slyšeli už jen doznívat. Dětská kategorie také tentokrát neproběhla až tak fér,ale asi je v Neratovicích pravidlo to,že kdo víc řve,vyhrává.Ale u nás to chodí a učíme to děti tak trošku jinak.S poctivostí nejdál dojdeš.Obdivuji pořadatele,jak se snažil ukočírovat aspoň děti.Nedivím se,že dospělé už nestihl.Díky Lenko!
Jinak hřistě super (byla na tom dost veliká dřina). Do Neratovic se ale stejně vrátím. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

17 zář 2012 11:20

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

martik píše:
.....Navrhuji,aby turnaj dětí byl v sobotu a my bychom v neděli ten řev slyšeli už jen doznívat.

To by asi bylo pro pořadatelé a případné děti s rodiči z daleka komplikované. Stačilo by dětskou kategorii udělat např. 12-14 pokud jsou dospělí od 14. Já sám jsem pár turnajů takto udělal a nikdo si nestěžoval. Když nemám víc spolupořadatelů k dispozici tak to se zvládnout nedá, možná nějaké silnější povahy, ale já pokud to není nutné tak dětské kategorie právě proto nedělám. Proč je nedělám pořád tímto způsobem je tím, že v Praze je to ztráta času, protože několikrát mi nepřišel z dětí vůbec nikdo a pak tam jenom dvě hodiny sedím a čekám na dospělé, což v Neratovicích by asi nehrozilo.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

17 zář 2012 12:58

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Toto jsou situace, které se naštěstí na turnajích stávají velmi výjimečně, což pochopitelně na druhou stranu znamená, že málokdo z nás má s řešením podobných záležitostí zkušenosti. Takže dřív, než se to někomu z nás stane na turnaji znovu, řekněme si, co je možné dělat.

V soutěžním řádu máme článek 8.4 tohoto znění:
Hráč, který se dopustil nesportovního chování v průběhu turnaje, může být dle závažnosti provinění potrestán kontumační prohrou v dané hře nebo zápase či diskvalifikován.

Je mi jasné, že se málokomu chce pouštět do konfliktních situací, které jistě při uplatnění tohoto článku nastanou, nicméně pokud nesportovní chování překročí určitou hranici a slovní napomenutí nepomůže, nebál bych se toho.

Také je dobré si uvědomit, že stejná situace může vypadat trochu jinak od pořadatelského stolku a jinak z pohledu hráče, který se do situace přímo dostane. Pokud jako hráči budeme svědky podobné situace, nic nezkazíme tím, když pořadatele na věc upozorníme, popř. mu připomeneme výše zmíněnou možnost řešení. Pokud pořadatel uvidí, že za jeho případným rozhodnutím řešit situaci diskvalifikací, ostatní hráči stojí, jeho rozhodnutí mu tím jistě usnadníme.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

17 zář 2012 13:38

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

martik píše:
....Do Neratovic se ale stejně vrátím. :-)


O tom tady jistě nikdo z nás nepochybuje... :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 zář 2012 11:20

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Ale,že se to těm ženám v Neratovicích povedlo,co? :lol: :lol:
Příloha:
Neratovice.doc [188.5 KiB]
504 krát


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

19 zář 2012 11:43

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Tak úplně to sem nepatří, pouze jsem si z nějakého důvodu na tento klip vzpomněl zrovna v Neratovicích :D , ani jsem ho teda úplně nepochopil, ale třeba jsou tu více umělecky zaměřeni kuličkáři a někoho to zaujme :) http://www.youtube.com/watch?v=5xytWz5Q ... ure=g-hist


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron