Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

12 lis 2007 17:51

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

V sototu 10. listopadu proběhlo zasedání výkonného výboru, které schválilo několik drobností a především řešilo jednotlivé aspekty návrhu na nové bodování národního žebříčku.

Co bylo schváleno?

1. Ročně se každému hráči započítává do NŽ 12 nejlepších výsledků bez ohledu na druh turnaje, přičemž z turnajů vyšší kategorie se započítávají pouze 2/3 nejlepších.

2. Odhlasován třetí stupeň soutěže (vedle Open a Masters). Příští rok budou 3 tyto soutěže a 6 Masters (celkem 9 hlavních turnajů jako letos).

Moje osobní pohledy na věc si můžete přečíst na mém weblogu -
http://weblog.kulicky.com/2007/11/12/je ... 0-11-2007/ .

Rádi bychom znali názor hráčů v následujících bodech:

1. Jak nazývat třetí (nejvyšší) stupeň soutěže? Dříve tu již jeden čas tento druh turnajů byl, jmenoval se SuperMasters. Další nápady jsou GrandSlam, Marble Cup nebo Superkoule :)

2. Jak se stavíte k možnosti uspořádat některý z hlavních turnajů o prázdninách?

3. Na http://weblog.kulicky.com/2007/11/12/je ... 0-11-2007/ jsou 2 návrhy konkrétních modelů bodování. Mrkněte na ně prosím a řekněte svůj názor. Je to hodně důležitá věc a chceme mít jistotu, že s novým bodováním budete maximálně spokojeni.

Díky!

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

12 lis 2007 18:36

 
Offline
Registrován: 23 led 2007 12:30
Příspěvky: 7

Odpovědi:
1) nazval bych to SuperMasters.
Jaký bude smysl takového turnaje? Jaký je rozdíl proti Masters?

2)Je mi to jedno, ale na MS jsem se ještě nedostal protože jsem v té době někde byl.

3) Jsem pro jednoduché bodování

Karel

_________________
Zeptáš-li se, budeš pět minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 lis 2007 00:19

 

1) S názvem bych si hlavu až tak nelámal. Jdu si hlavě zahrát a jak se turnaj jmenuje,to je mi docela fuk. Ale chcete-li názor, tak GrandSlam.
2) S termínem prázdninovým nemám problém. Snad nechcete mít za dva měsíce jen jeden turnaj a to ještě MS, kam se ne všichni dostanou. :evil:
3) Nově nastínené bodování mi připadá dobré, jen aby ho zvládli všichni pořadatelé. Bude to chtít obsáhlý manuál :D
P.s. Všem Vám přeji krásný zbytek roku do vánoc a 29.12. ahoj na Stř.ostrově


Nahoru Nahoru
 
 

#

13 lis 2007 00:50

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ahoj! Stejně jako Martina bych Tě poprosil o specifikaci, který z těch dvou modelů bodování je Ti bližší.

Jinak pořadatelé si s tím hlavu lámat nemusí - jejich práce končí zasláním výsledkové listiny na svaz, pak už si s tím hlavu lámu jen já (a počítač si tím láme procesor :) )

Michal P. píše:
3) Nově nastínené bodování mi připadá dobré, jen aby ho zvládli všichni pořadatelé. Bude to chtít obsáhlý manuál :D

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 lis 2007 09:03

 

3) Jsem pro nové bodování


Nahoru Nahoru
 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron