Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 9 ] 

05 črc 2011 00:19

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Jeden rychlý dotaz pro ty, kteří se kvalifikovali na MS - tzn. jsou do 30. místa v plovoucím NŽ nebo je reálná šance, že ještě budete:

V nejbližší době budeme řešit žádosti o divoké karty a pro rozhodování o jejich počtu by nám pomohlo vědět, zdali někdo z vás se turnaje nezúčastní. I v případě, že vaše účast je pravděpodobná tak na 50 %, pomůže nám, pokud sem pošlete zprávu.

Předem díky :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

05 črc 2011 08:29

Offline
Registrován: 14 led 2011 14:01
Příspěvky: 4
Bydliště: Vratimov

Ahoj, já nepřijedu určitě, takže moje místo je volné ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

11 črc 2011 20:42

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky za info, žádosti o divokou kartu, které byly podány do této chvíle, nyní poputují do výkonného výboru. O výsledku poté budu informovat.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

16 črc 2011 20:05

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Zdravím žadatele o divokou kartu na MS!

Výkonný výbor se usnesl na hráčích, kterým přidělí divokou kartu, jejich seznam naleznete níže. Všem úspěšným žadatelům gratuluji a přeji mnoho úspěchů při mistrovství, ostatním mnoho štěstí při kvalifikaci na další šampionát.

Divoká karta byla přidělena těmto hráčům:
Petr Beneš
Jan Pyszko
Jaroslava Pitařová
Zdeňka Formánková
Lukáš Kofroň
Alena Kamarytová
Michal Petr
Petr Suk
Katka Mišovičová
Ivana Dlouhá

Žadatelé, kteří se nakonec kvalifikovali, tudíž mohou startovat i bez divoké karty:
Miroslav Hlouš
Zdenka Zachová

Všichni žadatelé byli informování emailem. Pokud za někoho podával žádost někdo jiný (v několika případech žádal klub za své hráče), pak byla informace odeslána na email toho, kdo žádost zasílal.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 črc 2011 06:51

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 14 říj 2008 20:54
Příspěvky: 28
Věk: 54
Bydliště: Rakovník

Ahoj kuličkáři. Po dlouhé době jsem opět aktivně na fóru. Chtěl bych jenom říci, že se ni nelíbí divoká karta u hráče Michala Petra, protože je Mistrem ČR 2011 má přeci účast na MS zajištěnou automaticky. Když se nebude moci zúčastnit, tak ho nahradí I.vicemistr ČR nebo když nebude ani ten tak II.vicemistr ČR. Proto rovnou navrhuji VV, aby toto zohlednil v našich pravidlech.
Díky a zdraví Míra


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

18 črc 2011 08:06

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Díky Míro, jsem téhož názoru, přece by nejlepší ( hi,hi,hi ) hráč republiky nemohl chybět, zvlášť když je zároveň nejskromnější :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 črc 2011 10:38

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Míra Tlustý píše:
Ahoj kuličkáři. Po dlouhé době jsem opět aktivně na fóru. Chtěl bych jenom říci, že se ni nelíbí divoká karta u hráče Michala Petra, protože je Mistrem ČR 2011 má přeci účast na MS zajištěnou automaticky. Když se nebude moci zúčastnit, tak ho nahradí I.vicemistr ČR nebo když nebude ani ten tak II.vicemistr ČR. Proto rovnou navrhuji VV, aby toto zohlednil v našich pravidlech.
Díky a zdraví Míra



Osobně si myslím,že se s ním stejně počítalo,jen potřeboval tak trošku pozlobit a napnout. Vždyť je to Michal :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 črc 2011 18:29

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Určitě je to dost dobrá připomínka. Díky Míro. Co se týče přidělování divokých karet, tak by jsme v tom chtěli udělat menší úpravu. Určitě by se mělo počítat i s účastí Mistra ČR. Zatím však byla nastavena automatická možnost účasti do 30 místa včetně a pak možnost žádosti o divokou kartu, takže tohle bylo spíše formalitou podle pravidel. Ale určitě budeme na to při změně pravidel myslet.
S pozdravem za VV Martin Adamec
PS: Snad jsem nic tímto nepo.....

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

20 črc 2011 23:58

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Míra Tlustý píše:
Ahoj kuličkáři. Po dlouhé době jsem opět aktivně na fóru. Chtěl bych jenom říci, že se ni nelíbí divoká karta u hráče Michala Petra, protože je Mistrem ČR 2011 má přeci účast na MS zajištěnou automaticky. Když se nebude moci zúčastnit, tak ho nahradí I.vicemistr ČR nebo když nebude ani ten tak II.vicemistr ČR. Proto rovnou navrhuji VV, aby toto zohlednil v našich pravidlech.Díky a zdraví Míra

Ahoj Míro,

samozřejmě že způsob kvalifikace na příští MS nemusí být stejný, jako tomu bylo doposud. Pokud máš nápad, jak to vylepšit, poprosil bych Tě o komplexní návrh, o kterém by se mohla vést diskuse. Tím mám na mysli:

1. Kolik lidí má postupovat na základě NŽ?

2. Kdo všechno se kvalifikuje na základě výsledků z turnajů jako MČR. Pouze mistr ČR nebo třeba do 3. místa? Proč pouze mistr nebo proč více? Pokud má mít automatický postup na MS zajištěn mistr ČR, neměl by se kvalifikovat i vítěz NŽ, když vítězství v NŽ znamená dlouhodobě výborné výsledky, a proč? Co turnaj mistrů?

3. Kolik mistrů ČR (případně vítězů NŽ či turnaje mistrů, pokud by návrh počítal s jejich kvalifikací) se v minulosti nevešlo do 30 kvalifikovaných na MS a jaká je pravděpodobnost, že v budoucnu podobný případ nastane?

4. Výsledný návrh by určitě měl větší šanci ke schválení, kdyby mu podporu vyjádřilo více klubů. Měli bychom tak jistotu, že komunita skutečně cítí potřebu nějaké změny.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na: