Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 19 ]  »

03 črc 2022 21:32

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

marekbandy píše:
Když vytvoříme velkou skupinu 20 osob a koupíme společnou jízdenku v předstihu z Prahy (4:52)do Prostějova, vyjde cena jedné jízdenky na 210,- Kč. Do Bedihoště autobusem za 18,-
Z Prahy(5:12) do Zastávky vyjde jedná jízdenka na 216,-Kč. Já myslím, že to je dost levné a měli bychom se naučit používat tento systém hromadné slevy.

Ahoj Marku.
Tak jsem také trochu pátral po cenách jízdného. Když použiju Tvůj příklad, kde máš cestu z Prahy do Prostějova, tak hromadná jízdenka objednaná minimálně 72 hodin předem pro 20 osob vychází zpáteční na 420,- (dle Tvého nacenění). Proto stále vychází levněji při takové vzdálenosti Skupinová víkendová jízdenka, na kterou může jet až 5 spolucestujících, přičemž pouze 2 z nich mohou být starší 15 let. Tato jízdenka platná celý jeden den pro celou ČR vychází na 699,-. To jest i při cestě pouhých dvou osob výhodnější cca o 140,- pro tento pár.
U kratší vzdálenosti by však byla výhodnější již ta hromadná pro 20 a více osob.
Pak jsou i jednodenní síťové jízdenky dle regionu, ale to se už může každý podívat dle své potřeby. https://www.cd.cz/typy-jizdenek/vnitrostatni-jizdenky/-25923/
Martin

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

04 črc 2022 10:37

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Ahoj Martine, děkuji za Tvou připomínku a postřehy. Nedostupnost levných jízdenek není důvodem nechuti jezdit po Turnajích dále, než dosáhne MHD.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 črc 2022 19:41

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 10 črc 2013 21:00
Příspěvky: 64

Ahoj , ponechávám, ač nevhodný, název vlákna. Chci reagovat na příspěvek Karla K.:
"Ahoj, dne 25.6.2022 proběhl turnaj kategorie Masters v Bedihošti. Rád bych vzkázal všem českým hráčům ( kromě čtyř výjimkám) ........Zdá se a asi to tak i dopadne, že Český kuličkový svaz bude opravdu jen český. za Zastáveckou kouli ( a asi i za všechny Moravské kluby ) z celého srdce děkujeme."

(Reaguji později, jelikož mi nefungoval dostup do fóra, a pak jsem měl dovolenou.)
Mám k tomu tři poznámky:
1) Účast českých hráčů byla 4/15. Nevím, jestli takového podobného poměru vůbec někdy dosáhli moravští hráči v Čechách.
Asi výjmečně ano.
2) Proč se výtka netýkala i brněnských hráčů?
3) Měl jsem nařízeného budíka na cestu do Bedihoště na 5:45. Ledvinová kolika mě ale vzbudila dříve, a s tou se fakt cvrnká špatně.
(Jinak by byla účast 5/16)
Dále, jen pro info, v 1. 50tce národního žebříčku jsem napočítal 16 Moraváků, takže cca 1/3)

Navrhuji v příspěvcích na fóru vynechat ironii. Nemyslím, že by někdo něco dělal schválně, se zlým úmyslem někomu ublížit.
Díky,
Petr H.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 črc 2022 21:57

Offline
Registrován: 07 bře 2019 12:41
Příspěvky: 32

Ahoj všem a Petře tobě taky, máš naprostou pravdu, ironie a napadání nikomu nepomůže, snad se to všechno pohne k lepšímu a zase si všichni užijeme kuličky jako dřív. Pevně v to doufám. Zdraví a různé životní situace nikdo z nás neovlivní. Sám za sebe a i za Kačku se moc omlouvám všem hráčům napříč celé republiky. Jestliže se letos dostaneme aspoň na jediný master do Čech, tak to bude zázrak. Takže ještě jednou pardón.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 19 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron