Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

Líbil se vám tento turnaj?
ano 100%  100%  [ 1 ]
ne 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 1

12 říj 2007 21:21

Offline
Registrován: 11 bře 2007 14:38
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha 4

Na turnaji bylo 36 dospělých, 8 juniorů do 12ti let. Vítěz Karel tesař st. Já sám jsem skončil 4., a to po zápase s Jiřím Pavlů. Zápas s ním se mi vryje do paměti na hodně dlouho:

1. hra: můj rozhoz skvělý nebýt jedné kuličky, která se zadrhla o větev a skončila cca 5 metrů od důlku :roll: . Větev je bohužel součást normálního prostředí a byl to tedy můj problém :wink: . První hru posléze prohrávám právě na onu kuličku.
2. hra: Ačkoliv si celou dobu připomínám větev, samozřejmě jí opět strefuji... :lol: . Svoji poslední kuličku potom dávám cca 1mm k důlku, soupeř poté s přehledem dává tu svoji... :roll: . Nechci ovšem Jirku nijak hanit :) , podle mě hrál velice dobře, leč prohrál jsem si to prostě sám...

Turnaj jako takový byl velkým zážitkem, nepamatuji, že by se na turnaj sešlo 36 lidí :wink: . Největším překvapením bylo pro mě 18. místo Martina Adamce :lol: , naopak 3. místo Jiřího Pavlů jako překvapení nehodnotím, hrál jsem s ním už 14 dní před Petřínem (v Neratovicích) a pozoruji od té doby jeho značný výkonostní vzestup, teď to "jen" potvrdil... :wink:
Ondřej Dobisík.


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na: