Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 19 ]  »

24 čer 2012 00:11

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Máme za sebou 1. MČR klubů, takže můžeme po praktických zkušenostech hodnotit, co se nám na této formě soutěže líbilo a co by stálo za to změnit. Zakládám toto vlákno, abychom si vzájemně sdělili své postřehy.

Ještě připomenu to, o čem jsme s Martinem mluvili v přestávce dnešního turnaje - 11. 8. proběhne na Petříně testovací nežebříčkový turnaj, kde si opět vyzkoušíme soutěž teamů. Pokud jsme se před MČR rozhodovali mezi 2 variantami, jako např. zdali 3 nebo 4 hráči v teamu, zkusíme zde tu druhou, na MČR nepoužitou variantu, abychom mohli porovnávat.

Sám začnu diskuzi se svými postřehy z pohledu hráče. Tím mám na mysli své subjektivní pocity, které rozhodně nemají významný vliv na to, jak budu hlasovat v případě, že se bude o rozhodovat o něčem z toho, co zde zmíním. V případě hlasování pro mně jako vždy bude hlavní zpětná vazba komunity - tyto mé postřehy berte hlavně jako dobrý základ pro další diskusi.

Postřeh 1:

Velice mně nadchly zápasy dvojic a trojic, kdy se team musel domluvit, co bude hrát (resp. měl by se domluvit). Dodalo to hře úplně jiný nádech, mnohem více komunikace mezi hráči a zároveň mnoho taktických možností. Třeba náš klub se skládal ze 2 stálých hráčů a jednoho, který se účastní 1 x za několik let a dalo se taktizovat i v tom, co kdo bude hrát vzhledem ke své výkonosti. Oproti tomu mi přišlo - a dost lidí mi potvrdilo podobný názor - že zápasy jednotlivců se do tohoto formátu soutěže moc nehodí. Při jednotlivcích člověk tak trochu zapomene, že se hraje teamová soutěž - možná, že by to působilo malinko jinak, kdyby byl zápas jednotlivců jen 1 a teamy si fandily, popř. radily, aby zde byl cítit ten teamový duch, těžko říct.

Postřeh 2:

Tento postřeh může být důležitý zejména pro další pořadatele turnajů podobného formátu. Všimli jste si, že v prvních kolech se hrálo o něco déle než v dalších? Nejen proto, že se v prvním hrálo na více vítězných, ale teamy ze začátku se spolu učily komunikovat. Třeba my jsme si každou situaci vyřešili a našli nejlepší řešení. Spousta situací však v dalších hrách byla podobná a hráli jsme je už buď úplně automaticky nebo jsme je vyřešili výrazně rychleji. Řekl bych, že jakmile se teamy trochu sehrají, doba 1 zápasu se o něco zkrátí.

Posřeh 3:

V prvním kole, kdy se hrálo s více kuličkama, se mi hra líbila více. Více taktických možností, více zvratů - prohrávat o 2 - 3 kuličky na začátku hry nemuselo nic znamenat. Samozřejmě, že taková hra trvá déle. Líbilo by se vám radši hrát takto s více kuličkami byť třeba jen na 1 vítěznou hru nebo preferujete více vítězných her s menším počtem kuliček? 1 vítězná zní sice docela tvrdě, ale když si uvědomíme, že zápas na 3 vítězné hry na Masters může trvat cca 15 - 30 minut, tak se dostáváme na srovnatelné časy - pokud jste v 1. kole sledovali čas, pravděpodobně alespoň zápas trojic dosáhl tohoto časového horizontu.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

24 čer 2012 12:00

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

admin píše:
Máme za sebou 1. MČR klubů, takže můžeme po praktických zkušenostech hodnotit, co se nám na této formě soutěže líbilo a co by stálo za to změnit. Zakládám toto vlákno, abychom si vzájemně sdělili své postřehy.

Ještě připomenu to, o čem jsme s Martinem mluvili v přestávce dnešního turnaje - 11. 8. proběhne na Petříně testovací nežebříčkový turnaj, kde si opět vyzkoušíme soutěž teamů. Pokud jsme se před MČR rozhodovali mezi 2 variantami, jako např. zdali 3 nebo 4 hráči v teamu, zkusíme zde tu druhou, na MČR nepoužitou variantu, abychom mohli porovnávat.

Sám začnu diskuzi se svými postřehy z pohledu hráče. Tím mám na mysli své subjektivní pocity, které rozhodně nemají významný vliv na to, jak budu hlasovat v případě, že se bude o rozhodovat o něčem z toho, co zde zmíním. V případě hlasování pro mně jako vždy bude hlavní zpětná vazba komunity - tyto mé postřehy berte hlavně jako dobrý základ pro další diskusi.

Postřeh 1:

Velice mně nadchly zápasy dvojic a trojic, kdy se team musel domluvit, co bude hrát (resp. měl by se domluvit). Dodalo to hře úplně jiný nádech, mnohem více komunikace mezi hráči a zároveň mnoho taktických možností. Třeba náš klub se skládal ze 2 stálých hráčů a jednoho, který se účastní 1 x za několik let a dalo se taktizovat i v tom, co kdo bude hrát vzhledem ke své výkonosti. Oproti tomu mi přišlo - a dost lidí mi potvrdilo podobný názor - že zápasy jednotlivců se do tohoto formátu soutěže moc nehodí. Při jednotlivcích člověk tak trochu zapomene, že se hraje teamová soutěž - možná, že by to působilo malinko jinak, kdyby byl zápas jednotlivců jen 1 a teamy si fandily, popř. radily, aby zde byl cítit ten teamový duch, těžko říct.

Postřeh 2:

Tento postřeh může být důležitý zejména pro další pořadatele turnajů podobného formátu. Všimli jste si, že v prvních kolech se hrálo o něco déle než v dalších? Nejen proto, že se v prvním hrálo na více vítězných, ale teamy ze začátku se spolu učily komunikovat. Třeba my jsme si každou situaci vyřešili a našli nejlepší řešení. Spousta situací však v dalších hrách byla podobná a hráli jsme je už buď úplně automaticky nebo jsme je vyřešili výrazně rychleji. Řekl bych, že jakmile se teamy trochu sehrají, doba 1 zápasu se o něco zkrátí.

Posřeh 3:

V prvním kole, kdy se hrálo s více kuličkama, se mi hra líbila více. Více taktických možností, více zvratů - prohrávat o 2 - 3 kuličky na začátku hry nemuselo nic znamenat. Samozřejmě, že taková hra trvá déle. Líbilo by se vám radši hrát takto s více kuličkami byť třeba jen na 1 vítěznou hru nebo preferujete více vítězných her s menším počtem kuliček? 1 vítězná zní sice docela tvrdě, ale když si uvědomíme, že zápas na 3 vítězné hry na Masters může trvat cca 15 - 30 minut, tak se dostáváme na srovnatelné časy - pokud jste v 1. kole sledovali čas, pravděpodobně alespoň zápas trojic dosáhl tohoto časového horizontu.


Ahojte.
Já jsem byl pouze jako divák, takže jsem atmosféru hráče nezažil, ale sám jsem mohl dobře pozorovat ostatní a komunikovat s nimi.
Jak tu již Petr psal svých několik cenných postřehů (některé jsem zvýraznil červeně), tak bych je trochu rozebral.

Postřeh 1:
To, že se mezi sebou hráči museli domlouvat, koho pošlou hrát a ještě k tomu v jakém pořadí, zvyšovalo komunikaci v klubu. Mnozí to brali i jako tipovací soutěž, kde tipovali koho nasadí jejich soupeř do hry (pokud měli více hráčů na výběr). Tyto tipy gradovali u volení jednotlivců. Zde jsem viděl očividnou radost, když se povedl tip a následné nasazení hráčů do hry. Zkráceně řečeno, když zvolili správného hráče na jejich soupeře. Proto nevím, jestli by bylo dobré vyřadit hru jednotlivců z turnaje. I případné zkrácení jen na jednoho hráčem (za klub) a jeden zápas, by tato soutěživost ztrácela smysl. Nad vyřazením jednotlivců z turnaje, bych přemýšlel jen v krajní mezi, kdy by se musel nabrat chybějící čas.

Postřeh 2:
Že první kolo bylo delší než ostatní, je jasné jak Petr píše hned z několika důvodů:
1. Hrálo se s více kuličkama :arrow: hra byla zajímavější a dalo se více taktizovat a komunikace byla častější a důležitější.
2. Zjistil se problém s délkou turnaje :arrow: několik hráčů začalo řešit tento problém, čímž se nemohli úplně ideálně věnovat hře = prodloužení jejich her. U několika hráčů to pak zvedlo hladinu agresivity, protože si mysleli, že zrovna tito jednotlivci hru zdržují a kvůli nim se turnaj ještě o dost víc protáhne. Myslím, že zde mohu napsat, koho mam namysli (kdo jako by zdržoval). Šlo o klub KKK. Petr je taktik a žádnou hru nepodceňuje. A jak již psal, tak se museli na začátku sehrát a zjistit, kdo si na jaké cvrnky troufá a na co už ne. Když se situace kolem času turnaje trochu zklidnila a s touto situací se zklidnili i hráči včetně Petra, který už nemusel řešit narážky od několika hráčů, tak se turnaj pěkně rozjel. Hned byl klub KKK rychlejší a hra jim šla od ruky.
Proto mějte trpělivost v těchto situacích a snažte se respektovat způsob hry vašich soupeřů. Někdo to odehraje bez přemýšlení a někdo se na to soustředí a taktizuje.
3. Ostatní kola se zkrátili díky počtu kuliček se kterými se hrálo.

Postřeh 3:
Hra s více kuličkama je zajímavější a dá se v ní i více taktizovat. O tom není pochyb. Ale co z toho plyne :arrow: Víc kuliček = delší čas kola. Dát pak kolo na méně vítězných her?

Shrnutí:
Co je tedy nutno zjistit a případně odhlasovat?
Jednotlivci
1. Líbí se vám hra jednotlivců? ANO/NE
2. Ponechat jednotlivce ANO/NE
3 S kolika kuličkama by měli případně hrát a na kolik vítězných her.

Trojice a dvojice
1. S kolika kuličkama hrát
2. Na kolik vítězných her

Poděkování:
Chci poděkovat klubu HVS GINZEL Rakovník, který připravil turnaj a hlavně Mírovi, který se nebál (i když trochu asi jo :wink: ) tento první turnaj uskutečnit. Teprve se ladili nedostatky a díky nim, máme další cenné zkušenosti.
Jsem zvědav, kdo se turnaje ujme příště. :P Protože v pár okamžicích, tam bylo "chytrých" až až.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

24 čer 2012 12:06

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

S těmi jednotlivci bych Martine jako divák asi došel ke stejnému závěru jako Ty. Včera se právě potvrdilo to, o čem jsme kolikrát mluvili - jak je nenahraditelné si věci vyzkoušet na vlastní kůži. Úplně jinak to může vnímat člověk, který to hraje a vše prožívá na vlastní kůži a jinak člověk, který přihlíží ...a úplně jinak člověk, který ještě neměl možnost to sám zkusit ani vidět a přemýšlí o tom teoreticky.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

24 čer 2012 13:41

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Taky si myslím, že zápasy jednotlivců by na Mistrovství klubů být neměly. Zvlášť když měly větší váhu než zápasy trojic a dvojic dohromady, navíc zápasů jednotlivců si každý užije dost za celý rok.
Myslím si, že by úplně stačily zápasy trojic. Pokud by se trojice hrály na 3 vítězné hry, každý se 7-10 kuličkami tak by to časově bylo akorát. A nechal bych třeba i střídat hráče po každé hře. Není nutné to dělat přes pořadatele, to by si mohli kapitáni napsat hned po hře na lístek kdo bude hrát další hru a vzájemně ukázat.
Asi největší problém je uhlídat pořadí cvrnkajících, těch problémů jsem tam viděl dost, jeden tam protáhl zápas asi o půl hodiny. V našem jednom zápase nám najednou řekli, že jsme se prohodili, přitom z našeho pohledu to spíš bylo způsobeno tím že oni hráli dvakrát za sebou. Každopádně vypadá neřešitelně zjistit dodatečně kde se stala chyba (pokud nebudeme pořizovat vidozáznamy : ) ). Pro inspiraci na turnaji ve Vrchlabí mají hráči startovní čísla. U každého zápasu je rozhodčí, kterého dělají momentálně nehrající hráči. Rozhodčí má formulář na kterém je seznam hráčů jak jdou za sebou, vždy řekne číslo hráče který má jít cvrnkat a po cvrnku zaznamená do fromuláře křížek pokud hráč nedá kuličku do důlku nebo kolečko pokud dá kuličku. Tím má zárověň přehled i o tom kolik kuliček už je v důlku (zaškrtne se rovněž cvrnknutá kulička v řadě kuliček za sebou). Zároveň to slouží i pro vyhlášení soutěže jednotlivců, kdy se spočítá kolik který hráč dal kuliček do důlku. To je ale už zkresleno taktikou kdy slabší hráči cvrnkají blízké kuličky a lepší vzdálenější.
Poku jde o počet hráčů v týmu tak je třeba počítat s tím, že čím bude ten minimální počet větší tím míň klubů se zúčastní. V Rakovníku byly myslím tři kluby, které tam měly jen tři hráče. Například my máme celkem dost hráčů, ale v podstatě většina si chce jenom občas zahrát a nechce se jim nikam cestovat, nebo to hrát pravidelně. Jak se se tu různě mluví o získávání nových hráčů a pod. tak si myslím, že většina těch nových budou jenom ti příležitostní. Najít nového hráče, který bude pravidelně jezdit po turnajích v celé republice, mi příjde spíš jako zázrak.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

24 čer 2012 14:18

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Názor může mít každý,jaký uzná za vhodný a já se budu asi opakovat z Rakovníka.
Jednotlivce na turnaji "klubů" NE.
Trojtým 7 kuliček každý hráč a na hru KO.
Dvojtým 5 kuliček osoba na 2vítězné.
A to je vše. :idea:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

24 čer 2012 15:38

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Přidám též pár bezprostředních postřehů.
Předně je třeba vyslovit uznání Mírovi Tlustému & spol., že do této nevyzkoušené věci šli a a jak ji organizačně zvládli, třebaže to vůbec nebylo jednoduché. Stejně tak patří díky Martinovi Adamcovi za pořadatelskou pomoc.
A teď k turnaji samotnému. Určitě byl zpestřením sezóny a vítanou možností vyzkoušet nové varianty hry. Také znamenal pozvednutí významu klubů alespoň v samotném průběhu dne konání, jelikož soutěž byla brána opravdu prestižně. Na rozdíl od průběžné klubové soutěže, která se odehrává víceméně na okraji zájmu a rozhoduje v ní spíše kvantita, než kvalita (což ostatně potvrdily i včerejší výsledky).
Není tajemstvím, že jsem zastáncem čtyřčlenných družstev, v nichž se samozřejmě nabízí více herních variant. Včerejší zkušenost však tento návrh příliš nepodporuje. Přihlásilo se celkem osm družstev, což považuji za důstojnou účast, ale plná polovina z nich byla pouze tříčlenná a to ještě někde i toto číslo dali dohromady horko těžko. Taková je prostě realita.
Rozhodně bych ve všech variantách zachoval model na dvě vítězné hry. Ve hrách trojic považuji počet pěti kuliček na hráče za optimální (jak z hlediska časového průběhu, tak i ze situace kolem důlku po naházení), v dvojicích bych byl pro sedm kuliček, není-li nezbytné hru z časových důvodů krátit. Osobně mám největší zážitek právě z dvojic a když by se rozhodlo o zrušení zápasů jednotlivců, klidně by šlo třeba sehrát utkání dvojic i ve více variantách. Pro rušení zápasů jednotlivců ovšem nejsem. Zde se budou asi zkušenosti každého týmu lišit. Tam, kde hráli pouze tři hráči, nemohou podat svědectví o atmosféře, která tyto hry provázela. My byli čtyřčlenným týmem, jeden z nás tedy vždy pauzíroval, ale pečlivě sledoval zápasy ostatních spoluhráčů, otevřeně fandil (což se při turnajích jednotlivců samozřejmě neděje a nebo to naopak druhá strana nese nelibě), přinášel průběžné stavy z ostatních utkání... Myslím, že tady se právě projevil nejvíc onen týmový duch, ale zřejmě to v každému družstvu bylo trochu jiné...
Podstatné problémy se vyskytly pouze dva. Neúměrně narůstající časový skluz, který by dán nejen přílišným natahováním některých her samotných, ale, jak jsem pozoroval, i zbytečnými průtahy (nikoli ze strany pořadatelů) mezi započetím jednotlivých zápasů. Tady nezbývá než apelovat na větší disciplinovanost všech zúčastněných. Všichni jistě chceme, aby se turnaje dohrávaly za regulérních podmínek. A navíc je to i otázka určité kolegiality a ohleduplnosti vůči pořadatelům, na něž je tak vyvíjen další tlak a stres, jichž už je i bez toho v průběhu turnaje více než dost.
Druhá věc - ohlídání pořadí hráčů při cvrnku v utkáních dvojic a trojic. V několika utkáních kvůli tomu došlo ke konfliktním situacím. Z vlastní zkušenosti vím, že při plném soustřední na hru tohle občas člověk opravdu vypustí z hlavy (jak by to vypadalo ve čtveřicích, to už si ani netroufám domýšlet). Tady se mi líbí výše uvedený návrh, buď hráče označit čísly a nebo k takovým utkáním povolat rozhodčího z řad pořadatele či momentálně volných hráčů, jehož povinností bude tuhle záležitost ohlídat a v případě nejasností rozsoudit.
To je z mé strany zatím asi všechno.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

25 čer 2012 02:06

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

martik píše:
Názor může mít každý,jaký uzná za vhodný a já se budu asi opakovat z Rakovníka.
Jednotlivce na turnaji "klubů" NE.
Trojtým 7 kuliček každý hráč a na hru KO.
Dvojtým 5 kuliček osoba na 2vítězné.
A to je vše. :idea:

Pod pojmem KO máš na mysli 1 vítěznou hru, rozumím tomu dobře?

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 čer 2012 08:06

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

admin píše:
martik píše:
Názor může mít každý,jaký uzná za vhodný a já se budu asi opakovat z Rakovníka.
Jednotlivce na turnaji "klubů" NE.
Trojtým 7 kuliček každý hráč a na hru KO.
Dvojtým 5 kuliček osoba na 2vítězné.
A to je vše. :idea:

Pod pojmem KO máš na mysli 1 vítěznou hru, rozumím tomu dobře?



Ano,přesně tak. To budou náhozy :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 čer 2012 08:19

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Přidám také trochu postřehů.
1) Počet kuliček : čím více, tím větší možnost strategie a také možnost dohnat ztrátu ze začátku a také co si budem povídat větší sranda, čím méně, tím větší časová úspora (žádný jiný důvod mě nenapadá)
co z toho plyne - nutnost najít ten správný kompromis.
2) Zápasy jednotlivců : dobré opravdu bylo vymýšlet strategii, koho postavit na který post.
špatné naopak, že vlastně celý zápas "týmů" rozhodovaly zápasy jednotlivců
Nevím, zda by bylo dobré zápasy jednotlivců úplně vynechat, nebo dát třeba jen jeden, ale v případě jak se hrálo v Rakovníku,
bych navrhoval jiné bodové ohodnocení, za dvojice by bylo více bodů a za trojice ještě víc. Např. za trojice 3 body za dvojice
2 body a za jednotlivce 1 bod. Je pravda, že by po trojicích a dvojicích mohlo být rozhodnuto, ale proč ne, když jde o soutěž
týmů, a navíc jde v podstatě na závěr i o skore.
3) Rozhodně bych ale byl proti, hrát jakýkoliv zápas pouze na jednu výhru.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

25 čer 2012 20:27

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

Postřehů mám sice spoustu, :shock: ale nepovažuji je za originání a zbytečně opisovat to čeho si všimli ostatní, nebudu.
To si nechám do ankety ano - ne, ať zbytečně nezdržuji.
Mám ale jeden nápad, jak využít boje jednotlivců, zapojit celý kolektiv(družstvo) a využít možnost taktizování při nasazování.
:idea: Tak co takhle jediný zápas "Jednotlivců", při kterém se vystřídají po každé odehrané hře(setu) hráči obou družstev.
Před zápasem kapitáni odevzdají seznam a pořadí 5ti jmen jak budou hráči postupně hrát, a zápas na 3 vítězné sety tak zapojí všechny. Spoluhráči si budou moci vyjímečně "kaučovat" a hráč bude cítit kolektivnější zodpovědnost.(ps.tříčlenný tým provede zápis např. Iva-Josef-Dan-Iva-Josef, pětičlenný musí nasadit minimálně tři hráče).

:P Čulis-kutulis už se těším na Petřín
Josef


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

25 čer 2012 21:34

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

JoeKam píše:
Mám ale jeden nápad, jak využít boje jednotlivců, zapojit celý kolektiv(družstvo) a využít možnost taktizování při nasazování.
:idea: Tak co takhle jediný zápas "Jednotlivců", při kterém se vystřídají po každé odehrané hře(setu) hráči obou družstev.
Před zápasem kapitáni odevzdají seznam a pořadí 5ti jmen jak budou hráči postupně hrát, a zápas na 3 vítězné sety tak zapojí všechny.


S takovýmato "jednotlivcema" bych ještě souhlasil. Jenom bych upravil to nasazování. Hráčům se líbí možnost taktizování u nasazování, ale myslím, že při tajném psaní seznamu hráčů o taktizování moc nejde, spíš o náhodu jak to výjde. Spíš bych použil systém z hokeje při střídání kdy jeden tým vystřídá a druhý podle toho nasadí svého hráče, akorát by se týmy při tom nasazování po každé hře střídali. O to kdo začne se může rozhodnout rozhozem. Stejný hráč by v prvních třech hrát mohl hrát jen jednou a v dalších dvou taky jednou.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 čer 2012 23:03

Offline
Registrován: 14 zář 2010 11:35
Příspěvky: 61

To je pěkný !!!


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

26 čer 2012 23:39

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Měl jsem možnost konzultovat se všemi 3-člennými kluby ze sobotního MČR, zdali by pro ně byl problém postavit 4 hráče. Jak asi víte, více lidí v teamu by se mi zamlouvalo, nicméně v případě letošního MČR jsem hlasoval pro 3-členná družstva, protože jsme nevěděli, kolik klubů se vůbec bude chtít zúčastnit a pokud by některé nebyly schopny postavit team, hrozila by až příliš nízká účast.

Hledal jsem tedy odpověď na otázku, zdali si můžeme pro příště dovolit počet lidí v teamu zvýšit na 4. 1 klub by čtvtého sehnal rozhodně, 1 spíše a 1 neví (v tomto případě jsem nehovořil přímo s předsedou, od kterého možná získám ještě přesnější odpověď).

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

27 čer 2012 07:36

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Jak znám naše hráče, tak bych řekl, že čím dál od Prahy, tím menší ochota někam jezdit. A taky vlastně i čím horší dostupnost veřejnou dopravou, protože ne každý má možnost jezdit autem. Jsem si vzpoměl na turnaj v Košticích, které nejsou tak daleko, ale doprava hodně komplikovaná a docela jsme se báli, jestli nám neujede poslední přípoj (několik přestupů, výluka na trati autobusem).


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

27 čer 2012 10:30

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Spanker píše:
Jak znám naše hráče, tak bych řekl, že čím dál od Prahy, tím menší ochota někam jezdit. A taky vlastně i čím horší dostupnost veřejnou dopravou, protože ne každý má možnost jezdit autem. Jsem si vzpoměl na turnaj v Košticích, které nejsou tak daleko, ale doprava hodně komplikovaná a docela jsme se báli, jestli nám neujede poslední přípoj (několik přestupů, výluka na trati autobusem).

Vy jste vlastně taky byli 3, že? Já vycházel z informace, že 3-členné teamy byly 3, někdo hold jeden z našich 3-členných teamů přehlédl.

Kdyby tedy v sobotu byli třeba 4 hráči, dali byste je dohromady? (rozhodně ano, spíše ano, spíše ne, rozhodně ne)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 19 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron