Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

06 dub 2011 17:17

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Při loňské volbě členů výkonného výboru přišel Jaryn se zajímavým nápadem - před volbou sepsal kandidátskou řeč, kterou v písemné podobě rozdal všem přítomným. Jednotlivé kluby si jistě kladou otázku koho volit, a proto by nebylo naškodu, kdyby každý z kandidátů představil v tomto vlákně svou vizi.

Pokud máte kdokoliv dotaz na některého z kandidátů (nebo otázku pro všechny), neváhejte se zde zeptat.

Je samozřejmě věcí samotných kandidátů, zdali zde svou vizi budou chtít prezentovat a jakým způsobem. Pokud byste si nebyli jisti, o čem psát, dal jsem dohromady několik otázek, kterých se můžete přidržet:

1. Na jaký post kandiduješ (prezident, tajemník, reprezentant výkonného výboru)?
2. Proč kandiduješ do výkonného výboru?
3. Pokus se vyjmenovat nějaké věci, které dobře umíš a myslíš si, že bys je uplatnil ve výkonném výboru.
4. Pokud budeš zvolen, je něco, co bys rád změnil nebo se spíše ztotožňuješ se současnou koncepcí vedení svazu?
5. Pokud zvolen nebudeš, existuje cokoliv, na čem bys s výkonným výborem rád spolupracoval?
6. Nejdůležitější nakonec - pokus se napsat hlavní důvody, proč by delegáti Valné hromady měli volit právě tebe.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

06 dub 2011 17:19

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Když už jsem si tak hezky sepsal otázky, dovolím si jakožto jeden z kandidátů na ně rovnou odpovědět :)

1. Na jaký post kandiduješ (prezident, tajemník, reprezentant výkonného výboru)?
Rád bych se ucházel o funkci prezidenta svazu, pokud by byl zvolen někdo jiný, tak nemám problém pracovat na jakémkoliv jiném postu nebo v případě zájmu spolupracovat mimo výkonný výbor.

2. Proč kandiduješ do výkonného výboru?
I po téměř 12-ti letech ve funkci je tu stále spousta cílů, pro jejichž dosažení jsem připraven pokračovat v tvrdé práci. Zatímco v poslední době jsem musel hodně času věnovat "provozním záležitostem", díky dokončení administrace, která mi šetří spoustu času, se teď mohu zaměřit na skutečné priority - tj. na činnosti, které přímo či nepřímo mají vliv na nárůst členské základny a tím i počtu klíčových lidí, kteří se budou svou prací podílet na rozvoji našeho sportu.

3. Pokus se vyjmenovat nějaké věci, které dobře umíš a myslíš si, že bys je uplatnil ve výkonném výboru.
Mám zkušenosti z manažerských pozic - po 20. roku svého života jako zaměstnanec, později ze svého vlastního podnikání. Koordinoval jsem teamy lidí jak offline (dříve), tak výhradně přes internet (v mém současném podnikání). Zabýval jsem se (a zabývám) reklamou, v rámci různých projektů (ať komerčních nebo kuličkových) jsem se naučil hodně věcí (a stále se učím další) - nejsem tedy odkázán na to, jestli někdo něco udělá či ne (což se velice hodí, neboť k práci v neziskové sféře nelze nikoho nutit).

Principy podnikání a vedení sportovního svazu jsou velmi podobné, liší se pouze cíl, kterým není finanční zisk. Principy, jak cíle dosáhnout, se však příliš neliší. Proto zkušenosti z jedné oblasti lze úspěšně využít v té druhé.

4. Pokud budeš zvolen, je něco, co bys rád změnil nebo se spíše ztotožňuješ se současnou koncepcí vedení svazu?
Vzhledem k tomu, že jsem "u kormidla" již dlouhou dobu a na současné koncepci jsem se nemalou měrou podílel, věřím, že se jedná o dobrou cestu a mělo by se v ní pokračovat.

5. Pokud zvolen nebudeš, existuje cokoliv, na čem bys s výkonným výborem rád spolupracoval?
Umím si dobře představit práci v marketingové a mediální komisi, po jejímž zřízení již delší dobu volám. Zároveň předpokládám, že po zvolení svého nástupce bude třeba po nějakou - možná ne zcela krátkou - dobu předávat potřebné informace, aby předání funkce proběhlo hladce.

6. Nejdůležitější nakonec - pokus se napsat hlavní důvody, proč by delegáti Valné hromady měli volit právě tebe.
Věřím, že přínosem pro kuličkový sport mohou být jak mé zkušenosti za téměř 12 let ve funkci, tak to, co jsem se naučil v jiných oblastech. Pokud budu zvolen, budu se snažit o pokračování a rozvíjení způsobu, kterým náš sport funguje.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

07 dub 2011 17:23

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Jak již Petr zmínil, tak i já chci kandidovat do výkonného výboru. Petr zde uvedl několik otázek, na které se teď pokusím odpovědět. Nejsem žádný řečník, tak mne prosím omluvte. :)



1. Na jaký post kandiduješ (prezident, tajemník, reprezentant výkonného výboru)?
Rád bych se ucházel o místo ve výkonném výboru.

2. Proč kandiduješ do výkonného výboru?
Stále se něco řeší a já se těchto diskuzí většinou účastním také, proto bych chtěl kandidovat, abych se mohl ještě lépe zapojit. S Petrem Šejbou a Martinem Dostálem jsem již řešil několik věcí a myslím, že si dobře rozumíme. Proto bych se rád přidal do jejich kolektivu.

3. Pokus se vyjmenovat nějaké věci, které dobře umíš a myslíš si, že bys je uplatnil ve výkonném výboru.
To je dobrá otázka. Co vlastně umím? Umím naslouchat ostatním. Naslouchat názorům ostatních je důležité. Jsem relativně komunikativní. Kuličky mě baví a budu se snažit pro ně něco udělat (to se snažím i teď ).

4. Pokud budeš zvolen, je něco, co bys rád změnil nebo se spíše ztotožňuješ se současnou koncepcí vedení svazu?
Pár změn proběhlo v nedávné době. Myslím, že teď není až tak něco akutního co by se mělo měnit. Ale samozřejmě, že pokud bude co řešit (nějaké nové nápady atd..), tak se rád zapojím.

5. Pokud zvolen nebudeš, existuje cokoliv, na čem bys s výkonným výborem rád spolupracoval?
Spolupráce samozřejmě na čemkoli bude třeba.

6. Nejdůležitější nakonec - pokus se napsat hlavní důvody, proč by delegáti Valné hromady měli volit právě tebe.
Proč volit právě mě? Jak jsem již psal, tak často komunikuji s Petrem a Martinem. Vycházíme spolu dobře a již jsme společnými silami (VV) řešili dost věcí. Kuličky mě moc baví a budu se snažit pro ně co nejvíce udělat. Pravidelně pročítám kuličkové fórum a zapojuji se do diskuzí.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

16 dub 2011 22:28

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Chtěl jsem poděkovat za vaše hlasy a zvolení do VV již hned na turnaji, ale nějak jsem nevěděl co říct. Přeci jenom nejsem na proslovy. Tak aspoň prostřednictvím fóra děkuji za vaše hlasy a věřím, že vás nezklamu. Dále bych chtěl poděkovat Kubovi, že kandidoval do VV, čímž ukázal, že chce pro kuličky něco udělat. Takových lidí si velice vážím. Doufám, že tento malý neúspěch ho nijak neodradí a bude se podílet na zkvalitňování kuličkového sportu. Rádi uvítáme jakékoliv nápady. Nezapomeňte, že i vy můžete rozhodovat o změnách.
Ještě jednou děkuji a všechny vás zdravím.
Martin Adamec

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 dub 2011 00:08

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Taktéž děkuji za důvěru a připojil bych se k Martinovým slovům adresovaným Kubovi. Jsi jedním z nevelkého počtu lidí, u kterých je vidět, že mají předpoklady pro to být schopný manager. Proto bych byl rád, kdybys i v příštích volbách kandidoval. Podle mě to má smysl i v případě, že bys nebyl zvolen - už samotná přítomnost takových lidí na kandidátní listině jednak vytváří zdravou konkurenci, jednak nabízí dobrou možnost výběru.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 dub 2011 19:10

Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Předem chci popřát Martinovi za zvolení do VV. Zároveň chci poděkovat za hlasy, které jsem dostal při hlasování. Děkuji též Martinovi i Petrovi za to, jak o mě smýšlejí, vážím si toho! Určitě mě tato malá pohra neodradí od kuličkového dění.

Petře, to jestli budu za rok kandidovat, je teď opravdu předčasné uvažovat. Za rok se může změnit mnoho věcí, proto tuto otázku nechám otevřenou.

Jakub


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 dub 2011 19:33

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

I já se tedy připojuji s poděkováním za vaši projevenou důvěru a zvolení do VV. A jak se při těchto příležitostech obvykle říká - věřte, vůbec jsem to nečekal... Převolební řeč jsem si po zkušenostech z naší politiky radši tentokrát odpustil. Ostatně, neuvedl bych v zásadě nic jiného, než před rokem. Právě ten rok zkušeností a snad i pocit že jsem ve VV nebyl úplně zbytečně, mne vedl k tomu, že jsem projevil přání pokračovat a svým skromným dílem přispět k tomu, aby se kuličkový sport zdárně rozvíjel a všichni jsme se na turnaje těšili. Jinak je jasné, že hnacími motory jsou Petr Šejba a Martin Dostál, bez nich by opravdu nemohlo vše takhle dobře fungovat. Děkuji tedy ještě jednou všem, kteří pro mne hlasovali, na ty ostatní se samozřejmě nezlobím, vždyť nám snad všem jde o společnou věc.
Leoš K.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

25 dub 2011 08:45

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Po čase jsem se konečně dostal k tomu, abych zde také něco napsal. Vše, co jsem chtěl už bylo řečeno, takže já vám všem také moc děkuji za projevenou důvěru a řečeno slovy klasika: věřím, že důvěru ve mne kladenou nezklamete :-)
Budu se snažit co budu moci, abych přispíval k rozvíjení našeho krásného sportu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron