Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

17 led 2012 18:23

Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Ahoj kuličkáři,

Dnešním dnem oficiálně zanikl klub "Snaživí kuličkáři". Důvodů je více a tento krok jsem rozmýšlel delší dobu. Před dalšími dotazy odpovím hned, nebudu zde veřejně důvody uvádět. Rád bych poděkoval všem hráčům, kteří za klub hráli a přispěli k dvěma vítězstvím v klubové soutěži. Těm, které jsem títmo krokem zarmoutil, bych se rád omluvil.

Jakub


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 led 2012 23:01

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Díky Kubo za azyl ve tvém klubu,byli jsme bezva parta.Snad jsem aspoň malinko přispěla a věřím tomu,že jsme se neviděli naposledy.Hodně štěstí jak tobě osobně,tak v tvém "bujarém" životě. :wink: :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 led 2012 11:52

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Když jsem tu před časem psal, že by to chtělo trochu oživit a rozhýbat "přestupový trh", neměl jsem na mysli, že by se na transfer listinu měli dostat zrovna hráči z toho v posledních dvou letech nejlepšího klubu. Nicméně život přináší různé neočekávané situace a překvapení (budiž však řečeno, že o tomto kroku nás-členy Kuba informoval již dříve, takže se to nedozvídáme až nyní z tohoto jeho oznámení) a tak se letos před sezónou může docela ve velikém rozjet hra na "škatulata, škatulata - hejbejte se". Uvidíme, kdo kde zakotví, já osobně s Lukášem již řešení našel, nechte se překvapit. A Kubovi děkuji za péči, kterou klubu věnoval a doslova z ničeho jej dovedl až na absolutní vrchol. A na něm, jak známo, má se odcházet...


Naposledy upravil leos.kofron dne 19 led 2012 01:39, celkově upraveno 1

Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 led 2012 19:59

Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Děkuji vám oběma za podporu!!! :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na: