Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

Líbil se vám tento turnaj?
ano 100%  100%  [ 2 ]
ne 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

22 říj 2007 16:29

Offline
Registrován: 11 bře 2007 14:38
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha 4

místo: Střelecký ostrov
pořadatel: Český kuličkový svaz
1.místo: Karel Tesař st. (kupodivu :) )
2.místo: Pavel Zoufalý
3.místo: Martin Fazekaš (hurá :twisted: )
1.místo v klubové soutěži: SKK Rohožky (fůůůj :) )
1. místo v juniorech: Ondřej Čejka
lidí: 55 (rekord :shock: )

Dobrý den. Moc se omlouvám, že to píši až 2 dny po turnaji, ačkoli jsem sliboval, že to bude hned následující den, ale jindy jsem na to bohužel nenašel čas. Přesto bych se ještě chtěl pokusit o stručnou rekapitulaci, ale pamě? mám strašnou, takže... :) . Ale dost už bylo řečí, jde se na to :arrow: :

Na tenhle turnaj jsem se těšil už hodně dlouho, a to ze dvou důvodů:
1. Byla to možnost tréninku před nadcházejícím Turnajem mistrů.
2. Byl to letos poslední otevřený turnaj, takže atmosféra mohla být (a také byla :wink: ) pohodová.
Turnaj pro mě začal už v pátek, kdy jsem příšel pomoct Petru Šejbovi s úpravou hřiště. Kromě mě přišel ještě Martin Fazekaš, a tak jsem si říkal, že bychom to mohli stihnout do tmy. Bohužel začalo kolem páte hodiny pršet, tak jsme se ukidili do nejbližší hospůdky a řekli si, že to doděláme zítra :) (Petr pak jenom zahrabal na noc důlky). V sobotu ráno jsme tedy všichni tři doháněly to, co jsme nestihli v sobotu. Stihli jsme to poměrně včas, jenom s trávou na prvních důlcích jsme měli trošku problémy. V půl jedné přišli první kuličkáři a my jsme konečně mohli začít trénovat :) .
Na samotný turnaj přišlo rekordních 51 lidí + 4 junioři. Sám jsem se tomu dost divil, v té zimě. Počasí opravdu ideální nebylo, dost foukalo a teploty se držely jen těsně nad bodem mrazu. Turnaj začal s mírným posunem (asi ve 14.30), ale při takovém množství zůčastněných...
K samotnému turnaji jen toto: dle mého názoru probadlo dost favoritů (Martin Adamec :lol: , Ondřej Hasal...), naopak skvělé třetí místo Martina Fazekaše dokazuje, v jakém že jsem to skvělém klubu :twisted: . Zápasy o medaile se odehrávaly už ve večerních hodinách, takže omluvte nedostatek snímků (jinak než bez blesku se fotit nedalo a ten zase rušil hráče při soustředění :wink: ). Finále se hrálo ve složení Karel Tesař st. a Pavel Zoufalý-Matrin nevyužil dvou možností dostat se do boje o metu nejvyšší-škoda :( . Finále proběhlo za svitu pouliční lampy a vyhrál v něm, zase jednou :) , Karel Tesař st. z Plzně.

To? tedy vše, doufám, že jste se nenudili a na Turnaji mistrů nashledanou-Ondřej Dobisík.

P.S. Na turnaji jsem skončil 15. :)


Naposledy upravil helix dne 23 říj 2007 17:04, celkově upraveno 3

Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

22 říj 2007 23:20

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky Ondro za zajímavé shrnutí turnaje. Využiju tohoto příspěvku, abych tu veřejně poděkoval klukům z Dream Teamu - Martinovi Fazekašovi a Ondrovi Dobisíkovi, kteří odvedli opravdu pořádný kus práce. A pak samozřejmě Pavlovi Zoufalému, a to nejen za tento turnaj.

Díky této teamové práci bylo vše připraveno o 100 % lépe než by tomu bylo bez ní. Jsem moc rád, že kuličkáři jsou takový skvělý team! Pokaždé když něco takového vidím, tak mě to jen utvrzuje v přesvědčení, že čas věnovaný tomuto sportu stojí za to.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron